Як вибрати паркет

Уложенный паркетом пол, ещё с самых давних времён производил неизгладимое положительное впечатление на посетителей. Знатные особы, всегда имели в помещениях паркетные полы из дорогостоящих пород древесины.

В настоящей статье, мы поможем разобраться вам в разновидностях штучного паркета, а также в том, на что необходимо обратить внимание при его выборе и приобретении для дальнейшего ремонта своими руками.
Уложенный паркетом пол, ещё с самых давних времён производил неизгладимое положительное впечатление на посетителей. Знатные особы, всегда имели в помещениях паркетные полы из дорогостоящих пород древесины.
Укладка паркету та шліфування паркету Львів, Київ — детальна інформація на http://aned.com.ua/pages/view/parket-works-ua .
В настоящей статье, мы поможем разобраться вам в разновидностях штучного паркета, а также в том, на что необходимо обратить внимание при его выборе и приобретении для дальнейшего ремонта своими руками.

Для того, что бы было понятно, штучным паркетом называют набор планок из различных пород древесины. Самыми популярными в данном сегменте являются такие породы дерева как: дуб, бук, ясень, вишня, клён, орех, а также экзотические типы древесины дусия, бамбук, махагон, венге, мербау и т.п.

Размеры планок штучного паркета могут быть различными и варьироваться в диапазоне по длине от 15 до 40 см, а в ширину от 3 до 9 см. Такой не маловажный параметр, как толщина паркета, обычно колеблется в пределах от 1,5 см до 2,2 см.

При выборе паркета для помещений, необходимо помнить, что паркетная планка большого формата, визуально будет уменьшать помещение, а маленького наоборот увеПокладений якісно паркетом підлогу, ще з як би самих давнешних часів створював незмінне позитивне враження у гостей. Всі знають те, що знатні персони, постійно мали в приміщеннях паркетні підлоги з дорогих порід деревної породи.

У справжньої статті, ми допоможемо вам орієнтуватися в різновидах штучного паркету, також у тому, в який потрібно, врешті-решт, спрямувати увагу бути його виборі і придбанні для майбутнього ремонту своїми руками.

Для того, що б було, звичайно, штучним паркетом як раз іменують асортимент планок з як би різних порід деревної породи. І дійсно, самими користуються популярністю в даному секторі є такі породи дерева: дуб, бук, ясен, вишня, клен, горішок, також екзотичні типи деревної породи дусия, бамбук, махагон, венге, мербау і т. п.

Розміри планок як би штучного паркету, вообщем то, можуть бути різними і, м’яко кажучи, змінюватись в спектрі до довжині з 15 до 40 см, а в ширину з 3 до 9 див. Всі знають те, що такий не поганий варіант, як товщина паркету, традиційно коливається в межах 1,5 см до 2,2 див.

При виборі паркету для приміщень, потрібно, м’яко кажучи, тримати в голові, який як би паркетна палиця як би величезного формату, візуально як би буде зменшувати приміщення, а малеханького навпаки, нарощувати.

Потрібно врахувати, що бути укладанні як би великоформатних плиток, паркетна підлога буде нарешті мати набагато менше швів, однак пружність плитки, також тривалість висихання як би лакового покриття в цьому випадку не, нарешті, буде гратися вам речі.

Одним з як би самих хороших варіантів планки для укладання паркету вважається ширина в 5-6 див. І дійсно, у разі, якщо ви все-таки бажаєте, зрештою, мати великоформатний, нарешті, паркет, то вибирайте планки з надрізами на внутрішній стороні, така лукавство захищає як би паркетну дошку з деформації.

В поточний час, вибір паркету досить широкий. Всі знають те, що бути його добірці, неодмінно звертайте увагу на високоякісне ласкаво планок. Всі знають те, що планки не повинні бути з сучками, відколами, тріщинами та іншими недоліками.

В ряду з іншими як би високоякісними показниками паркету, так як раз є така риса, як добро зношування паркетної планки. І дійсно, дана риса як раз обуславліваєтся відстанню з паза до поверхні. Можливо і те, що чим більше дистанція, тим більша кількість два-та й усе можна жити циклювання та виправлення паркетної дошки.

