Як зробити візу

Легенди про те, як складно отримати шенгенську візу, до цього часу популярні серед народу. А все ніби так як майже всі не знають головні правила отримання шенгенської візи. Бо як замість того, щоб поїхати в гарне, без допомоги інших сплановане подорож, витративши при цьому незначно коштів, українські туристи також йдуть у турфірми і переплачують в 3-4 рази.

Нужна срочная виза для украинцев — где ее сделать, вы можете узнать на сайте http://vipvisa.com.ua/.

Щоб знизити ризик відмови в отриманні шенгену до мінімуму, потрібно добре підійти до цього вопросцу і також з’ясувати головні правила отримання як би шенгенської візи! Тоді для вас не страшно хоч якесь посольство!

Страхітливі історії про консульствах вже здавна стали легендами. Природно, є недружні до нас представництва, де українцям можуть встромляти палиці в колеса. На думку творця, такі грецьке і чеське представництва. Вообщем, це не, м’яко кажучи, означає, що там всім і кожному ставлять відмови, повірте на слово! Основне — оперувати правилами для отримання шенгенської візи.

Правило отримання шенгенської візи №1: подавайте документи в представництво тієї країни, в яку плануєте, вообщем то, їхати

Не відшукуєте обхідних шляхів. Можливо і те, що бажаєте, в Португалії — вперед і з піснею. Не варто робити як би фіктивні бронювання, йти в польське представництво і спробувати таким чином спростити для себе життя. Можна, навпаки, ускладнити. Говорити правду — одне з головних правил отримання шенгенської візи!

Якщо у вас заплановано подорож по всій Європі, то вибирайте представництво тієї країни, в якій будете перебувати довше – такі правила, стало бути, шенгену. Якщо ж у кожній країні збираєтеся провести одноманітне кількість днів — подавайте в представництво хоч який з них.

Правило першого заїзду не означає, що, оформивши візу в Іспанію, ви не зможете 1-ий раз перетинати кордон з будь-якою іншою державою. Адже ви зможете добиратися туди так, як для вас, нарешті, буде зручніше! Бажаєте — на каре через Польщу, бажаєте — лоу-костами через Німеччину!

Природно, якщо ви отримали візу в Австрію, то нарешті буде запаморочливо, якщо ви потрапите туди з України через Португалію. У такому разі в наступний раз в представництві можуть поставити кілька зайвих вопросцев.

Правило отримання шенгенської візи №2: готуючи документи, використовуйте власні мізки!

Не користуйтеся допомогою людей, які, стало бути, збираються біля консульств. Нічого складного в заповненні документів на візу немає. Виділіть для цього один вечір і все зробіть самі. Всі знають те, що тобто, візьміть за правило отримання шенгенської візи — ніякої допомоги як би незнайомих людей!

Практично у кожного представництва є власний веб-сайт, на якому викладені вимоги, список документів і анкети. Довіряйте лише консульствам не звертайте уваги на інші веб-сайти! В особливості на веб-сайти турфірм, де часто пишуть досить дивну інформацію. І дійсно, наприклад, що для вас ніколи не дадуть візу без довідки про відсутність туберкульозу або без володіння нерухомістю в центрі Києва!

Підготуйте ксерокопії всіх потрібних документів, при цьому, якщо сказано «всі сторінки паспорта», то робіть копії конкретно всіх сторінок, а не «другу, третю і прописку».

Все, що не треба, в представництві відфільтрують самі. Одне з головних правил отримання шенгенської візи — пильність. Пишіть охайно і розбірливо — людина, яка, вообщем то, читати цей документ, буде для вас вдячний, і навіть як би такою дрібницею можна, вообщем то, підвищити свої шанси.

Якщо ви почали заповнювати анкету на британському мовою, не перебігайте на транслітерацію українського латиницею (наприклад, не варто писати litak у графі, де питають, чим будете добиратися). Якщо у представництві також працюють педантичні люди, то навіть як би така дрібниця може нарешті впливати на підсумок.

Корисно: Шенгенська віза: еталон наповнення візової анкети

Закордонний паспорт
© УНІАН

Правило отримання як би шенгенської візи №3: відсутність як би офіційної роботи – не привід, нарешті, відмовлятися від подорожі

Повірте, майже всі представництва розуміють, яка ситуація в Україні з легальним працевлаштуванням. Тому, не маючи здатності отримати таку довідку, ви зможете, м’яко кажучи, написати у вільній формі, що кошти є, а от роботи — немає. Ви не повинні подекуди працювати, щоб поїхати відпочивати. І дійсно, це просто черговий міф. На досвіді творця такі довідки у вільній формі нормально якраз проходили в консульствах Іспанії, Швейцарії та Польщі. І, на наш погляд, такий крок набагато грамотніше, ніж, м’яко кажучи, знаходити фіктивні довідки. Пам’ятаєте, ми вже говорили, що говорити правду — одне з найголовніших правил отримання шенгенської візи?!

