10 порад гармонії від Махатми Ганді

Махатма Ганді не потребує докладному поданні. В Індії його ім’я оточене таким же шануванням, з яким вимовляються імена святих. Весь світ знає людину, яка в 1947 році привів свою країну до незалежності від британського правління.
Махатма Ганді не потребує докладному поданні. В Індії його ім’я оточене таким же шануванням, з яким вимовляються імена святих. Весь світ знає людину, яка в 1947 році привів свою країну до незалежності від британського правління.
1. Змініть себе
«Якщо бажаєш, щоб світ змінився, — сам стань цією зміною»
Якщо ви зміните свої думки, то зміняться ваші почуття і вчинки. І завдяки цьому світ навколо вас зміниться. Не тільки тому, що ви будете дивитися на навколишній через призму нових почуттів і думок, а й тому, що внутрішні зміни дозволять вам чинити так, як ви б не стали робити раніш, спираючись на колишній образ думок.
2. Знайдіть контроль над собою
«Без моєї згоди ніхто не може мені зашкодити»
Те, що ви відчуваєте і як на щось реагуєте — завжди залежить тільки від вас самих. Можуть існувати «типові» шаблони поведінки у різних ситуаціях, але в більшості випадків ви можете самі вибирати, що думати і відчувати по відношенню практично до всього. Можливо, це відбудеться не відразу чи так буде відбуватися не весь час, і звичка мислити по-старому буде давати про себе знати. Але поступово ви усвідомлюєте, що ніхто ззовні насправді не здатний керувати вашими почуттями, і зможете використовувати цей образ мислення в повсякденному житті.
3. Вибачте і забудьте
«Слабкий ніколи не прощає. Прощення — ознака сильного»
«Принцип «око за око» може зробити сліпим весь світ»
Неможливо перемогти зло злом. І як йдеться в попередньому раді, ви завжди самі вибираєте, як поставитися до чогось. Коли ви почнете все більше і більше вдаватися саме до такого способу мислення, ви зможете ставитися до подій так, як це найбільш корисно для вас та інших людей. Якщо ви не прощаєте, то дозволяєте минулого і іншій людині тримати під контролем свої почуття. Пробачивши, ви звільните себе від цих пут і потім зможете зосередитися на чому-небудь іншому.
4. Не діючи, ви ні до чого не прийдете
«Грам власного досвіду коштує дорожче тонни чужих настанов»
Мало що може бути зроблено, якщо не робити ніяких дій. Ви можете почати шукати розради в міркуваннях, нескінченно читати і вчитися. І вам буде здаватися, що ви рухаєтеся вперед. Але при цьому у вас не буде жодних реальних результатів, або вони будуть невеликі. Щоб дійсно досягти того, чого хочеться, і по-справжньому зрозуміти себе і свій світ, необхідна практика. Книги можуть дати вам знання, але не навички. Необхідно діяти і втілювати знання в результатах.
5. Живіть теперішнім
«Я не хочу передбачати майбутнє. Мене турбує сьогодення. Бог не дав мені можливості керувати тим, що буде»
Кращий спосіб подолати внутрішній опір, який часто заважає нам діяти, — залишатися в сьогоденні. Чому? Коли ви живете сьогоденням, ви не турбуєтеся, що буде потім, адже ви не можете управляти цим в будь-якому випадку. І небажання переходити до дії, яке виникає зі страху майбутніх наслідків або спогадів про минулі невдачі, втрачає свою силу. Стає легше діяти, зосередитися на поточному моменті і проявити себе з кращого боку.
6 ключів до довгого, щасливого і здорового життя
6. Ми всього лише люди
«Я заявляю, що я — звичайна людина, якій властиво помилятися, як і будь смертній людині. Однак у мене досить смирення, щоб визнати свої помилки і піти на поступки»
«Це не дуже мудро — бути впевненим у власній мудрості. Необхідно пам’ятати про те, що найсильніший може проявити слабкість, а наймудріший може допустити помилку»
Коли ви починаєте ідеалізувати окремих людей — навіть якщо вони добилися видатних результатів, — у вас може скластися відчуття, що ви, на відміну від них, ніколи не зможете досягти подібних успіхів. Тому дуже важливо ніколи не забувати про те, що кожен з нас — звичайна людина, незалежно від того, ким він є у житті. Дуже важливо пам’ятати про те, що всі ми люди, і кожен з нас може робити помилки. Застосування до людей необґрунтованих стандартів призведе лише до появи ще більшої кількості абсолютно не потрібних конфліктів у вашому світі і негативу в вас самих.
