Пам\’ятка туристам по ОАЕ

Офіційні папери Вирушаючи в Об’єднаних Арабських еміратах, ви зобов’язані протестувати присутність паперів, потрібних для Вашої поїздки: паспорт, квиток на літак, страховий поліс, підтвердження про резервацію готелю та про відкриття візи або ж копію в’їзної візи.

В а / п Бориспіль Реєстрація на рейс починається за 2 години до часу, зазначеного у квитку. Якщо ви їдете з діточками, рекомендуємо приїхати якомога раніше, для того щоб замовити зручні для вас і Ваших діточок місця. 

Офіційні папери Вирушаючи в Об’єднаних Арабських еміратах, ви зобов’язані протестувати присутність паперів, потрібних для Вашої поїздки: паспорт, квиток на літак, страховий поліс, підтвердження про резервацію готелю та про відкриття візи або ж копію в’їзної візи.

В а / п Бориспіль Реєстрація на рейс починається за 2 години до часу, зазначеного у квитку. Якщо ви їдете з діточками, рекомендуємо приїхати якомога раніше, для того щоб замовити зручні для вас і Ваших діточок місця.

О. А. Е. — Мусульманське країна, що живе згідно із законами Шаріату. Спробуйте дотримуватися особливих правил поведінки, шанобливо ставлячись до місцевої культури і звичаїв, для того щоб знаходження в Еміратах запам’яталося вам виключно приємними моментами.

Віза для в’їзду в державу громадянам республіки Україна потрібно оформити візу.

Час Різниця в часі — +1 година (в літню пору року), +2 години (в зимовий період)
гроші 1 usd 3, 66 дирхам
телефон Дзвінки з готелю в рамках того емірату, де ви перебуваєте, безкоштовні. Для виходу на міську лінію треба набрати 9 + номер. Дзвінки за межі вашого емірату, мобільник, міжнародні плітки оплачуються Вами при виїзді з готелю. Зателефонувати в республіку Україні можливо з номера, але набагато краще з телефону — автомата вдаючись до послуг телефонної картки, яку ви можете купити в кожному магазині. (Код республіки Україна +380 код міста (, а також мобільного оператора) номер телефону).

Транспорт для руху по території еміратів рекомендуємо вам використовувати муніципальним таксі або взяти машина на прокат. Машина можливо брати в оренду в кожному офісі прокату авто (rent a car) при готелі, а також у місті, маючи при собі міжнародне посвідчення водія. На території абу — Дабі українські міжнародні права не дійсні.

Об’єднані Арабські Емірати — суверенна ісламську країна, регулювання суспільних відносин де проводиться національним законодавством, нормами моралі, релігії і звичаями, на чию основу покладені принципи Ісламу. Об’єднаних Арабських еміратів відносяться до числа тих ісламських держав, де, навіть незважаючи на дуже істотну демократизацію соціального життя, Іслам і його правова доктрина (мусульманське право), зберегли досить надійні позиції і продовжують грати важливу роль в житті суспільства, в силу чого загальний уклад життя в о. А. Е. Відрізняється поблизу особливих особливостей, властивих тільки країнам Арабського Сходу. Дані відмінні риси визначають необхідність дотримання туристом найважливіших правил поведінки в Об’єднаних Арабських еміратах під час знаходження в цій державі. Суворе дотримання всіх нижче зазначених вимог і порад вважається завдатком благополучного і помірного відпочинку туриста.

