Телефон впав у воду — ЩО РОБИТИ?

Щоб знати, як врятувати електронну іграшку, спочатку вам потрібно зрозуміти, від чого її слід врятувати. По-перше, від короткого замикання: волога вважається хорошим провідником електроенергії, а складові телефону, які були сильно відокремлені та рознесені на різні кінці на електроплате на заводі, за допомогою води можуть повністю замкнути, що може призвести до небажаних наслідків.  

Щоб знати, як врятувати електронну іграшку, спочатку вам потрібно зрозуміти, від чого її слід врятувати. По-перше, від короткого замикання: волога вважається хорошим провідником електроенергії, а складові телефону, які були сильно відокремлені та рознесені на різні кінці на електроплате на заводі, за допомогою води можуть повністю замкнути, що може призвести до небажаних наслідків. По-друге, вам слід боятися іржі: при тривалому, або навіть не дуже, контакті з водою багато метали корродируют, тобто можуть окислиться. Якщо не вжити швидких заходів, електроніка просто загине, а її ремонт обійдеться вам не набагато дешевше покупки нового телефону.
Іноді наслідки можуть проявлятися через деякий час, коли наприклад залишилися на електронних компонентах водяні солі можуть почати працювати в якості непередбачених провідників електроенергії.
Таким чином, всім стає зрозуміло, чому ж у випадку з вашим «потопельником» більшість з ремонтних майстерень не дають гарантій, а тільки обіцяють «спробувати полагодити». Якщо гарантія на ваш телефон ще не закінчилася, то ви можете спробувати здати ваш викупалася телефон в авторизований гарантійний центр. Але варто також розуміти, що ваша офіційна гарантія в даному випадку не буде працювати — і ремонт буде безкоштовним лише в тому випадку, якщо раптом співробітники центру не виявлять сліди попадання води всередину корпусу телефону і у вашому телефоні відсутній датчик води. У виробника Nokia, наприклад, перед акб є особлива наклейка, яка може міняти колір після контакту з водою.
Але піти до фахівців все ж варто, адже все одно недавно скупатися електронне пристосування ще набагато простіше полагодити, тому і ціна платного ремонту може виявитися низькою. Якщо ж відкласти ремонт і не проявити першого сприяння побував у воді телефону, то реанімувати його вам не зможуть навіть досвідчені фахівці.

Вы ищите где можно заказать и приобрести по самой низкой цене лотки кабельные — сделать это вы можете на сайте http://www.ekagroup.ru.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.