Допоможи собі сам: змова води на зцілення

Зцілення від серйозних захворювань завжди є не тільки заслугою лікарів. Віра людини в свої сили , позитивний настрій на повне і швидке одужання , звернення до витоків древніх знань нетрадиційної медицини — все це гармонійно доповнить медикаментозне лікування і принесе бажаний результат.

Змова води завжди знаходить багато прихильників і противників , не втомлюється критикувати подібний метод лікування і профілактики хвороб і висміювати його результати. Проте вчені продовжують вивчення хімічних властивостей води і ступеня її впливу на людину. Як використовувати таке невинне засіб на благо здоров’ю ? Зцілення від серйозних захворювань завжди є не тільки заслугою лікарів. Віра людини в свої сили , позитивний настрій на повне і швидке одужання , звернення до витоків древніх знань нетрадиційної медицини — все це гармонійно доповнить медикаментозне лікування і принесе бажаний результат.

Змова води завжди знаходить багато прихильників і противників , не втомлюється критикувати подібний метод лікування і профілактики хвороб і висміювати його результати. Проте вчені продовжують вивчення хімічних властивостей води і ступеня її впливу на людину. Як використовувати таке невинне засіб на благо здоров’ю ?

Експеримент в домашніх умовах

Щоб повірити в можливість чудесного зцілення водою, можна провести вдома найпростіший експеримент. У три банки з водопровідною водою покласти по жмені рису і протягом декількох днів розмовляти з нею. Воду в першій банку потрібно хвалити , читати їй молитви і говорити добрі слова. Воду в другій банці — лаяти , озвучувати їй всі свої негативні емоції. Третю банку не піддавати ніякому вербального й емоційному впливу . Після закінчення декількох днів зовнішній вигляд води, її відтінок і запах багато про що скажуть експериментатору .

Подібні дослідження з водою , але вже на професійному рівні проводив японець Масару Емото . Вода піддавалася впливу музики і слів різної емоційного забарвлення. Після спілкування з водою дослідник її швидко заморожував і фотографував кристали. Цікаво , що на різну музику і слова вода реагувала зовсім по-різному . Кристали були як правильної форми , так і безформні , і потворні там , де на воду виявлялося негативний вплив.

Як самому зарядити воду на здоров’я ?

Найголовніше в цьому процесі — тверда віра в позитивний результат , одужання і умиротворений внутрішній стан. Найкращим чином підходить для змови вода з чистого природного джерела : джерела , криниці , гірської річки. В крайньому випадку , можна скористатися водою з бювету або мінеральною водою без газу , купленої в магазині. В останньому випадку воду обов’язково витримати протягом доби біля відкритого вікна з доступом сонячного світла , щоб максимально очистити її від попереднього впливу і контактів.

Достатній обсяг використовуваної для змови води — 1 літр. Її слід налити в прозору ємність без кришки. Кожен день необхідно розмовляти з водою , але тільки в позитивному емоційному стані. Її слід захищати від отримання негативної інформації від сторонніх людей , телевізора , виплеску негативних емоцій при сварках або сімейних скандалах.

Ефективні слова для змови

Заговорюючи воду , слід чітко сформулювати для себе кінцеву мету. Це може бути побажання собі міцного здоров’я , краси , молодості , довголіття , зцілення від конкретної хвороби , успішності в справах і т.д. Так можна заговорити воду , повідомивши їй абсолютно будь-яку інформацію.
Відмінним рішенням є використання молитви для позитивної зарядки води. Добре підійдуть також улюблені вірші , що викликають у людини позитивні емоції і народні змови від різних хвороб.

Як застосовувати заговорений воду ?

Воду , що отримала необхідну позитивну інформацію , слід додавати в їжу і напої , використовувати для вмивання та прийняття ванн , зрошення тіла і житлового приміщення. Воду слід постійно доливати до початкового об’єму. Так , нова вода отримає всю наявну інформацію від води в банку і буде володіти тими ж активними властивостями. Посилити цілющий вплив заговореної води можна , прикрасивши посудину , в якому вона зберігається у відповідності з індивідуальними смаками та уподобаннями .

Таким чином , використовуючи позитивні афірмації для зарядки води з побажаннями собі хорошого фізичного і душевного здоров’я , сили і стійкості , молодості і краси , радості і прощення , можна досягти гармонії з собою і навколишнім світом , стати здоровішими і впевненіше в собі.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.