Як подорожувати по всьому світу майже безкоштовно

Підприємець і мандрівник, автор блогу No Point of Reference Павло Черкасов побував у 35 країнах, брав участь у різних проектах у сфері e-commerce, музики і туризму. Він описав свій багаторічний досвід подорожей фактично без постійної роботи та постійного заробітку, а також дав рекомендації про те, де можуть знайти притулок творчі люди, охочі подивитися світ і не мають великих грошей для цього. Сам автор називає свій пост «простим гідом про те, що робити, якщо не хочеться слідувати пораді «повзрослей нарешті і знайди чортову справжню роботу!».
Звичайна життя 

Підприємець і мандрівник, автор блогу No Point of Reference Павло Черкасов побував у 35 країнах, брав участь у різних проектах у сфері e-commerce, музики і туризму. Він описав свій багаторічний досвід подорожей фактично без постійної роботи та постійного заробітку, а також дав рекомендації про те, де можуть знайти притулок творчі люди, охочі подивитися світ і не мають великих грошей для цього. Сам автор називає свій пост «простим гідом про те, що робити, якщо не хочеться слідувати пораді «повзрослей нарешті і знайди чортову справжню роботу!».
Звичайна життя

Я завжди боявся стати частиною системи, боявся, що мене засмокче бездумна рутина офісної роботи.

Я хотів пригод і творчості, і хотів домогтися цього по-своєму. Неприйняття, небажання бути конформістом допомогли мені відкрити кілька цікавих альтернатив звичайному житті.

Коли я розповів друзям, що збираюся в дзен-буддистський храм вивчати кунг-фу і медитацію протягом трьох місяців, вони просто не вірили в те, що це можливо.

За рік до цього я розповів, що збираюся жити в Італії, намагаючись перевірити нові бізнес-ідеї на гроші місцевих властей (мається на увазі акселератор TechPeaks — ред.) — це для моїх друзів також було щось, що виходило за рамки розуміння того, як влаштований світ.

Але це працює. Існує безліч незвичайних цікавих можливостей, які не вимагають для втілення багато грошей. Я називаю їх альтернативними стилями життя.

Звичайно, роками жити так не вийде, але це — хороший спосіб взяти тайм-аут від того, що називають «нормальним життям».
Альтернативні стилі життя

Вони можуть досить сильно відрізнятися від того, чим ви зазвичай займаєтеся. Хотів би попередити, такі програми підійдуть не для всіх. Вам повинно бути звично перебувати постійно в дорозі, зустрічатися віч-на-віч з труднощами і неоднозначністю. Вам має подобатися заводити нові знайомства, шукати новий досвід замість того, щоб ганятися за статусом у суспільстві і місцем на кар’єрних сходах. Для цього ви повинні бути трохи безрозсудним і готовим піти на ризик.

Всі ці програми потенційно можуть змінити ваше життя і стати чудовою можливістю для вас замислитися над новим стилем життя.

Стартап-акселератори

Приклади: TechPeaks Italy, StartUp Chile, SEED Brazil.

Це — безпечна «пісочниця», де можна перевірити свої бізнес-ідеї, і відмінна майданчик для старту свого бізнесу.

Деякі програми допоможуть вам з переїздом, дадуть місце в коворкинге, навіть місячне утримання. І якщо ваша ідея досить хороша — забезпечать грошима ваш проект і не візьмуть при цьому частку, так що вам буде на що запуститися. Інші лише дають грант, який можна витратити на компанію і свої життєві потреби.

Акселератори є по всьому світу, і вони розташовані в дивних місцях.

TechPeaks — у Тренто, місті, розташованому в італійських Альпах, Startup Chile — в Сантьяго, одному з найкрутіших міст Південної Америки. Хтось вже пробував попрацювати там над своїм стартапом? Подумайте: ви зможете проробляти там ідею, і вам за це заплатять. Ви зустрінетеся з амбітними творчими людьми зі всього світу і будете спільно працювати над компаніями своєї мрії. Ви відвідайте екзотичні куточки світу, поживете в новій країні 4-6 місяців. Але це тільки якщо вас оберуть. Для цього попрацюйте над заявкою, переконайтеся, що вона виділяється, і що ваша ідея варта того, щоб присвятити їй час.