Якість як би паркетної дошки та оцінюють до процесу її сушіння і кінцевої вологості. І дійсно, звичайною вважається вологість паркету 8% з тривалістю сушіння більше місяця.

Але, в цілях зростання виробництва, виробники істотно, м’яко кажучи, зменшують терміни сушіння, тим якість паркету неминуче, зрештою, знижується.

вибір як би штучного паркетаВ процесі укладання паркету своїми руками, ви побачите, який встановлення планок як би здійснюється за допомогою гребенів і пазів в планках. Всі знають те, що при виборі як би паркетної дошки неодмінно перевірте якість і вірність виконання пазів і гребенів паркету. Можливо і те, що перевірити як би це не складе труднощів. Можливо і те, що візьміть кілька планок паркету і складіть з їх квадрат. Всі знають те, що коли планки лягли близько кутом 90 градусів, при всьому цьому, нарешті, дудки щілин і нерівностей, то як би такий паркет, нарешті, відповідає як би пред’являються для нього вимогам.

Паркетні планки так сказати діляться як би між собою до кольору, наявності сучків, фронтах, стало бути, розпилу і заболоні (як би світла і як би молода частка стовбура деревної породи, яка, стало бути, володіє меншою міцністю).личивать.

Необходимо учитывать, что при укладке большеформатных плиток, паркетный пол будет иметь гораздо меньше швов, но упругость плитки, а также продолжительность высыхания лакового покрытия в данном случае не будет  играть вам на руку.

Одним из самых оптимальных вариантов планки для укладки паркета считается ширина в 5-6 см. В случае, если вы всё-таки желаете иметь крупноформатный паркет, то выбирайте планки с надрезами на внутренней стороне, такая хитрость защищает паркетную доску от деформации.

В настоящее время, выбор паркета достаточно обширен. При его подборке, обязательно обращайте внимание на качественное состояние планок. Планки не должны быть с сучками, сколами, трещинами и иными дефектами.   

На ряду, с другими качественными показателями паркета, также имеется такая характеристика, как состояние износа паркетной планки. Данная характеристика обуславливается расстоянием от паза до поверхности. Чем больше это расстояние, тем большее количество раз можно проводить циклёвку и ремонт паркетной доски.
Яндекс.Директ
Паркет по курсу 18грн. за доллар
Супер цены на паркет гарантируем. Доставка, монтаж, услуги замерщика.
laminat.portes.uaАдрес и телефонКиев

Качество паркетной доски также оценивают по процессу её сушки и окончательной влажности. Нормальным считается влажность паркета 8% с продолжительностью сушки не менее месяца.

Однако, в целях увеличения производства, производители значительно уменьшают сроки сушки, тем самым качество паркета неизбежно снижается.

выбор штучного паркетаВ процессе укладки паркета своими руками, вы увидите, что монтаж планок осуществляется с помощью гребней и пазов на планках. При выборе паркетной доски обязательно проверьте качество и точность исполнения пазов и гребней паркета. Проверить это не составит труда. Возьмите несколько планок паркета и составьте из них квадрат. Если планки легли под углом 90 градусов, при этом нет щелей и неровностей, то такой паркет соответствует предъявляемым для него требованиям.

Паркетные планки разделяются между собой по цвету, наличию сучков, направлениям распила  и заболони (более светлая и молодая часть ствола древесины, которая обладает меньшей прочностью).

