Як правильно вибрати парфуми, весільні плаття рівне

Купівля духів — це священне дійство для кожної жінки. Дозволь нам присвятити тебе у всі тонкощі цього процесу.

У списку речей, без яких не може обійтися сучасна жінка, флакончик парфумів займає лідируюче місце. З допомогою парфумерії ми підкреслюємо нашу жіночність, індивідуальність, соціальний статус. Врешті-решт, просто піднімаємо собі настрій. Як правило, в арсеналі модниці є кілька ароматів на різні випадки життя, які вибирають виходячи з часу доби, сезону та стилю одягу. 

Як правильно вибрати парфуми,  весільні плаття рівне

Готуєтесь до весілля — подивитись і пібрати весільні плаття рівне ви можете на сайті http://saloncherry.com/uk.

Купівля духів — це священне дійство для кожної жінки. Дозволь нам присвятити тебе у всі тонкощі цього процесу.

У списку речей, без яких не може обійтися сучасна жінка, флакончик парфумів займає лідируюче місце. З допомогою парфумерії ми підкреслюємо нашу жіночність, індивідуальність, соціальний статус. Врешті-решт, просто піднімаємо собі настрій. Як правило, в арсеналі модниці є кілька ароматів на різні випадки життя, які вибирають виходячи з часу доби, сезону та стилю одягу.

На жаль, в даний час для багатьох купити оригінальну французьку (чи іншу брендовану) парфимерию — задоволення не з дешевих. Тому, вирішивши придбати заповітний парфум, хочеться бути впевненою, що аромат якісний і дійсно підходить.

Види парфумів

Орієнтуючись у видах парфумерії, ти зможеш вибрати той варіант, який припаде тобі до душі.

Духи (Parfum, Extrait — по-французьки, і Perfume — по-англійськи) містять 18-30 % ароматних масел. Це найбільш концентровані і стійкі парфумерні вироби, але і найдорожчі. Така продукція випускається в основному в невеликих флаконах, а аромат зберігається близько 6 годин.

Парфумована вода (Eau de Parfum) — містить 10-20 % ароматних масел. Парфумерну воду часто називають денними духами, їх аромат повинен протриматися не менше 4 годин.

Туалетна вода (Eau de Toilette) — більш легкий вид парфумерії, яким можна користуватися кілька разів в день. Цей вид парфуму відмінно підходить для літнього часу. Концентрація композиції становить 4-10 %.

Одеколон (Eau de Cologne) — це те ж саме, що і туалетна вода, але з більш низьким вмістом композиції (близько 1,5 %).

І, нарешті, парфумований дезодорант (Deo parfum) — містить 3-5 % масел, 2 % води. Найчастіше входить в серію під яким-небудь загальним назвою (наприклад, в компанії з лосьйоном для тіла, милом).

На будь-який гаманець

Парфумерна продукція класифікується в залежності від цінової політики і цільової аудиторії.

Нішева парфумерія найдорожча. Це творіння парфумерів-індивідуалів або парфумерних будинків з багатою історією та величезним досвідом у створенні парфуму. У таких будинках працюють найкреативніші та тонкочувствующие «носи» нашого часу. Творці намагаються використовувати тільки натуральні інгредієнти найвищої якості. Чималу роль грає і рік урожаю того чи іншого сировини і місце його зростання. Такий продукт не спрямований на масовий випуск. Деякі аромати надходять в парфумерні бутіки по 1-2 штуки на рік!

Парфумерія класу «люкс» — це, як правило, парфумерне творчість відомих будинків мод, ювелірів, парфумерних компаній. Дана продукція на 100 % слідує тенденціям моди, тому користується великою популярністю. Парфумерія «люкс» — це завжди грандіозні шоу, широкомасштабні рекламні кампанії з участю голлівудських зірок першої величини, топ-моделей і видатних спортсменів.

Парфумерія преміум-класу — це продукт відомих будинків мод, але за більш доступними цінами, ніж парфумерія класу «люкс». Такий товар охоплює досить широку аудиторію.

Парфумерія бридж (lifestyle, мас-маркет) — це найбільш дешева продукція, орієнтована на молодіжну аудиторію.

Якщо твоя зарплата не дозволяє витрачати сотні гривень за флакон духів, роби вибір на користь мас-маркету. На українському ринку є багато гідною парфумерії вітчизняного виробника, а також компаній, що практикують прямі продажі через консультантів.

Як розпізнати підробку

Перший спосіб уникнути прикрого придбання — купувати парфумерію в магазинах або на сайтах, які працюють з офіційними дистриб’юторами, а не в підземних переходах.

Є ще кілька нюансів, які варто мати на увазі при покупці ароматів. Наприклад, не буває оригінальної парфумерії в ручках-спреях по 8, 9 і 15 мл І не варто вірити продавцю, який говорить, що їх вміст зроблено і розлито, наприклад в Голландії, по ліцензії: таких ліцензій парфумерні бренди не видають.

Рівень підробки варіюється від випадку до випадку. Тому визначити, що перед тобою фальшивка, можна, лише порівнявши продукт з оригіналом. Наприклад, подивитися картинку на сайті виробника. Неакуратні елементи дизайну упаковки та флакона, змінений колір або шрифт, пластик замість металу, помилки в тексті, наявність осаду — вагомі причини для відмови від придбання.

Будь пильною, купуючи подібні товари через інтернет. Якщо в електронному магазині запевняють, що придбали парфумерію в іншій країні, то в них повинні бути імпортні декларації, за якими вони завозили продукцію, а також гігієнічні висновки.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.