Куди поїхати відпочивати взимку

Все більше і більше людей ділить свою відпустку на дві частини: літній і зимовий. Адже і правда, взимку, коли дні тягнуться нескінченно, невеликий відпочинок просто необхідний

і питання куди поїхати взимку відпочивати постає перед нами все частіше і частіше.
Куди краще поїхати відпочивати взимку
 

Все більше і більше людей ділить свою відпустку на дві частини: літній і зимовий. Адже і правда, взимку, коли дні тягнуться нескінченно, невеликий відпочинок просто необхідний

і питання куди поїхати взимку відпочивати постає перед нами все частіше і частіше.
Куди краще поїхати відпочивати взимку

Якщо влітку всі вирушають на море, то взимку дуже багато відправляються в країни, де зима і сніг «вищої якості». Так все таки; куди краще поїхати відпочивати взимку?
Австрія, Франція, Італія, Швейцарія. Про курорти, схили, траси цих країн чули навіть ті, хто на лижах не стояло жодного разу. Обладнання гірськолижних трас тут на вищому рівні, багато траси об’єднані єдиним скі-пасом так, що можна, наприклад, піднятися на підйомнику скажімо в Італії, а спуститися зі схилу вже у Франції. Кордонів тут не існує, а от чудового сервісу, бурхливе нічне життя і казкових краєвидів вдосталь для всіх.
Андорра та Іспанія
Куди краще поїхати відпочивати взимку

Андорра не так давно, але зате впевнено завойовує собі місце і хорошу репутацію у гірськолижному туризмі. Маленька держава з красивими горами і зоною безмитної торгівлі. Побалувати себе швидкісними спусками, пробігтися по магазинах відомих і не дуже брендів, а потім поніжиться в термальних джерелах. Повернутися додому з чудовим високогірним засмагою, бадьорим та підтягнутим, та ще й з горою шикарних покупок за цілком розумну ціну. Аеропорту в цій крихітній країні немає, тому в’їзд можливий через Барселону. Чи це не привід затриматися в цьому чудовому місті на пару днів і ще раз поглянути на місто Гауді?! Андорра та Іспанія! Ось вам і відповідь — куди можна поїхати відпочивати взимку В загальному, для завзятих лижників, сноубордистів і просто любителів розкішного зими вибір країн великої. Але мінус в цьому відпочинку один — доведеться відкривати шенгенську візу. Так і дешевизною ці курорти не славляться.

Куди поїхати взимку відпочивати, якщо гори і сніг зовсім не ваша стихія, та й чесно кажучи, холоду вам і вдома вистачає? І на це питання можна знайти відповідь. Наприклад, відправитися в екскурсійний тур по Іспанії або Греції. Зими тут м’які, сніг велика рідкість, тому гуляти, фотографувати і дивитися буде цілком комфортно.
Куди поїхати відпочивати недорого

куди поїхати зимойКуда можна поїхати відпочивати взимку, якщо хочеться не просто теплої погоди, а самого цього літа? І тут є з чого вибрати. Головні «зимові здравниці» Єгипет, Туреччина і ОАЕ. Летіти недовго, сонце, море, пляж і цілком комфортні ціни — забезпечені. До речі, це непоганий варіант для тих, хто мучиться проблемою — куди поїхати відпочивати взимку недорого? А чому б і ні?! В Еміратах, до того ж можна ще і гардероб непогано поєднувати за невеликі гроші. Адже лютий в цій країні місяць розпродажів.
Були вже і там і там раз п’ятнадцять? Ну, що ж, тоді доведеться летіти в куди більш далекі землі. Таїланд, Шрі-Ланка, Маврикій, Домінікана, Мальдіви. З плюсів розкішний загар і маса нових вражень. З мінусів дальній переліт, необхідність брати великий відпустку для акліматизації і не маленькі ціни на відпочинок.

Однак, щоб добре відпочити взимку, зовсім не обов’язково їхати далеко від дому, адже у нас також є прекрасні місця, де взимку і влітку можна не лише добре відпочити, але і при необхідності підправити своє здоров’я. Ми говоримо про санаторіях КМВ, які знаходяться в мальовничих місцях Кавказьких Мінвод. Кисловодськ, Єсентуки, П’ятигорськ та інші, не менш прекрасні міста цього регіону, завжди до ваших послуг.

Ваш лучшие отдых этой зимой — дешевые туры из новосибирска вы можете найти себе и заказать на сайте http://nsk-tours.ru/.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.