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Диета для беременных ПРИБАВКА В ВЕССЕ ВО ВРЕМЯ БЕРЕМЕННОСТИ И ПИТАНИЕ Увеличение в весе во время беременности приводит к увеличению риска развития заболеваний. Это касается не только мамы, но и будущего […]
 • Преимущества дизельного мотора Цена авто топлива быстро растет. Данный факт волнует отнюдь не лишь автовладельцев, однако и производителей машин. Не для кого не секрет то, что конкретно поэтому на повестке денька так […]
 • Как пить воду Для поддержания здоровья и физического благополучия человеческому организму нужна вода . И хотя все об этом давным-давно знают, достаточное количество воды все таки выпивается […]
 • Заява на розірвання шлюбу Якщо склалася така ситуація, что вам потрібно розірвати шлюб, то вам спочатку потрібно правильно скласти всі документи. Процес підготовки до написання і подачі позову це 40 […]
 • Едем на такси из Москвы в другой город — советы Заказать такси в компании Сити Фри из Москвы в другой город вы можете, если позвоните диспетчеру при возникновении такой необходимости. Среди преимуществ нашей службы такси-межгород есть […]
 • Кардшаринг от cbilling.tv Кардшаринг,в дословном переводе, это есть «карта для общего доступа». Имеется в вебе сервере, к какому производится подключения к специальному ресиверу. В этом ресивере устанавливается […]
 • Особенности винтовой лестницы Сделать  хорошую лестницу на 2-ой этаж  реально можно, как заведено, уникальной, ежели употреблять вариант винтообразной конструкции. Обратите внимание на то, что традиционно она […]
 • Як доїхати з аеропорту Жирона в Барселону Міжнародний іспанська аеропорт Жирона-Коста-Брава (Girona-Costa Brava) розташований в 13 кілометрах від каталонського містечка Жирона. Незважаючи на свою віддаленість від Барселони (92 […]
 • Відвідання якої країни найсильніше впливає на світогляд туристів У соціальних мережах було проведено опитування, метою якого було з'ясування, відвідування якої країни найсильніше змінило свідомість туристів. В процесі опитування з'ясувалося, що […]
 • Как реально живут дикие шмели Шмели (кираса. Bombus) — это еть род перепончатокрылых насекомых,  что являются самыми близкими родственниками обычных  медоносным пчелам. Мало кто знает то, что около 300 […]
 • Гірськолижні центри Єкатеринбурга Недалеко від Єкатеринбурга є кілька хороших гірськолижних комплексів. Один з них розташований поблизу гори Волчиха. Це найвища гора в околицях міста - 526 метрів над рівнем моря. Сезон тут […]
 • Как вам не допустить реальное перерастания стресса в болезнь Депрессия - достаточно неприятное, и тягостное состояние организма , которое имеет множество признаков. Недавно пик депрессии приходился на возраст от 30 до 40 лет. Сегодня ею с каждым […]
 • Куди поїхати на вихідні? Нужна установка кондиционеров недорого Поїздка за кордон на вихідні - це особливий вид відпочинку, що дозволяє всього за 2-3 дні отримати заряд енергії та хорошого настрою на тижні вперед.Куди поїхати на вихідні? Устали от […]
 • Як освіжити обличчя за 15 хвилин. Лучшие пледы и покрывала оптом Набрид жирний блиск на шкірі від спеки? Ніяк не можете позбутися " мішків" під очима ? Тоді наступні сім домашніх рецептів для свіжою, гладкою і пружною шкіри - те, що вам так необхідно […]
 • 5 лучших пешеходных маршрутов Европы Пешеходный туризм набирает все большую и большую популярность в последнее время. Для этого вовсе не нужно быть профессиональным спортсменом и мастером спортивного ориентирования. По […]
 • У Грузії гості \»Казантип\» прибув до 15 разів менше За весь час фестивалю "Казантип" в Грузії він відвідав 10000 люди загальна і кількість відвідувачів в день, не повинна перевищувати 5000. Це повідомили, Микита Marshunok, президент […]
 • Marina Bay Sands найдорожчий готель в світі Якщо ви збираєтеся потрапити в Сінгапур , ви обов'язково повинні знати про те , що в цьому місті знаходиться один з найдорожчих готельних комплексів всього світу. Підрахувавши загальну […]
 • Пляжі Анапи, смешные приколы картинки Анапа давно вже відома своїми піщаними пляжами. Більшість людей і взагалі вважають кращими на кавказькому узбережжі Чорного моря. У місті ще з радянських часів існує безліч здравниць, […]
 • Кожна третя людина страждає алергією, офисный переезд мебели Число людей, що страждають алергією стрімко зростає. Згідно з інформацією відділу громадських зв'язків Харківського обласного центру здоров'я, в даний час від даної хвороби страждають […]
 • У Москві з\’являться парковки для вагітних. Купить декоративные деревья Спеціалізовані паркування для вагітних жінок незабаром можуть з'явитися у столичних поліклінік, лікарень, продуктових і меблевих гіпермаркетів. Це питання вже активно обговорюється […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.