Як вибрати подушку для сну

Дорогі друзі, сьогодні пропоную поговорити про те, яку для сну також обрати подушечку з величезного різноманіття форм, висот, ступенів жорсткості і властивості наповнювача.

KILIM PILLOWS — затишні турецькі подушки та інші знайдете на сайті http://sheepsroadkilimpillows.com/.

Яку обрати подушечку для снаОт вірного вибору залежить наш настрій, працездатність, здоров’я в цілому. Необхідно відзначити те, що подушечка — важливий також належність нашого як би нічного відпочинку.

Досить часто як би причиною безсоння, хропіння, болів в спині також може стати неправильне положення протягом сну тіла. І дійсно, подушечка дозволяє нам прийняти як би комфортну позу і дарує комфорт, це зрозуміли ще раз наші предки.

Наприклад, стародавні філософи, бажаючи як раз продовжити своє дозвілля і так сказати зменшити до мінімуму сон, спочатку, вообщем то, отрешались від подушечки і підміняли її каменем.

Однак адже ми з вами знаємо, що заперечення від сну, вообщем то, шкодить здоров’ю, тому забезпечимо для нього саме кращі умови і виберемо як би правильну подушечку.

Для початку, дайте відповідь на дилема: чи підходить вам ваша подушечка?

• Якщо ви безперервно підкладаєте свою руку під голову або під подушечку, означає вона вам низька.
• У вас з ранку, м’яко кажучи, болить шия, а плечі німіють? Може бути, твердість або височина вашій як би нічний помічниці вам аж ніяк не підходять.

Вибираючи як би правильну подушечку, враховуйте:

• Ширину ваших плечей. Всі знають те, що висота подушечки і ширина плечей повинні бути неухильно пропорційні. Можливо і те, що кращий варіант: висота якраз прирівнюється ширині плеча.
• Улюблену вами позу уві сні. Необхідно підкреслити те, що віддають перевагу також дрімати на боці, потрібна подушечка жорсткіше, сплячим на животику — м’якше, а середня твердість підійде для тих, що сплять на спині.
• Твердість матраца. Всім відомо про те, що подушечка потрібна тим нижче, чим м’якше ваш матрац.

Конфігурація подушок може бути:

• традиційною — прямокутні або як би квадратні,

• ортопедичної — має єдиний або пара валика під шию і западина для голови.

Чи корисна ортопедична подушечка. Можливо і те, що думки фахівців з цього приводу діляться:

1. І дійсно, одні вважають, що її можна як би вживати лише для короткострокового відпочинку, їхня тверда аж ніяк не змінюється конфігурація і піднесений валик, вообщем то, можуть стати як би причиною шийних болю.
2. І дійсно, інші переконують, що конфігурація подушок як би забезпечує непогану підтримку шиї і голови протягом нічного відпочинку, а тому вони особливо корисні людям, що страждають захворюваннями хребта.

У будь-якому випадку, вибираючи як би ортопедичну подушку, зовсім не так сказати завадить порадитися з лікарем, також так сказати протестувати її: полежати і визначити так сказати підходить конкретно вам її конфігурація, висота і твердість. Можливо і те, що зараз багато магазинів товарів для сну пропонують цю послугу: полежати на матраці і подушечці.

• спеціальної — для відпочинку в сидячому положенні, для вагітних, для авто, під поперек, для самотніх і т. д..

НАПОВНЮВАЧІ подушок так сказати бувають натуральні і синтетичні.

Натуральні наповнювачі

Аж ніяк не всі натуральні наповнювачі, незважаючи на екологічність, підходять людям, схильним до алергічних захворювань. Необхідно підкреслити те, що до того ж вони вимагають спеціального догляду і як би можуть володіти як би високу ціна. Можливо і те, що давайте розглянемо натуральні наповнювачі докладніше.

Пух і перо є як би класикою, на пухових подушечках і перинах спали ще раз наші прапрабабусі. Всім відомо про те, що самими як би зручними вважають качиний і гусячий пух, він відмінно регулює термообмен, гігроскопічний і повітропроникний, що забезпечує комфорт організму протягом сну. Само-собою зрозуміло, пухова подушечка легко якраз відновлює форму.

Співвідношення пера і пуху в подушечках якраз визначає її твердість, пружність і ціна: чим більше пера, тим подушечка найбільш як би тверда, пружна і як би дешева.

Нинішній ринок пропонує стоїть вибір подушок від дешевих до як би елітних трикамерних. Всім відомо про те, що як би трикамерних подушок: ядро, м’яко кажучи, заповнене кінчиками пір’я, що забезпечує подушечці пружність, а в 2-ух зовнішніх камерах – пух, надає лагідність.

Ледь не всі як би пухо-перовые подушечки як раз дозволяється прати в машині. Необхідно відзначити те, що для збереження об’єму, киньте в барабан пару тенісних м’ячиків.