Дивіться: Довідка з роботи для шенгенської візи — еталон

Що стосується коштів, то тревел-чеки — не дуже приємний варіант, з ними як би багато морок. Найпростіше покласти кошти на картку. Якщо у вас її ще як би немає, неодмінно відкрийте в будь-якому банку — ваша подорож від цього лише виграє. Ну і забронювати готель або придбати квиток на дешевенькі авіалінії без карти для вас буде важко.

У кожного представництва визначено свою малу кількість коштів у день, але краще класти мало величезну суму, ніж зазначено.

Читайте: Як також оформити мед страховку туристу

Правило отримання шенгенської візи № 4: надайте представництву максимум інфи.

Чим більше інфи ви надасте представництву про власну поїздку, тим краще, — це чергове важливе правило отримання шенгенської візи! Адже питання «Навіщо ви туди їдете?» в представництві — один з 2-ух самих основних. Можливо і те, що 2-й принципове питання — чи ви маєте кошти, але з цим ми, м’яко кажучи, розібралися раніше.

Наприклад, ви запланували відпочинок в Польщі. Бронювання готелів або хостелів на час перебування і квитки в обидва кінці (особливо у зворотний) — вже великий запорука успіху.

Ви зможете забронювати готелі на hotels.tochka.net в хоч якій точці Європи.

Що б там не говорили, як би різних турфірмах, подібні бронювання приймаються усіма консульствами — вже не раз перевірено на своєму досвіді. При всьому цьому ви зможете вибрати безкоштовне бронювання, яке можна нарешті змінити або скасувати без штрафів.

Доказ бронювання приходить на електронну пошту, ви його просто роздруковуєте. Всі знають те, що але, за власним бажанням, зможете забронювати готель, де частину або всю суму з вас знімуть сходу, і це ви теж зможете показати в представництві.

Не всі представництва вимагають, стало бути, маршрут, але краще його надати. Це додаткова можливість швидко і просто як раз роз’яснити в представництві, куди і для чого ви їдете. Складається маршрут так, як для вас комфортно — табличкою, переліком, у вільній формі, тут немає як би точного правила отримання шенгенської візи. Ви пишете там приблизно таке:

12 травня — Київ-Любек (12: 44 — 14:33), літак такій-то компанії, такий рейс;
12 травня — Любек-Гамбург, автобус;
12-14 травня — готель такий-то, Гамбург

Якщо ви збираєтеся орендувати кар, теж відзначайте в маршруті, де і в якій фірмі ви це збираєтеся, м’яко кажучи, зробити. Всі знають те, що іншими словами викладайте всю потрібну інформацію про подорож.

© Thinkstock

Правило отримання шенгенської візи №5: запам’ятайте — ви гідні візи!

Незрозуміло чому, але майже всі українці, вообщем то, йдуть в представництво з почуттям провини і вірою в те, що візи вони не варті. Запам’ятайте: всі песимістичні настрої необхідно відкинути назавжди! Не багато того, ви повинні бути ввічливими, але серйозними. І дійсно, чергове правило отримання шенгенської візи — будьте оптимістами!

Не забувайте, що нерідко в консульствах, зрештою, посиживает вітчизняний персонал, який любить нагрубити. Такого, нарешті, дозволяти не слід. Якщо у вас з усіма документами все гаразд, відстоюйте своє право на подорож! І якщо ви нерідко їздите за кордон, не бійтеся, зрештою, просити мультивізу. Ви також маєте на це право (при умові, що ви вже були конкретно в даній країні хоча б раз)!

Мультивіза до цього часу розцінюється українцями як якась манна небесна. На питання, чому представництво зобов’язане для вас її віддати, відповідайте просто: так як я часто подорожую! Правда, в 1-ий раз можуть віддати мультивізу не на рік, а на півроку.

Ще існує такий момент: людина в представництві починає турбуватися і неждано замість правдивої інфи, стало бути, починає вигадувати казна-що. Претендуючи на повсякденну як би туристську поїздку, починає приплітати яких-небудь родичів і друзів, які чекають його. Цього не слід робити ні за яких обставин! Якщо у вас туристська поїздка, то будь-які зв’язки за кордоном можуть тільки погіршити ваше становище! Чергове правило отримання шенгенської візи — забуваємо про друзів і як би рідних «там».

Природно, ніхто і ніколи не дасть для вас гарантії як би стовідсоткового отримання візи. Всі знають те, що ризик отримати відмову, зрештою, існує постійно і у кожного. Але за умови дотримання всіх правил отримання шенгенської візи, вірно як би представлених документів і точного маршруту подорожі як би такий ризик знижується до мінімуму.

