Про Китай

Азіатська культура постійно приваблював людей зі всього світу. Колиска цивілізації, вітчизна глобальних релігій, гастрономічний едем – все це можна сказати про всяк країні цій частині світу. А особливо про Китаї. Тут була зроблена величезна кількість відкриттів, без яких нинішній спокій виглядав би ідеально іншим чином. Тут кожен пишається власною культурою та історією. Величезна кількість величних династій, війни та повстання, цьому могутньому державі вдалося осилити всі труднощі і зайняти одне з як би головних місць на сучасної інтернаціональної арені. Лише найцікавіше про Китаї, звичаях, культурі та мешканців цієї країни — в продовженні статті.

Форум про Китай — http://msgforum.ru .

Діалект

Китайський діалект відрізняється власної складністю. Будь іноземцу, який захоче хоч скільки-небудь ясно заговорити на ньому, належить аж ніяк не єдиний рік упертої роботи. Ось які особливості цієї мови здадуться цікавими європейцям:

У російському мовою, м’яко кажучи, поширене вираз «китайська грамота», а в якихось інших їсти його еквіваленти. Так, наприклад, у британському це звучить ніби ‘It is Greek to me’. В інших же все іншим чином. Необхідно підкреслити те, що німецьке вираз як би посилається на труднощі іспанської, румунська — на турецький, а китайський особливо виділяється на їх фоні, апелюючи до пташиного мови.цікаві факти про китаї
Посеред мешканців Китаю та В’єтнаму досить багато людей, які володіють абсолютним слухом. З чим це пов’язане? Вся справа в тому, що ці пари мови тональні, це означає, що значення слова може змінюватись залежно від того, як ніби його вимовляють. Так як в’єтнамці і китайці звикають до цього з дитинства, то і слух у них відмінно якраз розвинений.
Заголовок валюти Китаю «юань» в перекладі означає «кругла монета». Відповідний цьому поняттю ієрогліф «переселився» у корейську та японську мови, де заголовок коштів змінилося на «вона» і «ієна» відповідно.
Чим захоплює Китай іноземцям, так це своїми культурними відмінностями. Так, наприклад, у 1928 році, коли популярна по всьому світу «Кока-Кола» виникла на китайському ринку, деякі підприємці вирішили перекласти заголовок напою. Використавши для цього ієрогліфи, які за звучанням дуже схожі на «Кока-Кола», вони забули подбати про сенс перекладу. В результаті вийшло заголовок, що на російський дозволено перевести як ніби «кусай воскового пуголовка». Ребрендинг, безсумнівно, вражаючі, проте все таки рекламники вирішили виправити заголовок і елементарно змінили його на «ко-ку-ко-ле», що означає «повний рот щастя».

Гастрономія

У той час як ніби вся Європа їсть звичайними як би столовими пристроями, китайці залишаються вірними своїм традиціям, продовжуючи якраз вживати палички. Оскільки щільність населення тут перевищує всі можливі межі, то доводиться адаптуватися, використовуючи всі ймовірні і нездійсненні провіант, які іноді так вражають туристів. Отже, трохи цікавих фактів про китай і гастрономічних уподобаннях його жителів:

Трохи кому відомо, що печиво з пророцтвами, яке багато хто знає як ніби китайське, насправді японське! Особливо популярна вона в США, куди його привезли іммігранти з Японії, запозичивши ідею у власних храмах. Помилка щодо печива виникло, можливо, протягом Іншого світовий війни, коли америкоси японського походження опинялися в концтаборах і там передали китайцям свою традицію.китай цікаві факти для діток
Гидливістю мешканці Китаю аж ніяк не розрізняються. У провізія харчування перевтілити тут можуть практично все. Але все ж таки не обходиться і без досить специфічних традицій. В місті Дуньян, приміром, їсти традиція – варити яєчка в сечі малехоньких хлопчаків. Страва, стільки незвичне для Заходу, подготовляться може прямо до доби, і, за твердженням мешканців, пахне у весняну пору.
Кулінарія в даній країні добралася і до крокодилів. Можливо і те, що трохи того, що з них роблять сумки, так тут їх ще раз примушують охороняти приміщення, а потім з’їдають. Так як би місцеві гурмани дуже люблять крокодиляче м’ясо, то інтенсивно займаються виловом плазунів. Так як величезного крокодила зловити важко, ловлять їх головним чином малехонькими і відгодовують, тримаючи їх біля входу в приміщення, що робить звір практично сторожем. Проте сумна доля сторожового крокодила аж ніяк не обходить стороною, і коли його хвіст досягає необхідної довжини, він стає вечерею всеїдних китайців.
Суп «ластівчине гніздо», незважаючи на свій заголовок, ніякого відношення до цих птахів аж ніяк не має. Так і роблять його зовсім аж ніяк не з птахів, а вживають гнізд стрижів, які зроблені з слини.