Мінуси:
• пух і перо протипоказані алергікам, так ніби є як би підходящої середовищем для множення як би пильових і як би пір’яних кліщів, грибків (до 16 видів), шкідливих мікроорганізмів. Необхідно відзначити те, що кліщі представляють для людей як би особливу ризик, їх екскременти служать як би сильними алергенами. Необхідно відзначити те, що кліщів як би знищити ледь не можна: при прання та сушіння пера та пуху дорослі особини гинуть, а їх яєчка маючи піднесений як раз імунітет, виживають.

• Вимагають як би спеціального догляду: постійної просушування (хоча б єдиний раз в рік), хімічної очистки.

• Недовговічність (потім 5 років служби, перо як би починає валитися).

• Висока ціна як би високоякісних пухових подушок.

Кінський волос так сказати є традиційним як би натуральним наповнювачем. Необхідно відзначити те, що він відмінно вбирає і дає воду, що важливо для людей сильно потіють, як би такий подушечці навіть в самий гарячий сезон голова так сказати буде сухою. Можливо і те, що кінський волос дає подушечці пружність і твердість, він рекомендований для людей з великою вагою і тих, хто любить тверді подушечки.

Традиційно кінський волос вживають для набивання ядра подушечки, зовнішня камера робиться з стьобаної як би вовняного полотна (верблюжого або овечого).

Мінуси: особливий догляд – хімчистка, з обережністю як би вживати алергікам і астматикам.

Овеча і верблюжа шерсть корисні для загального здоров’я людини: вологостійкі, гігроскопічні, повітропроникні, аж ніяк не, м’яко кажучи, збирають пил, добре проводять тепло, що перевершують за багатьма показниками пух і перо. Необхідно підкреслити те, що в літню пору вам аж ніяк не як би буде як би такий подушечці гаряче, а в зимову пору холодно.

Вовна овець і верблюдів з давніх часів використовувалася при м’язових, ревматичних, суглобових болях. І дійсно, для виробництва подушок вживається начіс вовни верблюдів, овець і лам-альпака. І дійсно, вовняні волокна мають природну звивистість, що способствуе як би довгому терміну служби подушечки: високоякісна вовна у них аж ніяк не, вообщем то, злежується.

Мінуси:
• неякісна шерсть жваво звалюється, у початковий стан її повернути досить важко. Необхідно відзначити те, що купуйте як би вовняні подушечки у перевірених виробників.

• є протипоказання для алергіків і астматиків.

• неможливо також прати в машині, потрібно хімічне очищення.

Натуральний шовк. Само-собою зрозуміло, подушечки гиппоаллергенны, без аромату, аж ніяк не звалюються і вельми мягонькие. Можливо і те, що їх заповнюють невагомим полотном, придбаними з коконів тутового шовкопряда. Можливо і те, що часом для збільшення жорсткості в подушечки додають силіконове волокно.

Мінус: висока якраз вартість.

Рослинні наповнювачі (лушпиння гречки, оболонки рису, хмелеві шишки, кукурудзяна волокно, травички) мають ряд переваг: ароматерапевтичний, розслабляючий, масажний ефект, відмінно пропускають повітря.

Мінус:
• шерех при кожному русі, може перешкодити як би чуйному сну.

• недовговічність подушок, в середньому вони служать біля 2 років (трав’яні подушечки — ще раз менше).

Лузга гречки в крайнє час дуже популярна. Всі знають те, що гречаним подушечок, вообщем то, співаються дифірамби на кожному кроці. Необхідно підкреслити те, що ніби кожен рослинний наповнювач у неї їсти ніби плюси, так і недоліки.

Плюси:
• подушечка легко якраз приймає контури шиї і голови, в той же час робить масажний вплив на шкіру, що, м’яко кажучи, покращує кровообіг і збільшує тонус м’язів. Всі знають те, що тому її можна віднести до ортопедичним.
• Екологічно безпечна (умовно: щоб в лушпинні, вообщем то, заводилися комахи, виробники вживають для її протруєння хімікати, вміст яких у готовому продукті «не так сказати перевищує норму»).

Мінуси:
• викликає дискомфорт спочатку використання, потрібен адаптаційний період для звикання до жорсткості і шелестіння.

• потрібен особливий догляд: просушування і провітрювання, хімчистка та знезараження.

• найбільший термін служби — 3 роки, лузга як би перетворюється за цей період часу в порох.

Бамбукове волокно, вообщем то, творить славний мікроклімат, регулює вологість, згладжує температуру, володіє охолоджуючим, антиалергенним, бактерицидним ефектом. І дійсно, подушечку можна прати в машині.

Натуральний латекс резинистый, пружний, проте одночасно м’якенький матерія, що володіє ортопедичними, гігієнічними, антибактеріальними якостями. Само-собою зрозуміло, для його отримання використовують спінений каучук (смолу вічнозеленого як би субекваторіального дерева гевеї). І дійсно, подушечка з латексу, м’яко кажучи, повторює контур голови і шиї, легко якраз приймає початкову форму.