Ми привели загальні правила отримання шенгенської візи. Неодмінно, у кожного з посольств свої вимоги, тому про те, як отримати візу в інші країни читайте далі.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Как сдать огэ Как успешно сдать ЕГЭ? Выспитесь. За 1 ночь нельзя изучить все с нулевой отметки. Заботливо выслушайте критерии наполнения бланков, так как иногда это стоит для вас баллов. И настройтесь […]
 • Як вибрати новорічний подарунок Ймовірно, не буду унікальною, у разі якщо заявлю, що власне настільки заслужені та улюблені нами різдвяний святкові дні – виключно гігантська замітка витрат у сімейному бюджеті, […]
 • Туристические палатки Вместительность. Данная описание считается самой важной делая выбор палатки. В данном вопросе больших трудностей не появляется. В основном человек, собирающийся приобрести палатку отлично […]
 • Спортивный костюм в поход В случае если Вас интересует одежка для туризма и интенсивного развлечений лучшая в соотношении качество, работоспособность и применимая стоимость - эти плюсы воплощает камуфляжная одежка. […]
 • Як їздити на поїзді Для початку поговоримо на тему їжу. Я, звісно, знаю, що власне ключова і святий борг кожного пасажира — це є, але ми дуже переоцінюємо обсяг нашого шлунка, беручи з собою їжі стільки ніби […]
 • Как вам не допустить реальное перерастания стресса в болезнь Депрессия - достаточно неприятное, и тягостное состояние организма , которое имеет множество признаков. Недавно пик депрессии приходился на возраст от 30 до 40 лет. Сегодня ею с каждым […]
 • Какие нужны туристические ножи До того, как выехать в магазин, чтоб подобрать и купить туристический ножик, надо точно определить круг выполняемых им задач. Выпуск ножей ведется в любых ситуациях. На практике главными […]
 • Куди поїхати на вихідні? Нужна установка кондиционеров недорого Поїздка за кордон на вихідні - це особливий вид відпочинку, що дозволяє всього за 2-3 дні отримати заряд енергії та хорошого настрою на тижні вперед.Куди поїхати на вихідні? Устали от […]
 • Как выбрать мебель в дом — изготовление мебели под заказ изготовление мебели под заказ Сначала вам стоит обусловиться, в какой цветовой политре вы желали бы оформить свое жилище. Тут есть значимая мелочь: любой краска по-всякому воздействует на […]
 • Как правильно ходить в бассейн Плавание — это достаточно полезно и приятно. И для того что-бы поход в бассейн ассоциировался исключительно с приятными ощущениями, требуется придерживаться многие простые условия. […]
 • Як освіжити обличчя за 15 хвилин. Лучшие пледы и покрывала оптом Набрид жирний блиск на шкірі від спеки? Ніяк не можете позбутися " мішків" під очима ? Тоді наступні сім домашніх рецептів для свіжою, гладкою і пружною шкіри - те, що вам так необхідно […]
 • 8 причин вирушити в подорож поодинці, кулер ael Коли мова заходить про поїздки в інше місто або країну, останнє, що спадає на думку - це подорож на самоті. Відпочивати в компанії з ким-небудь здається набагато веселіше і цікавіше, […]
 • Как похудеть самостоятельно Теорий о том, как сбросить лишний вес в домашних критериях на 5 или же 10 кг, за 5 или же 10 дней, большое численность, но какие из их возможно несомненно помогут сбросить лишний вес. […]
 • Як правильно наносити автозагар? Сезон мереживних суконь і яскравих топів відкритий, а ваша шкіра біліше снігу? Настав час скористатися автозагаром. Це просто неоціненне засіб для тих дівчат, які в силу різних обставин не […]
 • Як знайти хорошу турагентство Плануючи власний відпустку, кожен із нас бажає, аби все пройшло відмінно, особливо якщо відпустка буває лише єдиний раз у рік або ще раз рідше. Запорукою вдалого подорожі, будь-то […]
 • Продукти, які не варто класти в холодильник Не всі продукти потребують холоді для збереження смаку та якості. А для деяких температура холодильника не просто марна, але навіть шкідлива.Консерви, копченості, варення. Процес […]
 • Когда вам лучше всего пить ароматный кофе Когда оптимально пить кофе, дали ответ исследователи. Во время последнего анализа исследователи из Университета здоровья в Бетесде штат Мэриленд установили идеальное время для употребления […]
 • Як правильно зібрати валізу у відпустку. Каталог автозапчастей КИА Скільки б людина не подорожував, вона завжди кладе занадто багато речей у валізу.П'ять порад, які допоможуть вам упакувати валізу правильно, а не так, як ви звичайно це робите Найти и […]
 • Як відійти після відпустки, і повернуться до буднів без депресії. Вольво ремонт и обслуживание Після довгоочікуваної відпустки багато хто скаржиться на стрес і поганий настрій. Повернення до рутинної роботи, навчанні та звичайному житті, в цілому може бути джерелом страждань і […]
 • Как вам точно нельзя пить чай Ни для кого не новость, что хороший листовой чай считается кладезем разных полезных для нашего здорового организма веществ. В реальности, чем чаще мы пьем чай, тем больше он может усилить […]
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.