Як чистити зуби, щоб вони залишалися здоровими. Где приобрести недорогие квартиры в испании

Якщо ви досі не питали свого стоматолога: «Яку мені вибрати зубну пасту?», то тільки тому, мабуть, що намагалися втекти з його кабінету якомога швидше. Тим не менш, це питання хвилює практично кожного, у кого є зуби. 

Вас интересует как и где можно приобрести недорогие квартиры в испании — лучшие варианты вы можете посмотреть на http://grupotriumph.com/prodazha-nedvizhimosti-v-ispanii/.

Якщо ви досі не питали свого стоматолога: «Яку мені вибрати зубну пасту?», то тільки тому, мабуть, що намагалися втекти з його кабінету якомога швидше. Тим не менш, це питання хвилює практично кожного, у кого є зуби.

Відповідь на це питання проста: вибирайте будь-яку.

Але як? Адже паст навколо безліч самої різної ціни, виробництва і відтінків.
А справа в тому, що техніка чищення набагато важливіше, ніж марка пасти.

Коли ви миєте підлогу, ви цілком можете обійтися при цьому тільки водою і ганчіркою, як все життя робили наші бабусі і мами. Поли будуть чистими, хоча мити, можливо, доведеться довше і ретельніше.

У той же час, жоден миючий засіб не допоможе, якщо під час прибирання ви проігноруєте пил в кутах або станете заштовхувати сміття під килим, щоб його не помітили гості.

Тому для чистого статі набагато важливіше, як саме ви будете його мити, а не яким засобом.

З зубами ситуація схожа: набагато важливіше, як ви будете чистити, ніж якою пастою. Все це в рівній мірі відноситься і до чищення електричною зубною щіткою. Звичайно, нею все вийде набагато швидше, але якщо чистити неправильно, будь девайси марні.

Основна помилка, повторюване майже всіма — недостатнє час чищення. Пам’ятайте, що чистка зубів повинна тривати не менше трьох хвилин. Заради інтересу підрахуйте, скільки часу на цей процес витрачаєте ви. У 99% випадків — набагато менше.

Щоб відміряти потрібну час, необов’язково постійно дивитися на годинник. Просто підберіть пісню або мелодію, що триває приблизно три хвилини, і ставте її при чищенні — заодно піднімете настрій і собі, і зубах.

Пасти поділяються на кілька груп: для щоденного застосування, лікувальні, відбілюючі, професійні і т. д.

Відбілюючі пасти не входять в число щоденних, але під впливом реклами більшість людей навіть не підозрює, що застосовувати їх щодня не можна.

Важливо розуміти: жодної пастою неможливо прибрати зубний камінь або вилікувати хвору десну. Паста може бути в цьому помічником, і далеко не основним.

Чистити зуби потрібно мінімум два рази в день. Хоча в ідеалі це треба робити після кожного прийому їжі.

Попутно з пастою, абсолютно необхідно користуватися флосами (зубними нитками). Флосс допомагає очистити зуби в місцях їх дотику, куди жодна щітка дістатися не в змозі. Його неможливо замінити простою ниткою. Насамперед, тому, що флосс набагато міцніше. Порвати його і залишити його шматок між зубами дуже непросто. Крім того, флоси більш гладкі, не разволокняются, бувають дуже різної товщини.

Відбілювання зубів: чи можливо досягти білосніжної посмішки

Не треба колупатися в зубах зубочистками. Одноразово — після обіду в кафе — це підійде, але якщо робити це щодня, можна пошкодити ясна, і це призведе до ще більшої застреваемости їжі.

Зараз в моду знову входять зубні порошки. Якщо у вас є бажання спробувати це засіб, треба пам’ятати, що в порошках набагато більше абразиву, тому застосовувати їх постійно небажано. Також, якщо у вас підвищена чутливість зубів, від порошку вона тільки посилиться.

 

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.