7. Будьте наполегливі
«Спочатку вас не помічають, потім над тобою сміються, потім з вами борються, а потім ви перемагаєте»
Будьте наполегливі. З часом неприйняття навколо вас ослабне, а потім і зовсім зникне. Випадки, коли успіх або перемога приходять так швидко, як вам би цього хотілося, дуже рідкісні. Одна з причин, чому люди так і не досягають того, чого вони хочуть, полягає в тому, що вони просто занадто рано здаються. Зазвичай для досягнення поставленої ними мети потрібно набагато більше часу, ніж вони розраховували. Частково подібне помилкове оману виникає з навколишнього нас світу — рекламного світу, повного чарівних пігулок від будь-яких проблем, де вам постійно обіцяють, що ви можете значно схуднути або заробити цілий статок всього за 30 днів. Нарешті, ще одна корисна порада — не втрачайте почуття гумору. Це допоможе легше ставитися до життя у найважчі часи.
8. Шукайте в людях добро і допомагайте їм
«Я розраховую тільки на хороше в людях. Я сам не без гріха, і тому я не вважаю себе вправі загострювати увагу на помилках інших»
«Велич людини особливо видно по тому, наскільки він сприяє добробуту ближніх»
«Я розумію, що коли-то для здатності керувати були необхідні м’язи, але зараз це означає вміння ладити з людьми»
В кожній людині є і хороше, і погане. Але ви завжди можете вибрати, на що звернути свою увагу. Якщо ви хочете добитися позитивних змін, тоді правильним рішенням буде зосередитися на хороші сторони людей. Це дозволить зробити ваше життя простіше, так як ваші відносини стануть більш позитивними і приємними.
9. Будьте гармонійні, щирі і залишайтеся собою
«Щастя — це коли те, що ви думаєте, говорите і робите, перебуває в гармонії»
Один з кращих порад щодо поліпшення ваших навичок спілкування полягає в тому, що вам необхідно почати щиро спілкуватися і вести себе з іншими людьми. Коли ваші думки, слова і дії стають гармонійними, ви отримуєте величезну внутрішню насолоду. Ви відчуваєте прилив сил і задоволення собою. Якщо ви по-справжньому щирі, то люди намагаються почути, що ви їм говорите. Адже у вашій мові немає фальші, протиріч або будь-якого лицемірства. Але якщо ваші вчинки не будуть відповідати тому, що ви говорите, тоді ви почнете втрачати віру в те, що можете досягти своєї мети, а також віру у вас. Не обманюйте себе.
10. Продовжуйте рости і розвиватися
«Сталий розвиток — це закон життя. І людина, яка весь час намагається дотримуватися твердо встановлених поглядів тільки заради сталості, заганяє себе в неправильне положення»
Ви завжди можете значно поліпшити ваші навички, змінити звички або переглянути вашу оцінку. Ви можете досягти більш глибокого розуміння своєї природи і світу навколо вас. Зрозуміло, при цьому ви можете виглядати нелогічним або не розуміти час від часу, що робите. У вас можуть з’явитися проблеми з досягненням гармонії або щирим спілкуванням. Але в іншому випадку ви поставите себе в явно програшну позицію: ви будете відстоювати старі погляди і чіплятися за них, щоб виглядати постійним, поки не зрозумієте, що відбувається щось не те. Набагато більш корисним і щасливим буде вибір шляху зростання та розвитку.