Безперечною перевагою служить довголіття латексу: подушечка також прослужить до 2-ух 10-ов як би років, залишаючись м’якуватій і пружною. І дійсно, особливу популярність здобули в крайнє час подушечки, що складаються з латексу (ортопедичне фундамент), пуху (зовнішня покриття) або вовни. Само-собою зрозуміло, допускається пікантна прання латексної подушечки.

Мінус: порівнянно як би висока ціна подушечки.

Вата самий недорогий натуральний наповнювач. Необхідно відзначити те, що ватна подушечка недовговічна, вона жваво втрачає форму і придатність.
Синтетичні наповнювачі

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Что такое САП-сёрфинг SUP-серфинг – относительно юный вид водного спорта и интересное хобби, позволяющее совместить некоторое количество видов развлечений на воде, начиная от водных прогулок и как бы заканчивая […]
 • Что выбрать кроссовки для путешествий Опытные туристы знают, что экономить на обуви невозможно. В горный поход позволительно пойти с нехорошим ранцем, прохладным спальником, текущей палаткой, однако ежели у туриста будет […]
 • Где покупать автозапчасти В какой-то момент при использовании авто его обладателю потребуется приобрести, как заведено выражаться, кузовные запчасти, либо какие-то остальные автозапчасти для подмены тех, что вышли […]
 • Чем полезны томаты Чудесный плод помидор обладает   потрясающим вкусом, приятным и аппетитным внешним обликом,  также лечебными качествами. И так действенная полезность томатов обоснована […]
 • Для чего нужны искусственные цветы Искусственные цветы - это флористические цветы, с единственным различием, они производятся на серийном производстве, когда флористические цветочки — дело рук мастеров. Заказать и […]
 • Как родителям лететь на самолете с своим ребенком Родители, которые хотят взять с собой отдыхать детишек, очень часто достаточно переживают про то, как лететь на самолете с детем. Я сама достаточно волновалась впервые, когда мы летели с […]
 • Виды грунтовочных смесей для ОСБ Еще совершенно не так давно для подготовительной обработки стенок, потолков и хоть какой иной базы обширно употреблялся клей ПВА, который разбавлялся водой. Это было спасением от всех […]
 • Какой кофе самый вкусный? По собственной популярности  кофе  издавна опередил потребление всех напитков и держит лидирующие позиции во  всем мире, а, как все знают, спорные вопросы о его вредности и […]
 • Как выбрать кровать Кровать в спальне – это есть тихая гавань для вялого тела и утомленного разума. Ведь как будто известно, счастливые часов отнюдь не наблюдают, для других – будильник в 6 утра. И ежели вы […]
 • Як охолодити воду без холодильника В умовах квартири або дачі всі звикли добувати холодненьке пиво з холодильника. Необхідно відзначити те, що однак, як ніби як би охолодити напої (або кавун, наприклад), знають далеко аж […]
 • Разница между декором и дизайном Разобравшись уже мы со значениями  этих слов "декор" и "дизайн", можно получить четкое понятие о том, где и как нужно, вообщем то, употреблять эти болтовня.Декор - что же все-таки это […]
 • Часник з молоком від глистів Як неприємно було про це говорити, але таке трапляється, що у людини в організмі з'являються глисти. Це такі паразити, які потрапляють в організм людини і вражають деякі органи. Основними […]
 • Покупаем себе комфортный халат и пончо Комфортный халат — незаменимая вещица для тех, кто ценит комфортный домашний отдых либо обожает попариться в сауне или бане. Такой халатик накидывают после выхода из ванной или душевой, […]
 • Подорож за кордон. Як не пропустити найцікавіше Можливості інтернету широкі і різноманітні. Чи нам потрібен репетитор англійської мови по скайпу або туроператор, в мережі знайдеться все!Нехтувати подібними можливостями не […]
 • Срочный выкуп автомобилей Современная жизнь постоянно требует новых впечатлений, что невольно становится причиной для регулярного обновления своего автомобиля. Для многих это превратилось в настоящее увлечение, но […]
 • Начните сотрудничать с туристическим агентством Азовтур и получите от отдыха всё Ищите место, где сможете полноценно отдохнуть со своей семьей? Давно уже хотите убежать из города и слиться с природой, к которой нас всегда будет тянуть? И вы не совсем уверены куда […]
 • Фитнес на пляже Весна уже вступает в полную силу, не за горами и лето – пора отпусков и туристических поездок “на лазурные берега” , а значит сейчас самое время узнать как провести время на пляжах с […]
 • Новостройка или вторичное жилье Как же отыскать то, что лучшим образом будет, мягко говоря, отвечать всем потребностям? Поначалу предстоит обусловиться, будет ли квартира быть в только-только построенном доме, либо лучше […]
 • Визитки. Проверено столетиями! Первые все визитки появились в КНР, меж вторым и 3-им столетиями до н. Э.. Указом императора китайские гос. Служащие обязывались иметь карточки на красной бумаге с написанными на них […]
 • Фурункулез — профилактика и лечение фурункулов (чирей) Интересует полная информация о фурункулезе? Тогда прочитайте материал, собранный компетентными специалистами данной области лечебной практики. Здесь реально изучить вводную информацию о […]
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.