Який вибрати путівник

Оскільки , самостійний туризм серед росіян , все ще перебуває в зародковому стані , то не дивно , що і якісних путівників російською мовою випускають не так вже й багато. У цьому випадку нам на допомогу може прийти закордон . Звичайно , для того , щоб користуватися іншомовним путівником , треба знати , хоча б на початковому рівні іноземну мову. Але ж і за кордоні , куди ви збираєтеся , він також потрібен. І так , реальну користь для здійснення задуманого , нам можуть принести два західних путівника : Lonely Planet і Dorling Kindersley .

Lonely Planet , продукт , створений такими ж самостійними мандрівниками , як всі ми з вами. Сімейною парою з Австралії , які , здійснили одного разу велику подорож з Англії до Австралії « по землі » , написали про це книгу « Asia on the Cheap ». Потім , вийшов путівник по Азії « South- East Asia on the shoestring » став бестсел Оскільки , самостійний туризм серед росіян , все ще перебуває в зародковому стані , то не дивно , що і якісних путівників російською мовою випускають не так вже й багато. У цьому випадку нам на допомогу може прийти закордон . Звичайно , для того , щоб користуватися іншомовним путівником , треба знати , хоча б на початковому рівні іноземну мову. Але ж і за кордоні , куди ви збираєтеся , він також потрібен. І так , реальну користь для здійснення задуманого , нам можуть принести два західних путівника : Lonely Planet і Dorling Kindersley .

Lonely Planet , продукт , створений такими ж самостійними мандрівниками , як всі ми з вами. Сімейною парою з Австралії , які , здійснили одного разу велику подорож з Англії до Австралії « по землі » , написали про це книгу « Asia on the Cheap ». Потім , вийшов путівник по Азії « South- East Asia on the shoestring » став бестселером . Ось ця книга і заклала основу серії путівників « Lonely planet »

Lonely Planet — це путівник № 1 у світі. Його знають і люблять « самостійні туристи » з багатьох країн. І люблять його за точність і достовірність відомостей. Це , мабуть, єдиний путівник , який оновлюється щорічно. Студенти Гарварду в перебігу декількох місяців катаються по світу , пробують , записують і здають в редакцію свої спостереження і відкриття. Саме тому , в ньому досить багато недорогих і якісних місць. Туристи використовують цей путівник , коли шукають для себе місця , де можна в поїздках поїсти. І ще жодного разу не розчарувалися.

У путівнику є інформація про проживання , кафе , транспорті , і , звичайно ж , історична та географічна , довідки . А так же карти. Один лише мінус — путівник не издается російською . У Росії вони продаються в магазинах іноземної літератури , але коштують досить дорого , і вибір не великий. А адже географія цих путівників просто неймовірна ! Будь-яке місце , куди — б не захотілося поїхати , є у них в списку .

Придбати путівник можна так само інтернет- магазинах , наприклад в Amazon , який вже давно шле книги до Росії. Посилка йде пару тижнів , але очікування того варто. Пересилання однієї книги вийде як вартість самої книги , але можна купити відразу дві , або вибирати магазин не в штатах , а в Англії , тоді економія буде відчутніший (але в штатах вибір на Амазон все одно краще , а книги стоять все одно дешевше , ніж у нас).

Безпосередньо в поїздці може стати в нагоді путівник від Dorling Kindersley . Після того , як ви якісно підготувалися по LP , дуже зручно користуватися саме DK . Так, загалом — то , ними зручно користуватися , навіть якщо не готувалися до поїздки .

У DK , методом топ- 10 , описано найважливіше в рамках кожної категорії: район , їжа , екскурсія тощо У нас , як не складно здогадатися , ці путівники коштують не дуже дешево (мається на увазі повний варіант ) , але поліграфія у книжки просто чудова .

У офф- лайн магазинах , знайти топ- 10 , часом , не просто . Але ложка дорога до обіду . Єдине , що допоможе вийти з положення : електронна книга , або , маючи час на очікування — замовлення в інтернет магазинах , будь то найбільший іноземний Amazon , чи російський Ozon .

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.