Екстремальний туризм

Останнім часом активно розвивається пригодницький туризм — вид туризму , який об’єднує всі подорожі , пов’язані з активними способами пересування та відпочинку на природі , що мають на меті отримання нових відчуттів , вражень , поліпшення туристом фізичної форми та досягнення спортивних результатів . До спеціальних видів відноситься різновид пригодницького туризму , а саме — екстремальний туризм , що набирає силу в усьому світі , особливо в Росії. Все більше людей прагнуть побачити краси підводного світу , спуститися по гірському схилу на лижах і навіть стрибнути з парашутом. У Європі , наприклад , цей вид туризму почав розвиватися швидкими темпами і ставати більш масовим наприкінці 1980 -х — початку 1990 -х років. А у нас , в Росії , — з середини 1990 -х років. Незважаючи на те що цей вид туризму з року в рік стає все більш популярним , туристи в основному віддають перевагу такі , як раніше популярні види туризму, як екскурсійний , пізнавальний , пляжний та інші. А все тому , що більша частина туристів не знає , що в себе включає екстремальний туризм , куди можна поїхати ( адже можна навіть не виїжджати за межі свого міста) і скільки все це коштує. У Росії екстремальний туризм розвинений не так добре , як в інших частинах світу , зокрема в Європі. Останнім часом активно розвивається пригодницький туризм — вид туризму , який об’єднує всі подорожі , пов’язані з активними способами пересування та відпочинку на природі , що мають на меті отримання нових відчуттів , вражень , поліпшення туристом фізичної форми та досягнення спортивних результатів . До спеціальних видів відноситься різновид пригодницького туризму , а саме — екстремальний туризм , що набирає силу в усьому світі , особливо в Росії. Все більше людей прагнуть побачити краси підводного світу , спуститися по гірському схилу на лижах і навіть стрибнути з парашутом. У Європі , наприклад , цей вид туризму почав розвиватися швидкими темпами і ставати більш масовим наприкінці 1980 -х — початку 1990 -х років. А у нас , в Росії , — з середини 1990 -х років. Незважаючи на те що цей вид туризму з року в рік стає все більш популярним , туристи в основному віддають перевагу такі , як раніше популярні види туризму, як екскурсійний , пізнавальний , пляжний та інші. А все тому , що більша частина туристів не знає , що в себе включає екстремальний туризм , куди можна поїхати ( адже можна навіть не виїжджати за межі свого міста) і скільки все це коштує. У Росії екстремальний туризм розвинений не так добре , як в інших частинах світу , зокрема в Європі.

Активні види відпочинку набувають все більше прихильників серед звичайних туристів. Особливо популярним став дайвінг , один із самих екстремальних видів . Дайвінг затягує. Він небезпечний і захоплюючий. Він модний. Парашутистам і гірськолижникам доводиться потіснитися — число дайверів в Росії і в усьому світі стрімко зростає. Самі дайвери упевнені , що кращого відпочинку, ніж занурення на сорокаметрову глибину з важкими балонами за спиною , немає. При погляді на цифри стає ясно : поширення дайвінга порівнянно тільки з епідемією. Зараз у світі майже 20 мільйонів сертифікованих дайверів любителів , а 40 років тому їх було всього кілька сотень.

Вид екстремального туризму — ВАSE JumpingНинче дуже популярні стрибки з парашутом. З парашутом почали стрибати більше півстоліття тому , але в масовий вид відпочинку вони перетворилися тільки років п’ятнадцять тому. Зараз існує багато варіантів стрибків з парашутом. Це і скайсерфинг , і групова акробатика , але все більшу популярність набирає ВАSE jumping .

Якщо комусь не подобається пірнати під воду або стрибати з величезних висот — тоді можна спробувати віндсерфінг , теж популярний вид відпочинку. ( Але варто врахувати , що це задоволення пов’язане з постійними падіннями у воду і реальною можливістю захлинутися в морських хвилях , а також неминучими мозолями на руках. ) Або ж випробувати себе в сплаві по бурхливих гірських ріках , який точно запам’ятається надовго.

Тим , хто боїться води , підійдуть піші тури. Це теж екстремальний туризм , який пов’язаний з труднощами і небезпеками.