Корисні телефони Посольство республіки Україна в Об’єднаних Арабських еміратах abu Dhabi — u. a. e. p. o.
box: 45714 Тел .: 8 10 (9712) 632 7586 Факс: 8 10 (9712) 632 7506 електронну поштову адресу: emb_aemfa. gov. ua, embukremirates. net. ae Довідкова Служба — 180 Служба точного часу — 140 Телеграма за тел. — 130 Екстрені служби: поліцейські — 999 Швидка допомога — 998 Пожежна охорона
— 997 турист повинен: 1. Чітко слідувати всім правилам, зазначеним у реальному пам’ятці.
2. Поважати національні та релігійні почуття народонаселення об’єднаних Арабських еміратів, так само як і інших осіб, які перебувають у цій державі.
3. Дотримуватися правила поведінки в публічному місці і внутрішні умови, які встановлені в приймаючому в Об’єднаних Арабських еміратах установі (готелі і так далі.) 4. Дотримуватися закони і звичаї держави перебування.
5. Підкорятися законним вимогам офіційних представників органів влади та управління об’єднаних Арабських еміратів (поліцейських, митниці і так далі.).
6. Після появи конфлікту з офіційними представниками органів влади та управління о. А. Е. Не вступати в полеміку і негайно зв’язатися з особами, які представляють приймаючої сторони
забороняється: 1. Ввозити порнографічні складові. Багато складові, що ввозяться в Емірати, відбираються на митному контролі. Ввезення та розповсюдження і використання наркотичних засобів карається стратою.
2. Ображати національне, релігійне і особисту гідність всіх осіб, які проживають в Об’єднаних Арабських еміратах всякий формою поведінки — дією, мовою і так далі.
3. Висловлювати, публікувати, поширювати і ввозити в Об’єднаних Арабських еміратах кожні складові, що порочать старий в державі лад, вища управління держави, які спрямовані проти основ Ісламу та осіб його сповідують і друковані, кіно, відеоматеріали і так далі., Порнографічного змісту.
4. Вживати алкоголь і з’являтися в стані алкогольного сп’яніння в публічному місці.
5. Фотографувати споруди і будівлі державних установ о. А. Е. Без існування особливого дозволу.
6. Фотографувати дівчат мусульманського віросповідання без необхідного дозволу від їхніх чоловіків, опікунів, і так далі.
7. Лаятися у присутності мусульман.

Невиконання цих вимог здатне спричинити появу важливих наслідків, відповідальність за які тут повністю лягає на туриста.
cледует пам’ятати, що на ряду з нормами міжнародного права, особи, що не володіють дипломатичним імунітетом, до числа яких відносяться і туристи, за всі злочини і правопорушення відповідають на ряду з законодавством тієї держави, на території якої було скоєно суспільно небезпечне діяння, не беручи в розрахунок громадянства особи, яка його вчинила. Через це дотримання законів держави перебування — багатозначне умова Вашої безпеки.

Рекомендується: 1. З повагою ставитися до місцевого населення, зберігаючи почуття власної гідності.
2. Утримуватися від прийому їжі в багатолюдних місцях в денний час під час релігійного мусульманського тексту місяця Рамадан.
3. У розмові з чоловіком — мусульманином не цікавитися його жіночою половиною родини.
4. Уникати конфліктів з місцевим населенням.
5. У контактах з місцевим населенням брати в розрахунок національно-психологічні відмінні риси арабів, наприклад: релігійність, деяка зарозумілість щодо до осіб неарабського походження, і не дивлячись на все це, гостинність.
6. Дамам утримуватися від носіння коротких спідниць і шортів та глибоко декольтованих суконь.
7. Брати в розрахунок, що дирекція готелів не несе відповідальності за цінності, не здані на зберігання (сейф в номері, а також на реєстраційній стійці готелю).
8. Знати митні обмеження на ввезення багатьох товарів в Дубаї: сигарет — 2000 шт., Сигар — 400 шт., Табака — 2 кг, алкогольних напоїв — 2 літри алкогольних напоїв + 2 літри вина (на кожного дорослого не мусульманина), розумне число парфумерії.

При виконанні всіх вищевказаних вимог і порад наша організація і наші партнери в Об’єднаних Арабських еміратах дають гарантію вам здоровий, повноцінний і заслуговує увагу відпустку в одному з найбільш чудових та екзотичних куточків світу — Об’єднаних Арабських Еміратах.

