В Єгипті з\’явиться чотири нових курорту

В Єгипті розроблений проект по створенню на узбережжі Червоного моря нового курорту, який представляє собою інтегрований туристичний місто. Місто буде складатися з чотирьох туристичних центрів — Південний Магавіш, Шарм Ель Фукари, Гамша і Марса Уазар.
 

В Єгипті розроблений проект по створенню на узбережжі Червоного моря нового курорту, який представляє собою інтегрований туристичний місто. Місто буде складатися з чотирьох туристичних центрів — Південний Магавіш, Шарм Ель Фукари, Гамша і Марса Уазар.

Згідно з проектом, у нових туристичних центрах будуть побудовані готелі різних категорій, котеджі, парки, СПА-центри, конференц-центри і т.д. Все нові туристичні центри припускають вихід до моря. Презентація проекту відбудеться 15 березня в рамках виставки «Інтурмаркет 2014».

Як пояснюється в проекті, туристичний центр Південний Магауиш (South Magawish) буде розташовуватися на території розміром 4,5 млн кв м, включаючи громадський пляж. Тут буде реалізовано проект з розвитку рекреаційно-спортивного туризму. Передбачається будівництво центру для тренувань олімпійських спортсменів. Крім того, у Південному Магауише з’являться готелі категорії 3-5*, котеджі для оренди туристами, парки, спеціалізовані ресторани і навіть театр під відкритим небом. Південний Магауиш буде розташовуватися приблизно в 12 км від аеропорту Хургади. Цей центр розглядається як південна межа міста Хургада.

Туристичний центр Шарм Ель Фукари буде займати більш 5 млн кв м. Він буде перебувати в південній частині туристичного сектора Марса Алам — близько 305 км від аеропорту Хургади, в 100 км від туристичного аеропорту Марса Алам і в 45 км від міста Марса Алам. Недалеко від Шарм Ель Фукари знаходяться охоронювані природні парки Ваді-ель-Гималь і Ваді Ельба. Протяжність прибережної зони становить 4,5 тисячі метрів. Передбачається, що в Шарм Ель Фукари з’явиться марина бухта для яхт, човнів. Буде побудована вся необхідна інфраструктура для відпочинку туристів.

Туристичний центр Гамша розташовується на півночі Хургади і займає 4,9 млн м. кв Відстань до аеропорту Північної Хургади становить приблизно 50 км. Відпочинок тут повинні оцінити по достоїнству дайвери з-за великої кількості коралових рифів. Протяжність прибережної лінії становить близько 4 тисяч метрів, а максимальна глибина — близько 2,5 тис метрів. Передбачено створення всієї необхідної туристичної інфраструктури, включаючи спортивний стадіон та паркові зони.

Туристичний центр Марса Уазар буде розташовуватися на території майже 3,9 млн м. кв Відстань до туристичного аеропорту Марса Алам буде становити приблизно 29 км, а від міста Південний Ель Кусейр — 35 км. В цьому районі також знаходиться велика кількість коралових рифів, тому популярними видами активного відпочинку тут стануть дайвінг сафарі. Протяжність пляжу складе 3,5 тисячі метрів.

Очікується, що будівництво нових туристичних центрів зацікавить інвесторів, а також туристів, бажаючих відпочивати в Єгипті у власних котеджах. Детальна презентація цього проекту відбудеться 15 березня в рамках виставки «Інтурмаркет», повідомили в представництві по туризму країни. Захід відбудеться о 12-00 у конференц-залі № 4. Крім того, в рамках презентації буде представлено новий продукт «За маршрутом Святого Сімейства».

 Чтобы в вашем офисе не было жарко летом — лучшие кондиционеры новосибирск вы можете себе приобрести на http://www.blagovest-sibir.ru.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.