Як вибрати подушку для сну

Дорогі друзі, сьогодні пропоную поговорити про те, яку для сну також обрати подушечку з величезного різноманіття форм, висот, ступенів жорсткості і властивості наповнювача.

KILIM PILLOWS — затишні турецькі подушки та інші знайдете на сайті http://sheepsroadkilimpillows.com/.

Яку обрати подушечку для снаОт вірного вибору залежить наш настрій, працездатність, здоров’я в цілому. Необхідно відзначити те, що подушечка — важливий також належність нашого як би нічного відпочинку.

Досить часто як би причиною безсоння, хропіння, болів в спині також може стати неправильне положення протягом сну тіла. І дійсно, подушечка дозволяє нам прийняти як би комфортну позу і дарує комфорт, це зрозуміли ще раз наші предки.

Наприклад, стародавні філософи, бажаючи як раз продовжити своє дозвілля і так сказати зменшити до мінімуму сон, спочатку, вообщем то, отрешались від подушечки і підміняли її каменем.

Однак адже ми з вами знаємо, що заперечення від сну, вообщем то, шкодить здоров’ю, тому забезпечимо для нього саме кращі умови і виберемо як би правильну подушечку.

Для початку, дайте відповідь на дилема: чи підходить вам ваша подушечка?

• Якщо ви безперервно підкладаєте свою руку під голову або під подушечку, означає вона вам низька.
• У вас з ранку, м’яко кажучи, болить шия, а плечі німіють? Може бути, твердість або височина вашій як би нічний помічниці вам аж ніяк не підходять.

Вибираючи як би правильну подушечку, враховуйте:

• Ширину ваших плечей. Всі знають те, що висота подушечки і ширина плечей повинні бути неухильно пропорційні. Можливо і те, що кращий варіант: висота якраз прирівнюється ширині плеча.
• Улюблену вами позу уві сні. Необхідно підкреслити те, що віддають перевагу також дрімати на боці, потрібна подушечка жорсткіше, сплячим на животику — м’якше, а середня твердість підійде для тих, що сплять на спині.
• Твердість матраца. Всім відомо про те, що подушечка потрібна тим нижче, чим м’якше ваш матрац.

Конфігурація подушок може бути:

• традиційною — прямокутні або як би квадратні,

• ортопедичної — має єдиний або пара валика під шию і западина для голови.

Чи корисна ортопедична подушечка. Можливо і те, що думки фахівців з цього приводу діляться:

1. І дійсно, одні вважають, що її можна як би вживати лише для короткострокового відпочинку, їхня тверда аж ніяк не змінюється конфігурація і піднесений валик, вообщем то, можуть стати як би причиною шийних болю.
2. І дійсно, інші переконують, що конфігурація подушок як би забезпечує непогану підтримку шиї і голови протягом нічного відпочинку, а тому вони особливо корисні людям, що страждають захворюваннями хребта.

У будь-якому випадку, вибираючи як би ортопедичну подушку, зовсім не так сказати завадить порадитися з лікарем, також так сказати протестувати її: полежати і визначити так сказати підходить конкретно вам її конфігурація, висота і твердість. Можливо і те, що зараз багато магазинів товарів для сну пропонують цю послугу: полежати на матраці і подушечці.

• спеціальної — для відпочинку в сидячому положенні, для вагітних, для авто, під поперек, для самотніх і т. д..

НАПОВНЮВАЧІ подушок так сказати бувають натуральні і синтетичні.

Натуральні наповнювачі

Аж ніяк не всі натуральні наповнювачі, незважаючи на екологічність, підходять людям, схильним до алергічних захворювань. Необхідно підкреслити те, що до того ж вони вимагають спеціального догляду і як би можуть володіти як би високу ціна. Можливо і те, що давайте розглянемо натуральні наповнювачі докладніше.

Пух і перо є як би класикою, на пухових подушечках і перинах спали ще раз наші прапрабабусі. Всім відомо про те, що самими як би зручними вважають качиний і гусячий пух, він відмінно регулює термообмен, гігроскопічний і повітропроникний, що забезпечує комфорт організму протягом сну. Само-собою зрозуміло, пухова подушечка легко якраз відновлює форму.

Співвідношення пера і пуху в подушечках якраз визначає її твердість, пружність і ціна: чим більше пера, тим подушечка найбільш як би тверда, пружна і як би дешева.

Нинішній ринок пропонує стоїть вибір подушок від дешевих до як би елітних трикамерних. Всім відомо про те, що як би трикамерних подушок: ядро, м’яко кажучи, заповнене кінчиками пір’я, що забезпечує подушечці пружність, а в 2-ух зовнішніх камерах – пух, надає лагідність.

Ледь не всі як би пухо-перовые подушечки як раз дозволяється прати в машині. Необхідно відзначити те, що для збереження об’єму, киньте в барабан пару тенісних м’ячиків.

Мінуси:
• пух і перо протипоказані алергікам, так ніби є як би підходящої середовищем для множення як би пильових і як би пір’яних кліщів, грибків (до 16 видів), шкідливих мікроорганізмів. Необхідно відзначити те, що кліщі представляють для людей як би особливу ризик, їх екскременти служать як би сильними алергенами. Необхідно відзначити те, що кліщів як би знищити ледь не можна: при прання та сушіння пера та пуху дорослі особини гинуть, а їх яєчка маючи піднесений як раз імунітет, виживають.