Делаете немонт и вам нужны большие мешки для мусора 160 л прификс — заказать их в нужном вам количестве вы можете по ссылке http://company.unipack.ru/8334/.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Топ-10 кращих місць Європи для туристів Експерти авторитетного видання про подорожі Lonely Planet склали рейтинг найбільш цікавих туристичних напрямків у Європі на 2014 рік. Експерти авторитетного видання про подорожі […]
 • Подарунок зі смислом — монетка під ялинку Напередодні Нового року ми готуємо подарунки для своїх рідних і близьких , вишукуючи можливість побалувати їх. Серед безлічі варіантів часом важко знайти компроміс між красою і користю. […]
 • Какой есть размер чаевых в разных странах Прибыв отдыхать в стороннюю государство, не помешает заблаговременно знать какую сумму чаевых необходимо оставлять, веди это основную прибыль персонала. В Болгарии: чаевые горничным не […]
 • Скільки сексу потрібно після 50 років? Люди старше 50 незадоволені своїм сексуальним життям , але більше половини просто не хочуть або соромляться обговорювати виникаючі проблеми. До такого висновку прийшли соціологи з […]
 • Компания BMW уже обновила свою «копейку» Bmw рассекретила свое рестайлинговое семейство 1-series. Более заметные перемены – в передней и задней части авто. У " коп. " совершенно поменялась оптика, бампера и радиаторная […]
 • 8 видів користі медитації Медитация это единственный процесс, через который вы можете найти выход из конфликта и невезения, вместо того, чтобы проигрывать это в реальной жизни. © Йоги Бхаджан1) […]
 • Шрі-Ланка: враження та поради Цього року вирішили відправитися у відпустку на острів Шрі-Ланка. Довго вибирали курорт, оскільки кожен по-своєму цікавий. Після довгих пошуків і читання відгуків в інтернеті зупинилися на […]
 • 6 цікавих фактів про чханні 1 . При чханні вміст носа може розвивати швидкість близько 50 км / год , а розлітатися на відстань від півтора до трьох метрів. Так що, будь ласка , вболівайте застудою будинку - інакше у […]
 • Поради при оренді авто за кордоном Чому існує така галузь як оренда автомобілів?1 .Безумовно , тому що прокат авто - це унікальна можливість доторкнутися до історії країни та її природі , побачити : архітектурні пам'ятники […]
 • Новый Volkswagen Tiguan станет гибридным В серии вариаций фольксваген Tiguan 2 поколения появится новейшая "заряженная" вариация с гибридным мотором. В серии вариаций фольксваген Tiguan 2 поколения появится новейшая "заряженная" […]
 • Чем реально вреден стиральный порошок В этой статье мы поговорим о том, чем неблагоприятен порошок для стирки и о методиках замены это "химического врага" на защищенные, с самой развитой системой защиты товары для стирки. […]
 • КАКИЕ СЕМЕНА ВЗОЙДУТ? Посевные все качества семян характеризуются этими характеристиками, как всхожесть, и влажность, и содержание семян главный культуры, и зараженность болезнями и вредителями.  Посевные […]
 • Документи, необхідні для отримання візи в Хорватію. Где купить Штроборезы Громадянам України для відвідування Хорватії з метою туризму в 2015 році потрібно Хорватська національна віза.Для отримання візи необхідно доставити наступні документи:1. Анкета: […]
 • 15 способів поліпшити настрій свого чоловіка 1. Годуєте свого коханого з рук, як бога, виноградом, полуницею або шоколадом.2. Перетворіть прості обійми в чуттєвий масаж шиї і спини, і ви доставите йому незабутнє задоволення. 1. […]
 • Как вам можно жить долго и счастливо Что это настоящее чувство? И когда мы исключительно влюбляемся, данный вопрос у нас не появляется. Но его задал себе знаменитый и популярный американский психолог Роберт Стернберг. Он […]
 • Если авария уже неизбежна. Что вам делать? 1. Никогда не покидайте машина до остановки! Кузов автомобиля, в основном, дает возможность остаться в живых. 2. Точно в своих действиях. Контролируйте ход автомобиля, на сегодня есть эта […]
 • Цікаві факти про Давній Єгипт 1. Фараони ніколи не дозволяли оточуючим бачити своє волосся. Вони постійно носили корону корону або головний хустку "немезія" (це смугаста накидка на всесвітньо відомій масці фараона […]
 • ЭФФЕКТИВНАЯ РЕКЛАМА — КАК СДЕЛАТЬ Реклама вся не бесстрастна, она может принести как замечательный успех, так и завершится провалом.  Некоторые принципы быстрого и простого изготовления эффективной рекламы идет […]
 • Как определить некачественный бензин Плохое бензин возможно распознать невооруженным глазом. Автомобильные специалисты дали водителям 5 советов, как определить качество топлива. 1. Несложный метод Взять стандартный белый лист […]
 • Что нужно, чтобы стать охотником этап 1. Если вы твердо решили стать охотником, то ваш путь прямо лежит в отделение внутренних дел, где находится разрешительная служба. Тут вас с нетерпением ожидает беседа с сотрудником […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.