Як вибрати тіні для вік під колір очей

Сучасні дівчата просто не можуть жити без тіней , так як саме ця косметика найкраще підкреслює гідності очей. Саме вони допоможуть збільшити невеликі очі або кардинально зменшити відстань між широко посадженими очима. Сучасні дівчата просто не можуть жити без тіней , так як саме ця косметика найкраще підкреслює гідності очей. Саме вони допоможуть збільшити невеликі очі або кардинально зменшити відстань між широко посадженими очима.

Якщо ви часто використовуєте тіні , то з часом ви підберете для себе ідеальний варіант , також ви можете вибрати тіні виходячи з кольору ваших очей. Але не варто забувати і про вії , засіб карепрост дозволить привести їх в ідеальний стан . У даній статті ви дізнаєтеся , як правильно підібрати ідеальні тіні під колір очей.

Універсальним кольором , який підійде будь-якій дівчині , є сірий . Сірий колір поєднує в собі безліч відтінків і саме з цього , з такою палітрою можна щодня виглядати по- різному. Дамам з карими очима відмінно підійдуть бронзові , фіолетові , шоколадні , оливкові , чорні тіні. Не варто використовувати в своєму макіяжі рожеві тіні. Якщо у вас блакитні очі , то вам ідеально підійдуть ніжно — рожеві, світло — бузкові , фіалкові й коричневі відтінки. Не рекомендується використовувати тіні темних кольорів.

Власницям зелених очей потрібно підкреслювати свої очі за допомогою коричневих , мідних , сливових і фіолетових тіней. Блакитні відтінки не для вас , вони зроблять ваші очі невиразними. Якщо ваші очі горіхового кольору , то уникайте зелений тіней. Використовуйте середньо — коричневі і сіро — блакитні тіні. Якщо ви не впевнені у своїй майстерності , то краще не використовувати прийом: « колір тіней під колір очей ». Це може , як повністю зіпсувати очі , так і ідеально їх доповнити . Дані поради допоможуть вам зробити прекрасний макіяж .

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.