Вибираємо гарячий тур правильно!

Гарячий тур — це путівка , яка не була продана в покладений термін фахівцями туристичного агентства. Щоб вона не «згоріла» , її намагаються продати за заниженою вартістю. Знижки можуть досягати і 70 %. Майстри туристичного бізнесу стверджують , що траплялося , будь-то б , тури продавалися і за ціною нижче своєї собівартості . Тому що компанії вигідно отримати хоч якусь грошову компенсацію за тур , ніж взагалі залишитися ні з чим .

Знайти онлайн тур дешевий за своєю вартістю — сьогодні не проблема. Однак такі путівки підходять далеко не всім. Якщо ви можете кинути всі свої справи , і за пару днів повністю підготуватися до подорожі , палаюча путівка — це якраз те , що вам потрібно . З її допомогою ви зможете чудово заощадити , не втративши при цьому належної якості відпочинку. Якщо ж для того щоб відправитися у відпустку , вам необхідно мати в запасі пару тижнів часу , то гарячий тур вам точно не підійде. Гарячий тур — це путівка , яка не була продана в покладений термін фахівцями туристичного агентства. Щоб вона не «згоріла» , її намагаються продати за заниженою вартістю. Знижки можуть досягати і 70 %. Майстри туристичного бізнесу стверджують , що траплялося , будь-то б , тури продавалися і за ціною нижче своєї собівартості . Тому що компанії вигідно отримати хоч якусь грошову компенсацію за тур , ніж взагалі залишитися ні з чим .

Знайти онлайн тур дешевий за своєю вартістю — сьогодні не проблема. Однак такі путівки підходять далеко не всім. Якщо ви можете кинути всі свої справи , і за пару днів повністю підготуватися до подорожі , палаюча путівка — це якраз те , що вам потрібно . З її допомогою ви зможете чудово заощадити , не втративши при цьому належної якості відпочинку. Якщо ж для того щоб відправитися у відпустку , вам необхідно мати в запасі пару тижнів часу , то гарячий тур вам точно не підійде.

Туристичні компанії оголошують путівки « палаючими » за днів 5 — 6 до передбачуваного вильоту , якщо це путівка до країн , для в’їзду в які туристу не потрібно оформляти візу. Якщо ж віза потрібна, путівка починає вважатися « палаючої » приблизно за 10 днів до дати відправлення в подорож.

У гарячу путівку стандартно входить наступне:

    авіа переліт туди і назад ;
    медичне страхування ;
    номер у готелі;
    трансферт з аеропорту до готелю і назад;
    харчування .

З одного боку , гарячі тури користуються неймовірним попитом у туристів. Тому знаходячи хороший варіант , довго роздумувати , не варто. Але з іншого боку , як говоритися , поспішиш — людей насмішиш . Купивши поспіхом недорогий тур , після можна пошкодувати про дарма витрачені гроші .

Отже, які заходи необхідно виконувати , для того щоб не потрапити в халепу при купівлі палаючого туру:

    Необхідно дізнатися якомога більше про туристичної компанії , що пропонує недорогу путівку . Основне — скільки років фірма працює на просторах туристичного ринку . Друге — які відгуки про неї від колишніх клієнтів . І те , і інше , при бажанні можна з’ясувати за 15 хвилин. Благо , в глобальній мережі інтернету сьогодні можна знайти все , що завгодно.
    Важливо розуміти , що якщо вам потрібна віза , і з якої-небудь причини вам в ній відмовили , агентство не поверне вам витрачених за тур грошей . Тому що за горящі путівки зазвичай фінансові кошти не повертаються. Чи варто ризикувати , вирішуйте самі.
    Обов’язково подивіться в інтернеті , яка ситуація в країні , куди вам пропонують поїхати . Може бути , палаючої путівка стала , тому що на курорті йдуть масові безлади або почалося виверження вулкана. Якщо ви не хочете попсувати собі нерви , взяти участь у вуличних боях або позмагатися у виживанні — будьте пильні.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.