Самим же екстремальним відпочинком можна сміливо назвати альпінізм , де перевіряється як фізична , так і психологічна витривалість людини .

Альтернативою альпінізму може стати похід по печерах . Вражень від такого походу зазвичай вистачає надовго.
Екстремальні види туризму

    Автомобільний туризм
        Автомобільний туризм — подорожі людей в країни чи місцевості , відмінні від їх постійного місця проживання , в яких основним засобом пересування виступає приватний або орендований автомобіль . Автомобільні подорожі є різновидом туризму.
    альпінізм
        Знак ВніманіеАльпінізм — вид спорту та активного відпочинку , метою якого є сходження на вершини гір . Спортивна сутність альпінізму полягає в подоланні перешкод , створюваних природою ( висота , рельєф , погода) , на шляху до вершини. У спортивних змаганнях з альпінізму об’єктом змагання є висота вершини , технічна складність пройденого маршруту , його характер і протяжність.
    гірський туризм
        Гірський туризм — вид туризму , що полягає у пересуванні групи людей за допомогою м’язової сили по певному маршруту , прокладеному в гірській місцевості в умовах високогір’я.
    дайвінг
        Дайвінг — це підводне плавання зі спеціальним спорядженням.
    джипінг
        Джипінг — екстремальний вид відпочинку і туризму , що полягає у проходженні туристичних маршрутів по бездоріжжю на автомобілях.
    Індустріальний туризм , в тому числі ( спелеотуризм )
        Знак ВніманіеІндустріальний туризм — дослідження територій , будівель та інженерних споруд виробничого ( не громадянська ) або спеціального призначення , а також будь-яких залишених ( занедбаних ) споруд з метою отримання психічного і естетичного задоволення чи задоволення дослідницького інтересу . Це явище має багатьма рисами молодіжної субкультури і англійською мовою носить назву « urban exploration » (міське дослідження) .
        Спелеотуризм — відвідування печер зі спортивною або пізнавальною метою . Різновид спортивного туризму , зміст полягає в подорожах по природним підземним порожнинам і подоланням в них різних перешкод з використанням різного спеціального спорядження . Відкриття нових спелеотурістіческіх маршрутів сполучено з дослідженням печер — спелеологією .
    каякінг
        Каякінг — один з видів водного туризму або активного відпочинку на воді в судні , яке називається каяк .
    пішохідний туризм
        Пішохідний туризм — вид спортивного туризму. Основною метою є піше подолання групою маршруту по слабопересеченной місцевості.
    рафтинг
        Рафтинг — спортивний сплав по гірських річках і штучним гребним каналах на 6 — , 4 — та 2- місцевих надувних судах ( рафтах ) .
    автостоп
        Автостоп — безкоштовне пересування на попутному транспорті за згодою водія. Спочатку автостоп був можливий тільки на попутних автомашинах , проте пізніше розвинувся автостоп ( телепорт ) на інших видах транспорту. Безквитковий проїзд у маршрутному транспорті не вважається телепортом , якщо на це не отримано згоду водія ( машиніста або кондуктора ) .
    Легкоходство
        Знак ВніманіеЛегкоходство — напрям у туризмі відмінною рисою якого , є максимальне зниження ваги спорядження , без загрози безпеки . Для цього вага основного спорядження ( екіпірування, рюкзак і те , що в ньому — виключаючи паливо , воду і їжу , обсяг яких залежить від тривалості та стилю походу) зменшується настільки , наскільки це безпечно можливо. Іноді також скорочується обсяг провізії .
    Роуп — джампінг
        Знак ВніманіеРоупджампінг — це екстремальний вид спорту, що полягає в стрибку з мотузкою з високого об’єкту за допомогою складної системи амортизації з альпіністських мотузок і спорядження. Стрибки бувають декількох видів: з вільним падінням і без вільного падіння ( маятник ) . Під час стрибка досвідчені джампери часто виконують видовищні акробатичні трюки і елементи .

