Аптечка мандрівника.

До будь-якій поїздці бажано добре підготуватися. Одним з важливих моментів при зборах на відпочинок є підбір необхідних лікарських засобів. Завжди краще підстрахуватися і передбачити всі можливі в дорозі і на відпочинку обставини.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ВЗЯТИ З СОБОЮ В ПОЇЗДКУ Аптечка для мандрівника ! До будь-якій поїздці бажано добре підготуватися. Одним з важливих моментів при зборах на відпочинок є підбір необхідних лікарських засобів. Завжди краще підстрахуватися і передбачити всі можливі в дорозі і на відпочинку обставини.

НЕ ЗАБУВАЙТЕ ВЗЯТИ З СОБОЮ В ПОЇЗДКУ Аптечка для мандрівника !

Ніхто не може бути застрахований від різного роду хвороб і нездужань. Повною мірою це стосується і мандрівників. Подібні ускладнення можуть значно затьмарити Ваш відпочинок.

Мандрівники зі стажем знають точно , що продумати вміст аптечки потрібно задовго до відправки в дорогу. Основним критерієм підбору медикаментів є місце відпочинку або подорожі . Наприклад , для туристичного походу в гори необхідний набір медикаментів не такий, як на лазурному березі Канарських островів.

Якщо в подорожі Вас супроводжують діти , то пам’ятайте , що для них не підходять багато ліків , розраховані на дорослий організм.

Найдоцільніше укласти аптечку в сумку , яка буде провозитися , як ручна поклажа . Така необхідність пояснюється тим , що валіза може бути загублений. Найчастіше до місця відпочинку його доставлять через кілька днів після Вашого прибуття . Тільки пам’ятайте , що існує перелік предметів , транспортування яких безпосередньо в салоні забороняється авіакомпанією .

Комплектуючи аптечку , не варто нехтувати упаковкою ліки , а також інструкцією , яка до нього додається. У ряді країн медикаменти можуть мати іншу назву. А наявність інструкції з переліком діючих речовин допоможе фармацевту підібрати Вам аналогічний препарат. Для тих , хто страждає певними хронічними захворюваннями , слід взяти необхідний препарат « із запасом» . І якщо Вам з якої-небудь причини буде необхідно затриматися за кордоном , то Вам не доведеться терміново розшукувати необхідний медикамент , який там може коштувати набагато дорожче , ніж в наших аптеках.

Що може входити в дорожню аптечку ? Все залежить від здоров’я і віку відпочиваючих. Однак, є загальні рекомендації з формування такої аптечки.

    Ліки , що приймаються постійно або довгостроково .
        Не забувайте ліки, що приймаються постійно або довгостроково ( за рецептом лікаря). Такі ліки завжди повинні бути з собою в достатній кількості ! Бажано мати рецепт лікаря , перекладений на англійську мову , у разі якщо дані ліки заборонено на території країни в’їзду.
    Кошти від заколисування

Якщо Вас або Ваших дітей закачує у транспорті , запасіться ліками від заколисування .

    Сиель — недорогий і ефективний препарат , добре допомагає при морській та повітряній хворобі .
    Авіа — море — гомеопатичний препарат , для запобігання морської і повітряної хвороби.
    Драміна — у нашій країні препарат зареєстрований в 1998 р., і вітчизняні споживачі вже змогли оцінити його високу ефективність , поєднується з доступною ціною . Драміна може призначатися дорослим і дітям , починаючи з однорічного віку .
    протиалергічні засоби

Не забудьте взяти протиалергічні засоби . Це важлива складова частина аптечки , навіть якщо ніхто у Вашій родині не страждає алергією.

    Семпрекс — протиалергічний препарату , що застосовується при кропивниці , полінозі та алергічному риніті . Тривалість дії 12 ч. Не викликає сонливості.
    Еріус — антигістамінний препарат II покоління , добре переноситься , що не визизивает побічних явищ , сонливості.
    Пипольфен — недорогий протиалергічний препарат I покоління.
    ферментні препарати

Ферментні препарати , що поліпшують травлення , особливо корисні , якщо Ви вирушаєте за рубіж і Вам незнайома місцева кухня.