Програми Artist-in-Residence (AiR)

Приклади: TransArtists — тут знаходиться найповніша база програм AiR по всьому світу (це програми, що надають творчим людям, які пройшли відбір, щось на зразок творчого відпочинку (проживання оплачується), часто існують на гранти — ред.).

Як я роками подорожував по всьому світу без роботи і грошей

Якщо ви займаєтеся якимось видом творчості, участь у програмі творчого відпочинку може стати цінним досвідом і альтернативним способом втілення творчих цілей.

Мені постійно траплялися такі програми: в Колумбії, Фінляндії, Японії, Таїланді… Якщо ви художник, музикант, ліпіть з глини — для вас завжди знайдеться щось подібне. І дуже часто — в екзотичній місцевості.

Багато з них надають повний зміст, так що можна повністю зануритися в мистецтво, не замислюючись про оплату рахунків.

Зазвичай вас селять в будинку з особистої чи спільної студією, де ви можете працювати над музикою, картинами, видуванням скла — над тим, що вас надихає.

Більшість таких програм вимагають надати план роботи над проектом і кінцеву мету. Так що переконайтеся, що ви точно знаєте, над чим працюєте, і встановіть для себе чіткий графік роботи.

Програми Workaway і HelpX

Це дуже надихаючий джерело для пошуку альтернативних стилів життя. Кожен раз, коли я вивчаю можливості на цих сайтах, відчуваю стрибок адреналіну, до мене приходить відчуття, що я ніколи не облаштуюся, щоб жити в одному місці.

Ідея проста: люди і спільноти по всьому світу пропонують місце для життя і гроші на проживання в обмін на допомогу в роботі над місцевим проектом. Це може бути що завгодно! Освітній потенціал тут — безмежний.

Ви можете допомогти облаштувати табір для серферів на Балі, курорт для любителів сплаву на байдарках в Канаді, стати помічником на йога-ретриті на Шрі-Ланці. Будуйте еко-будинку на Філіппінах, вирощуйте органічні манго в Бразилії і багато іншого.

Можете навіть допомагати шаманів в ретриті Айяхуаска в Перу (з задоволенням написав би про це окремо). Які б химерні речі вас не цікавили, який би безбашений досвід ви не шукали для себе — ви зможете знайти що-то на цих сайтах.

Проекти на кшталт WWOOF

В деякому роді схожий на попередні проекти. Але в основному це — про життя з родиною на фермі, допомога їм у роботі. Ви багато чому навчитеся про органічне землеробство, екологічно чистих продуктах і місцевої культури.

Це — відмінний вибір, якщо ви хочете вивчити мову, або ж поспостерігати за автентичною культурою країни, в яку приїхали. Зазвичай ви працюєте 3-5 годин в день, допомагаючи фермерам, а залишок дня відпочиваєте і вивчаєте околиці. Чому б не поїхати в Аргентину, щоб вивчити іспанську, і не пожити з місцевою сім’єю в передмісті Буенос-Айреса? Чи не вивчити дику природу в Австралії?

Це, напевно, найвідоміша програма зі списку. Тому що це — один з найпростіших, найменш дорогих способів вивчення життя країни зсередини.