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • самодіяльний туризм Федеральний закон « Про основи туристської діяльності в Російській Федерації» трактує самодіяльний туризм як «подорожі з використанням активних способів пересування , […]
 • Интересные фильмы о катастрофах Пересмотрев сколько угодно телесериалов, комедий и кинофильмов ужасов, хочется чего-то на самом деле захватывающего, кинофильма, какой мог бы вынудить вас, наконец, беспокоиться за судьбы […]
 • Чому варто випивати чашку кави в день Суперечка про те , корисний чи шкідливий для здоров'я кави , не вщухає. І поки в ньому перемагають прихильники напою. Зрозуміло, мова не йде про зловживання : у всьому потрібно знати міру […]
 • Образование на Сейшельских островах До середины 19 века, образование было малодоступным на Сейшельских островах. Римско-католическая и англиканская церкви открыли миссионерские школы в 1851 году. После открытия техникума в […]
 • Мобильный связь за границей На связи оставаться за границей с своим номером до сих времен есть недешево. Понизить затраты реально можно с поддержкою SIM-карт 2-ух операторов мобильных, SIM-карты местного оператора и […]
 • Почему люди с проблемами спины выбирают докторов в Израиле Многие люди по всему миру с проблемами спины для прохождения минимально инвазивной хирургии позвоночника рассматривают путешествие в Израиль. Имея одну из самых продвинутых систем […]
 • Имбирь при сахарном диабете Корень известного этого растения  реально оказывает комплексное влияние на организм благодаря входящим в его состав четыриста полезным  и нужных веществам, незаменимым  […]
 • Почему iPhone 7 iPhone 7 ещё не был представлен официально, но уже является наиболее противоречивым устройством в линейке Apple. Пока же осуждать о новинке возможно лишь только по утекшей в Сеть инфы и […]
 • Можно ли клеить полиэтилен? При  строительстве  гидроизоляции либо теплицы часто как раз возникает нужда, в конце концов, слепить несколько кусков целофана, чтоб как бы получить пленку как бы подходящего […]
 • Как похудеть самостоятельно Теорий о том, как сбросить лишний вес в домашних критериях на 5 или же 10 кг, за 5 или же 10 дней, большое численность, но какие из их возможно несомненно помогут сбросить лишний вес. […]
 • Как сделать веселый праздник Считается, собственно что праздничек получился, в случае если в нем находились 3 багаж: все постояльцы расслабились и испытывали себя как жилища, было довольно забавно и, естественно же, […]
 • Чат — лучшее место для живого общения С возникновением веба появилось огромное обилие методов общения. Юзер быстренько освоили все красоты такового вида коммуникаций, и чрезвычайно скоро сообразили, что такое чат в беседе […]
 • Основы эротического массажа Самый ключевой способ — это недоступность каждого метода! Вы сможете создавать с мужиком все, собственно что для вас захочется — целовать части его тела, в что количестве, гениталии, […]
 • В чем плюсы бойлера, купить бойлер в Одессе Дабы гарантировать комфортабельноепроживание в всяком личном жилище, нужно гарантировать не лишь только должную отопительную систему, но и бесперебойную подачу жаркой воды. Как раз для […]
 • Как найти любящую женщину Час від часу в мене дізнаються про те, як обрати ту єдину. Як взяти в толк, варто починати справи, і інвестувати в їх розвиток? изнемогающие от желания женщины Насправді, я велика […]
 • Що таке чат і як ним користуватися Під словом «чат» можна усвідомлювати усю систему миттєвого обміну повідомленнями. Відбувається це слово від британського «Chat» (переклад «бесіда», «теревені»). Від форумів та іншого веб — […]
 • Что такое Декоративная раскладка Раскладка в стеклопакете – это нарочно разработанный декоративный профиль, который расположен изнутри стеклопакета. В последнее время большущее распространение возымели стеклопакеты с […]
 • Як вибрати готель Не варто сліпо покладатися на агентство, а довірити цю відповідальну справу самому собі. Адже хто зробить це краще, ніж ми самі. Скористайтеся деякими рекомендаціями і відмінний, […]
 • Как перевозить школьников. Аренда микроавтобуса для перевозки школьников Правила перевозки деток и школьников в автобусах подразумевают установку на корпусе машинки либо на заднем и лобовом стёклах опознавательного символа «Осторожно! Детки». Ежели ранее […]
 • Реконструкция частого дома Если личный дом не подходящ для жилья либо вы хотите просто  его изменить в значимой степени, то хорошим выходом из как бы таковой ситуации является реконструкция. Направьте внимание […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.