    Мезим — форте — ферментний препарат. Полегшує переварювання білків , жирів , вуглеводів , покращує засвоєння їжі. Застосовується при порушеннях травлення , недостатності секреторної і перетравлює здібності шлунка і кишечника , метеоризмі , діареї.
    Фестал — прийом фестала сприяє розщепленню і засвоєнню білків , жирів і вуглеводів , а також речовин, що містять рослинну клітковину. При цьому фестал не викликає побічних явищ і у нього немає протипоказань. Фестал , як і інші ферментні препарати , використовують для поліпшення травлення і для усунення ферментівной недостатності шлунка і підшлункової залози.
    Панзинорм форте — дія панзинорма форте полягає в стимулюванні ферментів шлунка і підшлункової залози. При цьому панзинорм форте також замінює дані ферменти. Як і у багатьох ферментних препаратів , у панзинорма форте немає протипоказань , і він не викликає побічних явищ.
    Панкреатин — Панкреатин компенсує недостатню активність власних ферментів , сприяє поліпшенню процесу травлення.
    Кошти від харчового отруєння

Засіб від харчового отруєння — необхідна частина аптечки мандрівника.

    Інтетрікс — нетоксичність інтетрікс , його протівокандідозной , бактерицидну , антіамебное дію , а також здатність коригувати склад кишкової флори , визначають широкий діапазон дії препарату і дають підставу представляти його як препарат вибору при лікуванні різних кишкових інфекцій та дисбиозов .
    Ентеросгель — оригінальний лікарський препарат для лікування токсичних станів , корекції мікробіоценозу , відновлення слизових оболонок та інших тканин організму. Відрізняється високою биосовместимостью .
    Лінекс , Лінекс — Біо — це препарат який складається з 3 складових кишкової мікрофлори. Завдяки цьому Лінекс миттєво справляється з дисбактеріозом кишечника. Препарат складається з лактобактерій , різних біфідобактерій і ентерококка . Лінекс є кращим профілакторієм для кишкового дисбактеріозу.
    Еспумізан — Посилене газоутворення і накопичення газів в ШКТ (метеоризм , синдром Ремгельда , аерофагія , утворення газів в післяопераційному періоді) , профілактика утворення піни при гастроскопії ; як піногасник при отруєннях ПАР .

Існує захворювання , яке називається діарея мандрівників . Для лікування цього захворювання розроблені рекомендації ВООЗ. У людини , що збирається відвідати країни з високим ризиком виникнення діареї мандрівників , повинен перебувати з собою запас медикаментів для усунення перших проявів хвороби.

    З цією метою бажано взяти в дорогу : ріфаксімін — з розрахунку прийому по 200 мг 3р/сут протягом 3 днів ; ципрофлоксацин ( Ципролет ) з розрахунку прийому по 500 мг 2р/сут протягом 3 днів ; азитроміцин ( Азитрал , Сумамед ) з розрахунку прийому по 500 мг 1р/сут протягом 3дней для дорослих ; по 10мг/кг протягом 3 днів у дітей; лоперамид ( Імодіум , Лопедіум ) з розрахунку прийому в дозі 4мг на початку хвороби , а потім по 2 мг після кожного епізоду рідкого стільця ( максимально 6 доз / добу або 16 мг / добу). Необхідно також мати на дорозі порошки для приготування глюкозо- сольових розчинів ( наприклад , Регідрон ) .

Лікарські препарати можна брати з собою з урахуванням регіональних особливостей розповсюдження мікроорганізмів, що викликають діарею мандрівників . Так , ріфаксімін слід мати при собі людям , котрі збираються , наприклад , до Мексики . Тим , хто збирається відвідати Таїланд , необхідно взяти в поїздку азитроміцин .

    Засоби , що полегшують симптоми застуди

Ніхто не застрахований від застуди. Візьміть з собою ліки знижують температуру і борються з нежиттю .

