Як навчитися пунктуальності

Ти запізнилася в перший робочий день на півгодини і тепер для тебе це в порядку речей, незважаючи на невдоволені погляди шефа? Молодий чоловік вже майже полетів у відпустку без тебе, коли ти не встигала на літак? Подруга розлютилася не на жарт, коли ти на дві години запізнилася на її весілля? Якщо ти вже давно випробувала всі відмовки, і тобі набридло вислуховувати докори рідних і друзів, пора щось з цим робити. Пунктуальність — ввічливість королів. Так будь же королевою у своєму житті. Ти запізнилася в перший робочий день на півгодини і тепер для тебе це в порядку речей, незважаючи на невдоволені погляди шефа? Молодий чоловік вже майже полетів у відпустку без тебе, коли ти не встигала на літак? Подруга розлютилася не на жарт, коли ти на дві години запізнилася на її весілля? Якщо ти вже давно випробувала всі відмовки, і тобі набридло вислуховувати докори рідних і друзів, пора щось з цим робити. Пунктуальність — ввічливість королів. Так будь же королевою у своєму житті.

Здавалося б, звичкою спізнюватися схильні тільки безмовні люди. Але це далеко не так. Частіше за всіх спізнюються люди відповідальні, але ледачі. І потім їм дуже ніяково, незручно і в деяких випадках навіть мучить совість. Боротися потрібно з причинами, а не з наслідками. І лінь — головна з причин. Пунктуальною не станеш в один день за помахом чарівної палички. Доведеться серйозно попрацювати, змінити свої звички, попрацювати над собою.

Якщо ти постійно запізнюєшся на роботу або на зустрічі з друзями, причиною може бути погане розподіл часу. Не варто гладити блузку і чистити взуття за 5 хвилин до виходу. Привчи себе гладити речі відразу після прання і доглядати за взуттям, як тільки повернешся з вулиці. Така звичка економить час і зусилля.

Продумай свій наряд ще ввечері. Збери різні варіанти на випадок похолодання або дощу. Навіть якщо сьогодні було тепло і сонячно, погода може раптово змінитися. Щоб не носитися по будинку в пошуках пальто або парасольки, подбай про це наперед.

Думаєш, сумку з вечора збирають лише школярі? Успішні бізнес-леді теж так роблять. Корисна звичка зібрати документи в сумку і приготувати обід ще ввечері допоможе не спізнюватися.

Помічаєш, що як тільки потрібно виходити, ти не можеш знайти необхідні речі — ключі, проїзні, пропуск на роботу? Наведи порядок. Носи абонементи, пропуск і проїзний в гаманці або сумці, ключі вішай завжди на гачок біля дверей або поклажі в спеціальну вазочку. Тримай потрібні речі на видному місці.

Вже давно люди, які страждають від запізнень, придумали маленьку хитрість — переводити годинник на кілька хвилин тому. Але наша підсвідомість підказує нам, що ще є час, і це не спрацьовує. Для більшої ефективності переведи всі годинники на різний час. Одні — на 10 хвилин тому, інші — на 15. Таким чином, ти не будеш знати, які саме годинник показує точний час, і будеш завжди поспішати, і, таким чином, не запізнюватися.

Плануй всі справи. Навіть якщо ти не топ-менеджер великої компанії. Склади графік свого дня, внеси в нього зустрічі та плани. Розрахуй приблизний час на кожну дію. Існують спеціальні органайзери в смартфонах — використовуй винаходи техніки.

Завжди розраховуй час, який проведеш в дорозі. Якщо саме з цим виникають проблеми, виїжджай раніше. Додай зайвих півгодини до планованого часу. Якщо поспішаєш на важливу зустріч, краще вийти з запасом. Це правило працює і в тому випадку, якщо зустріч в незнайомій частині міста. Не виправдовує запізнення незнанням маршруту, а вивчи його наперед.

У хронічних запізнень можуть бути різні причини: комусь не вистачає уваги, і так він залучає його до своєї особи. Хтось, запізнюючись на зустріч, намагається показати себе дуже важливою людиною, який робить велику послугу, погоджуючись прийти, і може дозволити собі запізнитися. Ввічливі люди себе так не поводять. І якщо запізнення для вас — неприємність, псують відносини з колегами і друзями, постарайтеся вирішити цю проблему. Хотите зарабатвать общаясь в соц. сети — как зарегистрироваться в TSU вы можете узнать по ссылке http://dortx.ru/?p=282.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.