Трохи про похмурому

Говорячи про цікаві факти про Китаї, аж ніяк неможливо не згадати про ставлення мешканців азіатської країни до погибелі і їх зайвої забобонності.
19 знаменитостей, виглядали зовсім іншим чином до популярності
11 ознак, що вас відвідав ангел
Дочки зірок: подивіться, якими вони стали!

хроніка китаю

Так, ніби у майже всіх країнах вважається нещасним кількість 13, а для такої боязні існує навіть назва, так само як би якихось східних країнах бояться цифри 4. Чому? Елементарно, японською, корейською та китайською мовами цифра 4 по звучанню як раз пригадує слово «смерть». Тут часто навіть відсутні поверхи, номери яких закінчуються на 4.
У Китаї існує традиція спалывать паперові намальовані фінанси на похоронах. І дійсно, звідки вона бере свої корінці? Вся справа в тому, що китайці лицезрят загробний спокій неначе простір, де живуть духи. Потрапивши в пекло, загиблий зобов’язаний віддати хабар його правителю, щоб уникнути покарання. Тому люди, які приходять на похорон, спалюють намальовані банкноти, щоб «передати» їх духу покійного. Найчастіше на них зображуються класичні символи, наприклад, дракон. Хоча в крайнє час часто можна зустріти й зображення відомих особистостей. Найчастіше зустрічаються Мерилін Монро і Ейнштейн.

Коротко про Китай. Цікаві факти для діток

Багато вчених вважають, що китайська цивілізація — найстаріша в світі. І небезпідставно! Тут їсти як би культурні монументи, які датуються 6 століттям до н. е.
Незважаючи на те що територія цієї країни величезна, воно розміщується тільки в одному часовому поясі.держава китай
Конкретно тут винайшли як би туалетний папір в 1300 році. Але все ж спочатку використовувати нею було дозволено лише членам імператорської родини.
Китай є батьківщиною аж ніяк не лише туалетного паперу, але і багатьох сортів фруктів і квітів, який на сьогодні поширені в усьому світі.
Так само часто, як ніби в Росії домашніми тваринами є коти і собаки, у Китаї цю роль виконую цвіркуни. Дітки навіть влаштовують бої з участю цих комах.
Розповідаючи цікаві факти про Китаї, аж ніяк неможливо не відзначити, що найбільш користується популярністю хобі посеред китайців – це філателія.
Траурним тут вважається білосніжний колір, а зовсім не чорний, як ніби у всіх європейських країнах.
Похвали Китай гідний і за відкриття морозива, рецепт якого потрапив у Європу з допомогою Марко Поло.
Навісні мости, ніби і багато іншого, включаючи компас, друк і порох, теж прийшли з цієї азіатської країни. Всі знають те, що істина, тут вони також виникли ще раз в 25 році до н. е.., а в Європі вони виявилися 1800 років після.
Символ благополуччя і фортуни в даній країні – кажан.
І, безсумнівно ж, аж ніяк неможливо не згадати найважливіше свято, яким тут є Новоспечений рік.цікаві місця китаю

Хроніка Китаю. Малість захоплюючого

Цікаві події відбувалися в період становлення країни. Всі знають те, що на сьогодні це, неодмінно, процвітаюча держава, однак що прикметної відбувалося на шляху її становлення?
Про що найбільше шкодують люди в кінці життя
Наче пітон «пообідав» дикобразом і чим це завершилося
10 речей, які дами повинні відати про чоловіків

Важливою історичною подією для Китаю, яке негативно на ньому позначилося, стало викрадення комах! Візантійський правитель Юстиніан I послав 2-ух ченців, які повинні були з’ясувати секрет створення шовку, який уславив Китай в 6 столітті. Їм, м’яко кажучи, вдалося забрати з собою личинки шовкопряда, які потім успішно висадили на тутових деревах. Ця подія сприяла досягненню успіху Візантії, а ось позиції Китаю, Персії, проти, похитнулися.
Нова хроніка Китаю теж рясніє незвичайними фактами. Приміром, незнайомий китаєць виявився в переліку найбільш впливових людей 20 століття, який склав журнал Тайм. У 1989 році в Пекіні відбулася демонстрація, в результаті якої загинуло трохи сотень людей. Могло б загинути набагато більше, якщо б аж ніяк не єдиний мужній чоловік, якому вдавалося самостійно якраз притримувати колону танків. На жаль, його особистість, загалом, як ніби і те, чим все завершилося для нього в той добу, залишилося секретом, хоча його фотографію друкували газети по всьому світу.