    ТераФлю — рекомендується при ангіні , фарингіті та інших захворюваннях , пов’язаних з наявністю інфекції і запалення в роті і в глотки.
    Колдрекс — активні компоненти препаратів Колдрекс і Колдрекс Хотрем зручно підібрані з урахуванням максимальної ефективності і сумісності. Препарати Колдрекс володіють поліфармакологіческім дією проти багатьох симптомів застуди та грипу. У зручних формах випуску. Мають успішний досвід ефективного та безпечного використання.
    Аспірин — (так ще називають ацетилсаліцилову кислоту) є на сьогоднішній день найвідомішим болезаспокійливу , жарознижувальну і протизапальну препаратом.
    Назівін або Ксімелін — при нежиті.
    Пастілки від кашлю і болю в горлі
        Фарингосепт — лікарська форма у вигляді таблеток для розсмоктування дуже зручна для використання на роботі або в поїздці . Ви можете , не встаючи з ліжка , прийняти таблетку і спокійно спати. Фарингосепт поєднує в собі такі приємні якості , як висока ефективність , підтверджена фахівцями в клінічних дослідженнях , прийнятна ціна і зручність використання.
        Фалиминт — застосовується при запальних захворюваннях дихальних шляхів. Препарат можна використовувати для придушення кашлю та чхання у спортсменів , артистів , лекторів та ін
        Доктор МОМ — виробник пропонує п’ять різновидів пастилок від кашлю Доктор МОМ , виготовлених з натуральних компонентів. На смак приємні , підцукровані . Діючий компонент пастилок від кашлю Доктор МОМ витяжка з солодки голої , імбиру , ембліки лікарської і ментол .
        Лізобакт — Комплексний препарат , дія якого обумовлена вхідними в його склад компонентами. Лізоцим — фермент білкової природи , застосовується як антисептик ( прямий вплив на грампозитивні і грамнегативні бактерії , а так само гриби і віруси) . Піридоксин — надає захисну дію на слизову оболонку щоки (надає антіафтозний ефект). Не впливає на фармакодинамічні властивості лізоциму .

 

    Засоби при болю у вухах :
        Отипакс — для місцевого симптоматичного лікування і знеболювання у дорослих і дітей (включаючи немовлят) при: гострому середньому отиті , середньому отиті в гострому періоді в момент запалення , отиті , як ускладненні після грипу , баротравматіческом отиті .
     Кошти від грипу

Що робити , якщо є ризик заразитися грипом? Будь грип може зіпсувати відпочинок , а при цьому всі навколо лякають « свинячим » або « пташиним » грипом. Насамперед можна надіти в місцях скупчення людей (наприклад , в аеропортах ) одноразові маски. Існують перевірені , надійні засоби від усіх видів грипу — правда і коштують ці ліки чимало. Таміфлю і Реленза (інгібітори нейрамінідази ) здатні боротися з усіма значущими вірусами грипу , серед яких такі віруси як — «свинячий » і « пташиний » грип , H5N1 , H5 , Н7 і Н9 .

    Таміфлю — активний противірусний препарат з групи інгібіторів нейрамінідази , який приймається перорально.
    Реленза — це порошок , який вдихається двічі на день протягом п’яти днів за допомогою активізується диханням пластикового приладу , іменованого діскхейлер ( Diskhaler ) .

Можна взяти з собою і ліки дешевше, але і їх ефективність істотно нижче при важкому перебігу грипу:

    Арбідол — на відміну від імуномодулюючих і гомеопатичних засобів , Арбідол ® є препаратом прямого противірусної дії . Противірусна активність Арбідолу ® переконливо доведена в численних дослідженнях , виконаних у провідних наукових центрах Росії , незалежних лабораторіях США , Великобританії , Австралії , Франції , Китаю.
    Ремантадин — перешкоджають вивільненню вірусної РНК після зараження клітини , блокуючи тим самим реплікацію вірусу. Показано , що частота всіх грипоподібних захворювань знижувалася на 55-80 % , а частота грипу A — ще більше. Якщо прийом препарату хворі починали через 24-72 год після початку захворювання , то воно тривало в 2 рази менше , ніж у хворих , що приймали плацебо.
    антибактеріальні засоби

Якщо Ви схильні до бронхіту , часто бувають ангіни — тоді бажано з собою мати який-небудь перевірений антибіотик широкого спектру дії. Візьміть з собою надійний антибіотик , в кількості достатній на один повноцінний курс лікування.