Нужен подарок солидному человеку и вас интересует Продажа антиквариата — все нужное вам вы можете найти в ТЦ «Европа» в Екатеринбурге.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Як зробити шкіру красивою за допомогою лимона Красива шкіра - це результат твоїх старань і ретельного щоденного догляду . Лимон допоможе зробити твою шкіру чистою і сяючою , передає Інтернет -видання для дівчат і жінок від 14 до 35 […]
 • Полуниця: робимо маски для обличчя Мабуть, це одне з найулюбленіших ягідних ласощів в Росії - солодка , ароматна , соковита і така яскрава полуниця. До того ж і на наш стіл вона приходить однією з перших після довгої зими , […]
 • Как можно реально сэкономить на покупке авиабилетов За последнее время услугами авиации на Украине использует с каждым днем больше людей. Но ни для кого не планирует секретом, что такой вид перемещений можно считать экономным. Но, не смотря […]
 • Куда поехать вам отдыхать холодной зимой? Снежная и  очень холодная зима, однозначно, имеет своих фанатов. Не смотря  же на это, некоторые граждане государства совершенно не ощущают, а скорее наоборот, уникального […]
 • Что вам нужно знать, когда отправляетесь на отдых В случае если вас ждет положительно провести время на отдыхе, то нет смысла очень расслабляться и отдаваться на волю случая. Настало время что-бы запомнить пару обычных, но немаловажных […]
 • Как вам не допустить реальное перерастания стресса в болезнь Депрессия - достаточно неприятное, и тягостное состояние организма , которое имеет множество признаков. Недавно пик депрессии приходился на возраст от 30 до 40 лет. Сегодня ею с каждым […]
 • Как вам общаться с иностранцами. Жизнь нынешнего человека не замыкается на одном исключительно его городе или же стране. Чем активней любой человек живет, тем больше у него контактов, очень часто, не только с людьми […]
 • Как вам выбрать хорошие и качественные продукты для детей Для того что-бы подготовить полезное блюдо для ребенка, для начала необходимо выбрать отвечающие условиям по качеству товары. Вот пару рекомендаций, как определить качество выбранных […]
 • Что из себя представляет современный хостел? С иностранного языка слово "hostel" возможно перевести как простое "общежитие ". Это есть временное жилье, которое располагает общей кухней и санузлом (время от времени на каждом этаже), а […]
 • Как правильно ходить в бассейн Плавание — это достаточно полезно и приятно. И для того что-бы поход в бассейн ассоциировался исключительно с приятными ощущениями, требуется придерживаться многие простые условия. […]
 • Путешествуем без лишних затрат? Мы все любим путешествовать. Так устроен человек, что его время от времени тянет путешествовать. В особенности эта тяга присуща молодому поколению. В молодости молодые сердца очень хотят […]
 • Как безопастно развести костёр в лесу В случае если вам требуется развести в лесу костер, будьте очень осторожны, а именно в сухую жаркую погоду! Лесные пожары достаточно опасны, по этой причине примите меры предосторожности, […]
 • Чем вам заняться на отдыхе на речке? В данном материале я хотел бы рассказать вам про то, чем возможно заняться на речке. Сам исключительно приехал, 5 дней отдыхал, по этой причине столько времени не размещал новые материалы […]
 • Як правильно вибрати парфуми, весільні плаття рівне Купівля духів - це священне дійство для кожної жінки. Дозволь нам присвятити тебе у всі тонкощі цього процесу.У списку речей, без яких не може обійтися сучасна жінка, флакончик парфумів […]
 • Как себе найти профессионального массажиста? Массажист в своей жизни всех нас играет важнейшую роль, мы данного имеем возможность и не знать, так как пользовались его услугами еще в достаточно юном возрасте. Каждый педиатр […]
 • Где вам вкусно поесть в Париже и продвижение с помощью видео Париж – это, думаю, самое же сказочное и еще восхитительное место на планете. Он заслуженно считается самым романтическим городом. Атмосфера, царящая на данной земле, принуждает […]
 • Как выгодно поменять валюту Турции Добрый день! Как и ожидалось при планировании поездки в Турцию , а также другую страну, среди влиятельных вопросов необходимо рассматривать вопрос финансовый. Первоначально с какой валютой […]
 • Выбраем себе пляжный надувной матрас Скоро наступит жаркое лето, и достаточно много туристов отправились получать загар и купаться. И иногда отличный отдых на пляже во многом зависит от существования хорошего надувного […]
 • Как быстро убрать прыщ: механический способ Ручное выдавливание прыщиков, по воззрению косметологов и дерматологов, считается наиболее радикальным и рискованным методом быстрого избавления от «расцветающих бутонов» на […]
 • Как вам сделать хорошие фотографии в своем путешествии Простые и полезные рекомендации, как выполнять на самом деле превосходные фотокарточки в путешествии , а также в отпуске: 1. Первое, что необходимо понять туристу-фотографу, – это […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.