• Вимагають як би спеціального догляду: постійної просушування (хоча б єдиний раз в рік), хімічної очистки.

• Недовговічність (потім 5 років служби, перо як би починає валитися).

• Висока ціна як би високоякісних пухових подушок.

Кінський волос так сказати є традиційним як би натуральним наповнювачем. Необхідно відзначити те, що він відмінно вбирає і дає воду, що важливо для людей сильно потіють, як би такий подушечці навіть в самий гарячий сезон голова так сказати буде сухою. Можливо і те, що кінський волос дає подушечці пружність і твердість, він рекомендований для людей з великою вагою і тих, хто любить тверді подушечки.

Традиційно кінський волос вживають для набивання ядра подушечки, зовнішня камера робиться з стьобаної як би вовняного полотна (верблюжого або овечого).

Мінуси: особливий догляд – хімчистка, з обережністю як би вживати алергікам і астматикам.

Овеча і верблюжа шерсть корисні для загального здоров’я людини: вологостійкі, гігроскопічні, повітропроникні, аж ніяк не, м’яко кажучи, збирають пил, добре проводять тепло, що перевершують за багатьма показниками пух і перо. Необхідно підкреслити те, що в літню пору вам аж ніяк не як би буде як би такий подушечці гаряче, а в зимову пору холодно.

Вовна овець і верблюдів з давніх часів використовувалася при м’язових, ревматичних, суглобових болях. І дійсно, для виробництва подушок вживається начіс вовни верблюдів, овець і лам-альпака. І дійсно, вовняні волокна мають природну звивистість, що способствуе як би довгому терміну служби подушечки: високоякісна вовна у них аж ніяк не, вообщем то, злежується.

Мінуси:
• неякісна шерсть жваво звалюється, у початковий стан її повернути досить важко. Необхідно відзначити те, що купуйте як би вовняні подушечки у перевірених виробників.

• є протипоказання для алергіків і астматиків.

• неможливо також прати в машині, потрібно хімічне очищення.

Натуральний шовк. Само-собою зрозуміло, подушечки гиппоаллергенны, без аромату, аж ніяк не звалюються і вельми мягонькие. Можливо і те, що їх заповнюють невагомим полотном, придбаними з коконів тутового шовкопряда. Можливо і те, що часом для збільшення жорсткості в подушечки додають силіконове волокно.

Мінус: висока якраз вартість.

Рослинні наповнювачі (лушпиння гречки, оболонки рису, хмелеві шишки, кукурудзяна волокно, травички) мають ряд переваг: ароматерапевтичний, розслабляючий, масажний ефект, відмінно пропускають повітря.

Мінус:
• шерех при кожному русі, може перешкодити як би чуйному сну.

• недовговічність подушок, в середньому вони служать біля 2 років (трав’яні подушечки — ще раз менше).

Лузга гречки в крайнє час дуже популярна. Всі знають те, що гречаним подушечок, вообщем то, співаються дифірамби на кожному кроці. Необхідно підкреслити те, що ніби кожен рослинний наповнювач у неї їсти ніби плюси, так і недоліки.

Плюси:
• подушечка легко якраз приймає контури шиї і голови, в той же час робить масажний вплив на шкіру, що, м’яко кажучи, покращує кровообіг і збільшує тонус м’язів. Всі знають те, що тому її можна віднести до ортопедичним.
• Екологічно безпечна (умовно: щоб в лушпинні, вообщем то, заводилися комахи, виробники вживають для її протруєння хімікати, вміст яких у готовому продукті «не так сказати перевищує норму»).

Мінуси:
• викликає дискомфорт спочатку використання, потрібен адаптаційний період для звикання до жорсткості і шелестіння.

• потрібен особливий догляд: просушування і провітрювання, хімчистка та знезараження.

• найбільший термін служби — 3 роки, лузга як би перетворюється за цей період часу в порох.

Бамбукове волокно, вообщем то, творить славний мікроклімат, регулює вологість, згладжує температуру, володіє охолоджуючим, антиалергенним, бактерицидним ефектом. І дійсно, подушечку можна прати в машині.

Натуральний латекс резинистый, пружний, проте одночасно м’якенький матерія, що володіє ортопедичними, гігієнічними, антибактеріальними якостями. Само-собою зрозуміло, для його отримання використовують спінений каучук (смолу вічнозеленого як би субекваторіального дерева гевеї). І дійсно, подушечка з латексу, м’яко кажучи, повторює контур голови і шиї, легко якраз приймає початкову форму.

Безперечною перевагою служить довголіття латексу: подушечка також прослужить до 2-ух 10-ов як би років, залишаючись м’якуватій і пружною. І дійсно, особливу популярність здобули в крайнє час подушечки, що складаються з латексу (ортопедичне фундамент), пуху (зовнішня покриття) або вовни. Само-собою зрозуміло, допускається пікантна прання латексної подушечки.