    Сумамед — це оригінальний препарат , ефективність і безпека якого при лікуванні інфекцій дихальних шляхів у дітей та дорослих підтверджена 14 -річним досвідом його застосування в країнах Центральної , Східної Європи та в Росії.
    Флемоксин солютаб — має не тільки широкий спектр антибактеріальної дії , але і хороші фармакокінетичні та фармакодинамічні властивості з унікальною лікарською формою . Розчинна таблетка препарату має ніжний смак абрикоса. Препарат призначений для різних вікових груп , в тому числі дітей раннього віку.

У ряді випадків антибіотики можна замінити на сульфаніламіди широкого спектру дії.

    Бісептол — досі залишається найоптимальнішим варіантом у співвідношенні ціна -якість- доступність.
    Бактрим — має протимікробну , бактерицидну дію , викликаючи загибель збудників різних інфекційних захворювань , у тому числі і стійких до сульфаніламідів .
    Перша допомога при травмах
        Йод , йоду розчин спиртовий фломастер , зеленка
        лейкопластир
        Бинт марлевий , бинт еластичний , ватяні диски
        перекис водню
        Вологі антисептичні серветки
        марганцівка
    знеболюючі засоби
        Нурофен — діє як аналгезуючу , жарознижувальну та протизапальний засіб. Метод впливу нурофена полягає в зупинці синтезу простагландинів — медіаторів болю , запалення та стрибків температури , обумовлених патологією.
        Но- шпа — в Російській Федерації найвідомішим і загальноприйнятим ліками для позбавлення від болю в черевній порожнині вважається но- шпа .
        Кетонал — препарат показаний для системного використання для блокування больових відчуттів різного походження.
        Еффеалган — Гарячковий синдром на тлі інфекційних захворювань; больовий синдром (слабкої і середньої інтенсивності): артралгія , міалгія , невралгія , мігрень , зубний і головний біль , альгодисменорея .
    Антимоскітні кошти.
        Москитол — призначений для захисту від укусів комарів , мошок , гедзів у місцях з великим скупченням комах. Зручна упаковка дозволяє швидко і легко нанести засіб на тіло. Час захисної дії продуктів лінії до 4 -х годин.
        Гардекс — це зручне і просте в застосуванні засіб. Аерозоль Gardex надійно захищає від всіх літаючих кровосисних комах — комарів , мошок , мух і мокрецов . Розпилювач дозволяє швидко і рівномірно нанести засіб на шкіру. Аерозоль має важливу перевагу — його можна розпорошувати так само і на одяг з натуральних тканин.
    Захисні засоби від засмаги і засоби для поліпшення засмаги
        Захисні засоби від засмаги і засоби для поліпшення засмаги — широкий асортимент гігієнічних і лікувально -профілактичних засобів , спрямованих на захист людини від шкідливого впливу сонця ( шкіри , контуру очей і губ). До цієї товарної групи включені також автобронзати та стимулятори засмаги.
        Мазі і крему (широкого спектру дії ) :
            Еплан — препарат має одночасно ефективним ранозагоювальну , регенеруючу , бактерицидну , знеболюючу , захисним і пом’якшувальну дію . Запобігає інфікуванню , прискорює загоєння ран , термічних , хімічних опіків , гнійничкових уражень шкіри.
            Биструмгель — гострі та хронічні запальні захворювання опорно -рухового апарату , м’язові болі ревматичного та неревматичного походження , посттравматичний запалення м’яких тканин і опорно -рухового апарату
            Фенистил — Надає протиалергічну та протисвербіжну дію.
            Рятувальник — призначений для швидкої допомоги при різних поверхневих ушкодженнях шкіри , при подразненнях , попрілостях , для захисту від обвітрювання , сонця і морозу , для догляду за шкірою , пошкодженою шкідливими чинниками навколишнього середовища.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Учимся экономить на коммунальных услугах Установите счетчики на воду, если вы расходуете ее менее, чем положено по нормативу, или же в доме проживает меньше человек, чем прописано. Данный вариант кроме этого потребуется тем, у […]
 • Как живут обычные волки В основном волки живут стаями. В сиае вполне может быть от 7 до 20 животных. Каждая стая имеет собственную землю, где охотится и выращивает молодняк. В случае если волки иной стаи рискнут […]