Держава Китай представляє одну з найстаріших цивілізацій у всьому світі, яка налічує аж ніяк не менше 5 1000-літній. Існують навіть письмові джерела, вік яких досягає 3500 тисяч років. Археологи вважають, що праотцями як би сучасних китайців є синантропи, які жили близько 400 тисяч років тому назад.
1-ті китайські цивілізації

Розвиток Китаю в епоху неоліту також поділяється на пари головних періоду. Головний представлений культурою Яншао (3-2 тис. до н. е..), буття якої підтверджується знахідкою кераміки. Інший – Луншань – від якої збереглася величезна кількість посуду досить як би тонкої роботи.
Династії

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Цікаві факти про Італію Італія – це країна пристрасті, ігристого вина, всксной пасти, стильною моди і чоловіків. І дійсно, вона як раз поділена на два 10-ка регіонів. Побувавши в одному з них, неможливо […]
 • Де придумали суші Японські селяни. ) З бідності. Дермищі рідкісне було. Тому і їли паличками - щоб руки не брати (в рахунок паличок - жартую) . Вкусно - делаем сами суши Филадельфия. Історія появи […]
 • Як відпочити в таїланді Майже всі також їдуть до Таїланду не лише заради відпочинку, так і заради особистого просвіти, тому екскурсії вибирають не постійно як би розважальні. Ознайомчі екскурсії до місць як би […]
 • Як навчити дитину англійської У необхідності знань британського мови зараз, мабуть, вже ніхто не коливається. Конкретно тому дбайливі предки, нарешті, намагаються почати навчати малюка британському з ранішого юнацтва […]
 • Термінал майбутнього в аеропорту китайського міста Шеньжень Бао Велика радість для мандрівників : новий футуристичний термінал був відкритий у середу в міжнародному аеропорту південнокитайського міста Шеньжень Бао , він замінить три діючих досі […]
 • Як купити нерухомість в іспанії Іспанське законодавство дозволяє панам зарубіжних країн купувати нерухомість в Іспанії на тих же причинах, що власне і іспанцям. Для цього іноземцу, що кількість і росіянину, необхідний […]
 • Известные горнолыжные курорты Австрии Австрию можно смело назвать уже той страной, что предоставляет туристам на самом деле превосходный зимний отдых. С давнего времени местные обитатели воспитывают в сердцах молодежи любовь к […]
 • Мертве море — море в якому не тонуть Мертве море - чи не самий унікальний природний феномен, що стосується води. Його гладь, що граничить з Йорданією та Ізраїлем по кромці, не просто мальовнича - вона притягує до себе […]
 • Где лучше в Болгарии с детьми . Болгария даже в русское время не считалась полноценной заграничной страной, и сейчас, благодаря своему близкому расположению с огромным удовольствием собирает жителей России на […]
 • Нічними екскурсіями порадує туристів празький зоопарк Нічні екскурсії стали проводити спеціально для того, щоб відвідувачі могли побачити тварин в незвичайній обстановці. Саме з цієї причини зоопарк у Празі надав відвідувачам можливість […]
 • Політ на повітряній кулі над Каппадокией Політ на повітряній кулі, одне з найбільш непорівнянних, гострих відчуттів, які може подарувати вам Каппадокія. Польоти можливі в будь-який час року і в будь-які дні тижня, головною умовою […]
 • Кастель Маскио Анджоино замок/Нуово (Кастель Нуово) Маскио Анджоино (Маскио Анджоино, Неаполі замок) або Кастель-Нуово (Кастель Нуово є Нью-замок), був побудований Чарльз я Анжу в Неаполі після столиці Палермо. Протягом трьох років […]
 • Как сделать свой отдых в Болгарии реально незабываемым? Уход за лежачими больными на дому Поездку в красивую исказочную Болгарию можно без особого труда превратить в увлекательное турне, зная отличительные черты этого государства. Совершенно никакой видеогид совершенно никак не […]
 • Чого не потрібно робити в Китаї. Декоративная раскладка В даний час в Китаї зростає потік туристів з Росії, охочих подивитися на велику Китайську стіну, покуштувати китайські делікатеси і купити дешеві речі. В основному туристи подорожують по […]
 • Ваш незабываемый отдых в Карпатах Украина с древних времен достаточно известен собственными традициями, и фантастическими пейзажами, и чистыми реками, лесами, и горами, которые практически каждый год посещают туристы с […]
 • Ніцца — стара казка, улюблена всіма. Лампы для растений Ніцца - казкове місто біля моря, заснований ще в античні часи, гаряче серце Лазурного берега. Це місто приваблює не тільки красою природи, казковим кліматом і безліччю пам'яток. Ніцца - це […]
 • Сфера развлечений в Затоке Как вам отдохнуть в Затоке с максимально возможной пользой для себя любимого? Как на достаточно длительное время сберечь воспоминания про отдых выполнить практически каждый свой день […]
 • Що подивитися в Мінську? Мінськ - чисте красиве і якось заспокійливе місто. Все тут юутно, спокійно, як у далекому радянському дитинстві. Але при цьому місто по інфраструктурі схожий на повноцінну європейську […]
 • Что интересного можно посмотреть в Польше Польша — это есть большая республика в Центре Европы, тут любой путник отыщет как раз то пространство, где испытает большое количество приятных впечатлений. Величавые замки и древние […]
 • Подорож в Абу-Дабі Більшість туристів, які прибувають в Об'єднані Арабські Емірати, насамперед намагаються вибрати готель поблизу пляжу. Але опинившись у потрібному місці і пробувши на пляжі пару днів, […]
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.