Як вибрати валізу

Перед кожною окремо новою поїздкою ми знову замислюємося про те, які речі взяти з собою в дорогу і відпочивати. Але теж важливо вирішити і те, у що їх скласти. Саквояжі, чемодани, рюкзаки та сумочки — сьогодні навіть найвимогливіший у туриста є можливість розгубитися через розмаїття пропозицій. Не дивлячись на це, купити валізу, який прослужить вам багато часу, достатньо просто. 

Перед кожною окремо новою поїздкою ми знову замислюємося про те, які речі взяти з собою в дорогу і відпочивати. Але теж важливо вирішити і те, у що їх скласти. Саквояжі, чемодани, рюкзаки та сумочки — сьогодні навіть найвимогливіший у туриста є можливість розгубитися через розмаїття пропозицій. Не дивлячись на це, купити валізу, який прослужить вам багато часу, достатньо просто.

У кожної окремо сумочки і валізи власні завдання. Для вірного вибору вам потрібно визначити, для яких поїздок ви хочете застосовувати зовсім новий чемодан. Одні гарні для подорожей в поїзді, додаткові витримають багато тести в багажнику авіалайнера, а треті швидше за все будуть незамінні для нетривалих поїздок. Пару рекомендацій можуть допомогти вам не зробити помилку.

Універсальний багажний набір
знайти багатофункціональний валізу в будь-яких ситуаціях практично неможливо. Оптимально обзавестися відмінно продуманим багажним набором, який ми будете мати можливість застосовувати чимало років для різних поїздок. З цієї причини немає сенсу економити на валізах, якщо ви не маєте бажання зіткнутися з потребою здобувати абсолютно новий перед кожним відпусткою: за якість і міцність набагато краще заплатити 1 раз.

Ідеальним варіантом для однієї людини стане валізу середні за розміром і дуже маленька дорожня сумочка. М’які сумочки підійдуть для поїздки в поїзді, а також на автомобілі, але не витримають навантаження і розвантаження в аеропорту. Справитися з цим тільки надійний твердий валізу. У випадку якщо ви хочете в тривалу відпустку, то чемодан планує попрямувати в багажник, а сумочка з потрібними речами — з вами в салон авіалайнера.

Невелика сумочка буде незамінна, наприклад, для поїздки на вихідні. Вам не знадобитися чимало речей, і чемодан тут поїхав би в подорож напівпорожнім. Вибираючи валізу й сумку, перевірте пару копій і перевірте, чи добре працюють замки, чи зручна ручка. Крім цього при здійсненні покупки звичайно-ж уточніть, на що поширюється гарантія.

Розмір важливо
для величезного кол-ва речей досить комфортні валізи на коліщатках, особливо, якщо ви не маєте бажання обмежувати себе в курортному гардеробі — їх не потрібно нести в руках. Але не забувайте, що пару разів підняти валізу вас чекає. З цієї причини остерігайтеся валіз-гігантів, які рекомендують для подорожей всією сім’єю. Ви все ж не будете мати можливість заповнити даний валізу цілком, в іншому варіанті його буде практично неможливо відірвати від землі.

І роблячи вибір дорожньої сумочки віддавайте собі звіт, що якщо ви виберете більшу, то весь її вага опиниться в ваших руках. Не забувайте, що в поїзді вона зобов’язана поміститися до відділення під сидінням, а в літаку не перевищувати обмежень розміру ручному поклажі.

Всім відомі моделі валіз, обсяг яких можна збільшити через зміни товщини. З досвіду, деякі туристи приїжджають відпочивати з одним дуже маленьким валізою, а, їдучи, повинні придбавати ще валіза для подарунків, сувенірів і нового одягу.

захисні заходи
в період транспортування в аеропорту дуже великі важкі валізи досить регулярно опиняються на легких саквояжах, багаж падає з візків, та й вантажники не дуже вже акуратні. Час від часу туристи знаходять і пропажу особистих речей. Через це валіза просто зобов’язаний бути хорошим і надійним.

При здійсненні покупки вибирайте валізах з гелевими колесами на підшипниках. Вони надійні і не роблять шуму. Колеса можуть бути не працюють надійним пластиковим кожухом, заодно захищає краю валізи. Але в добавок, висувні ручки зобов’язані абсолютно забиратися в корпус і закриватися клапаном на блискавці. На поверхні в безпеці швидше за все будуть себе почувати виключно м’які ручки.

Зазвичай валізи обладнані одним або ж кількома кодовими замками. Код просто зобов’язаний бути звичайним і просто запам’ятовується, але спробуйте обійтися без року народження і 3 ідентичних цифр одна за одною. Але кодові замки не дають гарантію абсолютну безпеку: при бажанні код можливо знайти, а відразу після падіння замок може зламатися. Додатковим захистом тут може служити додатковий замочок з ключем. Без проблем можна складати валізу в захисну плівку. Це дорого, але врятує валізу від розтину і пошкоджень.

Ви вже готуєтесь до нового риболовного сезону і вас цікавлять нові спінінги — підібрати і придбати собі їх ви можете на http://hfostore.com/.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.