Мінус: порівнянно як би висока ціна подушечки.

Вата самий недорогий натуральний наповнювач. Необхідно відзначити те, що ватна подушечка недовговічна, вона жваво втрачає форму і придатність.
Синтетичні наповнювачі

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Автокрепление для серфинга Автомобильное крепление досок для серфинга, SUP-серфинга, а также виндсерфинга помогает уберечь Ваш автомобиль и любимую серфинговую доску от повреждений и царапин при транспортировке. В […]
 • Страхование автотранспорта. Ранее существовало добровольное страхование автотранспорта, пользующееся особой популярностью среди потребителей благодаря выгодности оформления. При эксплуатации автомобиля для людей […]
 • Нужно ли стеклить и утеплять балкон? Я могу предложить взглянуть на данную тему   с другой стороны. На самом деле, в случае если витражи алюминиевые, уникального тепла не добьетесь. Но есть еще немало дыр и щелей, а […]
 • Важливі принципи проживання у хостелі Плануючи свою майбутню подорож, кожен рано чи пізно замислюється про оптимізацію витрат. Якщо не вжити заходів, то витрати на проживання можуть стати однією з найбільш значних видаткових […]
 • Если вы всерьез хотите бросить курить Вот несколько советов для тех кто наконец понял какое это бездарное занятие - курить. Вы должны дать себе установку что больше не хотите курить и сообщить об этом окружающим. Да, так и […]
 • Чат — лучшее место для живого общения С возникновением веба появилось огромное обилие методов общения. Юзер быстренько освоили все красоты такового вида коммуникаций, и чрезвычайно скоро сообразили, что такое чат в беседе […]
 • КАК ВЫБРАТЬ НАКОПИТЕЛЬНЫЙ ВОДОНАГРЕВАТЕЛЬ Электрические водонагревательные приборы накопительного типа, либо отлично знакомые всем бойлеры, позволительно назвать самым распространенным и наиболее всепригодным решением для дома, […]
 • Как определить профессионализм адвоката Жизнь обычного гражданина может повернуться так, что придется иметь дело со следствием, судами и иными муниципальными органами при решении принципиальных для него дел. При всем этом […]
 • Выйти из типичного запоя народными методами В случае если таким образом сложилась ситуация, что нет совершенно никакой перспективы пригласить доктора, а пьяного нужно дома вывести из запоя, отлично использовать примерно такие […]
 • СТОИТ ЛИ ПРОМЫВАТЬ В АВТОМОБИЛЕ ДВИГАТЕЛЬ? Вправду, какие могут тут быть сомнения в  точной необходимости промывки мотора? Ведь известно, что с течением времени в стенах цилиндров образуются разные твердые либо мазеобразные […]
 • Лигурійске узбережжя : курорти , пляжі, готелі , кухня , розваги , екскурсії , відгуки туристів. Лигурийское узбережжі : курорти , пляжі, готелі , кухня , розваги , екскурсії , відгуки туристів.Італійська Рів'єра , Лігурійське узбережжі , продовжує прекрасну Французьку Рів'єру . […]
 • избавление от головной боли Приступ головной боли может возникнуть неожиданно, причем в таких ситуациях, когда это совершенно неуместно, например, при ведении деловых переговоров, перед сдачей важных экзаменов. […]
 • Форт Святейшего Спасителя Форт Святейшего Спасителя представляет собой огромное крепостное сооружение, находящееся почти у самого входа в порт Мессины. Она расположена на полуострове, который называется Сан Райнери […]
 • Чего хотят мужчины, или какой ты должны быть Чего хотят мужчины, и о чем они думают? Об этом задумывается каждая женщина. При виде привлекательного мужчины они начинают думать, как я выгляжу, обратит ли он на меня внимание, а если […]
 • Когда пора менять амортизаторы Замена амортизаторов – в наших критериях процедура достаточно регулярная, однако очень неоднозначная. В зависимости от региона, от критерий эксплуатации, пробега и многих других причин […]
 • ЗАЗ сделал в декабре только 3 машины Декабрь прошедшего года стал не только преддверием праздника, но и производственного кризиса на украинских автомобильных заводах. Мы писали про то, как поверхностно упало выпуск на […]
 • ВНЖ в Чехии Что такое ВНЖ в Чехии Иностранные граждане могут находиться на территории Чешской Республики: кратковременно на основании действующей визы со сроком пребывания до 90 дней. […]
 • Юридические услуги – помощь в решении правовых вопросов Профессия юриста уже долгие годы занимает лидирующие позиции в списке самых престижных специальностей. Это легко объяснить тем, что действительно профессиональные юристы зарабатывают […]
 • Як знайти хорошу турагентство Плануючи власний відпустку, кожен із нас бажає, аби все пройшло відмінно, особливо якщо відпустка буває лише єдиний раз у рік або ще раз рідше. Запорукою вдалого подорожі, будь-то […]
 • Эвакуатор в Москве и Московской области Неожиданные поломки на дороге могут возникнуть у любого водителя. Никто не застрахован и от влияния сложных погодных условий, а также аварий. Во всех этих случаях поможет эвакуатор: он […]
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.