 • Что реально означает примета — когда потеряли сережку Считать всю веру в обычные приметы реальным пережитком прошлого , а также полностью доверять им и строить собственную жизнь в соответствии с благоприятными знаками или же предупреждениями […]
 • Лестница для загородного дома Лестница – весьма значительный элемент интерьера частного пригородного дома. Возможно и то, что она не лишь так сказать несет существенную многофункциональную нагрузку, однако и […]
 • Изготовление искусственного камня из гипса Много рабочего места не будет необходимости, но, даже несмотря на это, рабочая площадь просто обязана быть отлично обустроена. Поблизости неплохо иметь стеллажи или же полочки, на которые […]
 • Что нужно, чтобы стать охотником этап 1. Если вы твердо решили стать охотником, то ваш путь прямо лежит в отделение внутренних дел, где находится разрешительная служба. Тут вас с нетерпением ожидает беседа с сотрудником […]
 • Как вам не обжечься покупая горячую путевку Туристические многие агентства делят своих уважаемых клиентов на 2 категории. Первые это те, кто смог уже стать счастливым владельцем горящей путевки. Вторые те, кто не испытал такого […]
 • Почему стоить остановиться в хостеле Многие туристы не привыкли реально тратить на жилье очень большие суммы денег, так как что им требуется? Провести ночь пару ночей, и все. Для этого не необходимо тормозить в шикарном отеле […]
 • Купуємо правильні насіння. Для садівників вже реально почалася найприємніша пора-посадка насіння. Але можуть бути і такі негативні моменти: чекаєш-чекаєш довгоочікувані паростки, а їх все немає і немає... Причина […]
 • Как выбрать сумку для путешествий Для того что-бы насладиться от любого путешествия, нам необходимы вещи, где мы будем чувствовать себя комфортно и комфортно, так же как в обычной обстановке. Тогда нужно подобрать сумку, […]
 • Дом из сруба Сруб. Принято, что дом необходим конечно-же из сосновых бревен. И это не полностью таким образом. Огромной долговечностью и твердостью дерева владеет исключительно рудовая сосна (в […]
 • Секрет вкусной пицы По всей вероятности, не найти человека, не любящий вкусно и сытно покушать, а пицца – среди такого типа яств, делающее это возможным без изучения непростых рецептов и приобретения […]
 • Светодиодные светильники высокого качества Сейчас  led светильники стали пользоватся  ужасно огромной популярностью среди людей, имеющих желание сделать на самом деле красивое световое оформление собственного […]
 • Интимные ролевые игры в постели Ваш любимый человек считает вас реально скромной девочкой, признающей в сексе только пару "истертых" поз и никакого самоуправства? , а также может быть сексуальная жизнь с однообразной […]
 • Как женщине одеваться весной Каждой по отдельности девушке, вне зависимости от возраста возникает желание смотреться модно и элегантно. В особенности это актуально весной, когда природа просыпается, многие […]
 • Многие современные путешественники выбирают недорогие хостелы Слово простое "хостел" знакомо некоторым туристам, однако далеко не все имеют возможность описать отличительные черты таких заведений и объяснить, в чем заключается причина их необычной […]
 • Выбраем себе экскаватор Главный вид землеройных авто сегодня – это есть экскаваторы. Они давно являют собой настоящую тяжелую технику, которая просто незаменима в таких отраслях, как строительство и […]
 • Что нужно для вышивания крестиком? После   того же, как вы  уже приобрели  целый нужный  набор по вышиванию,  и открыли,  у вас возникает  дилемма: что делать дальше? Рассмотрим […]
 • Как можно сделать молодой туристический сайт особенным? Интернет сайт туристической тематики сейчас считается очень и очень сложным продуктом, так как конкурентная борьба в этой отрасли высока и свободных ниш для придания ему индивидуальности, […]
 • Как выращивают красивые тюльпаны Подходящими цветами для выращивания на дачке считаются тюльпаны, они не требующие сильного повышенного освещения, дающие огромной урожай во время использования метода выгонки, которые […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.