Чому прийом їжі потрібно починати з солодкого

Якщо ви хочете зберегти стрункість, тоді починайте прийом їжі прямо з десерту. Насичена цукром їжа допомагає утримувати апетит під контролем, як з’ясували дослідники з Імперського коледжу Лондона
 
Якщо ви хочете зберегти стрункість, тоді починайте прийом їжі прямо з десерту. Насичена цукром їжа допомагає утримувати апетит під контролем, як з’ясували дослідники з Імперського коледжу Лондона

Учені з Великобританії вважають, що вживання продуктів з цукром допомагає утримувати апетит під контролем і боротися з переїданням. Білок мозку глюкокінази стежить за тим, як багато цукру споживає людина. Білок повідомляє організму про необхідність з’їсти більшу кількість їжі з цукром, якщо його рівень занадто низький. Але варто збільшити кількість глюкокінази в організмі, і апетит знизиться. Це відкриття може привести до створення нових дієтичних ліків, а також простих рекомендацій по позбавленню від зайвої ваги.

У ході експериментів на щурах гризуни виявлялися перед вибором: вони могли з’їсти нормальну їжу, випити води з цукром. У звичайних умовах тварини іноді балували себе солодощами, але лише в незначних кількостях, приділяючи основну увагу звичної для них їжі. Однак коли вчені збільшили кількості глюкокінази в мозку щурів, то їх смакові уподобання змінилися, і вони стали більше схилятися до цукрових воді. При цьому споживання традиційного харчування скоротилося, що виключало переїдання.

Другий експеримент показав, що у голодуючих протягом 24 годин щурів глюкокінази в мозку стає більш активною. Вчені вважають, що у ласунів в організмі виробляється більше глюкокінази, ніж у інших людей. Це пояснює, чому хтось із нас не може встояти перед плиткою шоколаду, а хтось байдужий до солодкого.

Хотите сделать себе красивые фото вашей беременности — вам нужен фотограф беременных, найти его вы можете на сайте http://ivan-taranenko.ru/.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.