Стильная и недорогая одежда — подобрать и приобрести магазин одежды сток http://orenstan.ru/.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Як доїхати з аеропорту Шарля де Голля в Париж Французький міжнародний аеропорт імені Шарля де Голля (Paris - Charles de Gaulle) знаходиться на відстані 25 км від Парижа.Аеропорт складається з трьох терміналів:Термінал 2, куди входять […]
 • 10 найкращих продуктів для набору м\’язової маси Хочешь дізнатися , що таке « правильне харчування для спортсменів» ? Мрієш набрати вагу у вигляді чистої м'язової маси , а не жирку ? Тоді вирушай у магазин , прихопивши з […]
 • Як доїхати з аеропорту Швехат в Відень Віденський міжнародний аеропорт або аеропорт Швехат (Schwechat) - за назвою розташованого поруч однойменного міста, знаходиться в 18 кілометрах від австрійської столиці. Це найбільший […]
 • Як зробити шкіру красивою за допомогою лимона Красива шкіра - це результат твоїх старань і ретельного щоденного догляду . Лимон допоможе зробити твою шкіру чистою і сяючою , передає Інтернет -видання для дівчат і жінок від 14 до 35 […]
 • Повертаємося до роботи після новорічних свят Після загальних радостів і веселощів на роботу зовсім не хочеться. "Треба", - кажеш собі ти і приходиш в офіс. Далі робота якось не ладиться, тому що ти не можеш налаштуватися на неї, і […]
 • Куди поїхати на вихідні? Нужна установка кондиционеров недорого Поїздка за кордон на вихідні - це особливий вид відпочинку, що дозволяє всього за 2-3 дні отримати заряд енергії та хорошого настрою на тижні вперед.Куди поїхати на вихідні? Устали от […]
 • Як доїхати з аеропорту Барахас в Мадрид Аеропорт Мадрід-Барахас (Madrid-Barajas) є найбільшим у Іспанії. Цей міжнародний аеропорт знаходиться в 13 кілометрах від іспанської столиці.Мадрид-Барахас складається з чотирьох […]
 • Як правильно зібрати валізу у відпустку. Каталог автозапчастей КИА Скільки б людина не подорожував, вона завжди кладе занадто багато речей у валізу.П'ять порад, які допоможуть вам упакувати валізу правильно, а не так, як ви звичайно це робите Найти и […]
 • Как можно быстро отрезветь Протверезіння мучить щоранку будь-кого, зловживав напередодні ввечері або протягом всієї ночі алкоголем.Існує кілька способів знизити в крові рівень алкоголю і відчувати себе набагато […]
 • Поради по покупці авіаквитків Пошук відповідного авіаквитка може бути досить складним. Ось деякі практичні поради щодо купівлі авіаквитків :1 . У цінах на авіаквитки може бути величезна різниця в залежності від того , […]
 • Где вам оставить свой автомобиль на время отпуска? Практически каждый день тыс. Туристов из самой Москвы, Московской области, Центрального всего региона и Белоруссии, добираются до аэропорта на своих машинах. Камерой хранения для авто на […]
 • Нужные советы туристам о Греции Если вы заказали для собственной семьи туры в Грецию, то вам нужно знать пару моментов, которые конечно-же потребуются в путешествии. 1. Попробуйте перед переходом на храмов и церквей […]
 • Хостел – хороший способ сэкономить туристу на проживании Хостел достаточно новое явление для Российской Федерации, но оно стает немногим более популярным и узнаваемым. Так как цена проживания в этой отеле гораздо менее, чем в каком-то другом […]
 • Где купить одежду в Барселоне Барселона – это поразительный город, где будет интересно как заядлым любителям искусства и истории, так и шопоголикам. Уже в прошлом туристы полюбили этот город в роли лучшего […]
 • Первый полет в самолете на отдых. Как его пережить? Полет на самолете предоставляется очень легко совершенно не всем. Если вы хотите в командировку , а также в отпуск, тогда намного лучше быть подготовленным к авиаперелету. Даже несмотря на […]
 • Как вам сделать хорошие фотографии в своем путешествии Простые и полезные рекомендации, как выполнять на самом деле превосходные фотокарточки в путешествии , а также в отпуске: 1. Первое, что необходимо понять туристу-фотографу, – это […]
 • Как можно реально сэкономить на покупке авиабилетов За последнее время услугами авиации на Украине использует с каждым днем больше людей. Но ни для кого не планирует секретом, что такой вид перемещений можно считать экономным. Но, не смотря […]
 • Как вам найти хорошего адвоката Работа адвокатов распределяется на 2 направленности –  на уголовное и еще гражданское право. Потому надлежит обращаться к узко-профильным спецам, так как конкретно они владеют […]
 • Как найти хорошего свадебного фотографа? В жизни случается большое количество обстановок, когда вы осознаете, собственно что для вас не стать без искусного фотографа. Это имеет возможность быть съемка продуктов, внутреннего […]
 • Що брати з собою в автобусні тури Автобусні тури - безумовно одне з найбільш недорогих, але пізнавальних видів відпочинку. Любимчики-країни автобусних турів для наших співгромадян - це Польща, Чехія, Угорщина, Австрія. Час […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.