Як вибрати ортопедичний матрац.

Починаючи вибирати ортопедичний матрац (матрац ) для сну , перш за все, варто зрозуміти для чого він потрібен і якими властивостями він повинен володіти. Вночі, заснувши в неправильному положенні , можна викликати біль у спині і шиї . Також неправильна ортопедична постава не дозволяє відпочити м’язам , що перешкоджає виникненню фази глибокого сну , коли організм повинен максимально відпочивати. Крім того , жорстка дієта або робота в пізню годину зазвичай вносять зміни в фази сну. 

Качественные и недорогие ортопедические матрасы оптом — ООО Матрица, подобрать и приобрести их вы можете на http://www.matrix-matrasi.ru/.

Починаючи вибирати ортопедичний матрац (матрац ) для сну , перш за все, варто зрозуміти для чого він потрібен і якими властивостями він повинен володіти. Вночі, заснувши в неправильному положенні , можна викликати біль у спині і шиї . Також неправильна ортопедична постава не дозволяє відпочити м’язам , що перешкоджає виникненню фази глибокого сну , коли організм повинен максимально відпочивати. Крім того , жорстка дієта або робота в пізню годину зазвичай вносять зміни в фази сну.
      Дуже часто , вибираючи в меблевому салоні ліжко (або спальню ) , покупець багато часу приділяє вибору ліжка або шафи , але не матраца. На кухні — Ви готуєте , в шафі — складаєте потрібні (і непотрібні ) речі , на дивані — просто сидите ( іноді зручно , а іноді — не дуже) , але на ліжку ви спите. І робите це щоночі протягом всього свого життя. Неякісні корпусні або м’які меблі можуть дратувати , але не більше того. Неякісний же матрац буде не просто доставляти Вам дискомфорт , але і шкодити Вашому здоров’ю. Давайте подбаємо про свій сон , щоб він був не тільки спокійним , але і здоровим.

       Починаючи вибирати матрац (матрац ) для сну , перш за все, варто зрозуміти для чого він потрібен і якими властивостями він повинен володіти. Вночі, заснувши в неправильному положенні , можна викликати біль у спині і шиї . Також неправильна ортопедична постава не дозволяє відпочити м’язам , що перешкоджає виникненню фази глибокого сну , коли організм повинен максимально відпочивати. Крім того , жорстка дієта або робота в пізню годину зазвичай вносять зміни в фази сну. Хороший відпочинок — рішення цих проблем. Хороший сон також дуже важливий для нашого здоров’я і допомагає запобігти проблеми з усім хребтом. Сон — важливий для пам’яті , здоров’я і впливає на здатність сприймати нову інформацію. Вибір хорошого матраца ( матрацу) і подушки — життєво важливо для повноцінного відпочинку. Правильно підібраний матрац забезпечує такий стан хребта , яке ми маємо , коли стоїмо вертикально ( прямо) . «Правильний» матрац може допомогти запобігти стреси і вирішити проблеми , пов’язані з хребтом.

       Вибирати матрац потрібно індивідуально. Поняття » ортопедичний матрац» , « анатомічний матрац » не правильні . У всьому світі говорять про ортопедичний і анатомічний ефект. Основне завдання матраца з анатомічним ефектом повторювати всі контури і форми тіла , підтримуючи хребет у природному положенні і розслабляти м’язи спини. Занадто жорсткий матрац тисне на хребет , а надто м’який — дає йому провиснути . І хоча хвороби спини матрац вилікувати не здатний , зате він може ефективно зняти напругу і втому , розвантажити хребет , тим самим краще виспатися . Чим природніше буде положення хребта , тим вище анатомічний ефект. Цей ефект перш за все залежить від наповнювача матраца. Ортопедичний ефект — означає жорсткість. Матрац з ортопедичним ефектом потрібен тільки для лікувальних цілей , і лише за призначенням лікаря ортопеда . Варто відзначити , м’язи спини на матраці з ортопедичним ефектом напружені і не відпочивають .

            Матраци діляться на два основних типи: пружинні і безпружинні .

       Пружинні матраци бувають 2 -х типів : з залежними пружинами типу « бонель » і з незалежними пружинами ( пакетно — пружинні ) . Двоконусна пружина «бонель » — це згорнута спіраллю дріт . Весь матрац складається з окремих пружин , пов’язаних між собою. У такого матраца немає різних зон жорсткості (однакова жорсткість по всій довжині ) . Пружинний матрац необхідно ОБОВ’ЯЗКОВО підбирати відповідно з Вашим вагою. На двоспальному матраці присутні ефект «хвилі» , « скочування ». Існує поняття «втома » пружин , скрип. Шар між пружинним блоком і чохлом , які багато виробників називають термовойлок , насправді зроблений з одягу « second hand » подрібненої в труху . Матраци , виготовлені на базі пружинного блоку типу «бонель » мають одну перевагу — низьку ціну.

       Інший варіант виготовлення пружинного блоку — на базі незалежних пружин кишенькового типу. Використовуються пружини циліндричної форми , кожна з яких вставляється в спеціальний мішечок (кишеня ) . Мішечки склеюються клеєм між собою , який виділяє токсичні пари протягом усього часу експлуатації матраца. У такого матраца ефект «хвилі » менше , ніж у матраца з залежними пружинами , але , проте , повністю його виключити неможливо. Технологія дозволяє використовувати більшу кількість пружин меншого діаметру. Дуже важливо знати яка кількість пружин знаходиться в квадратному метрі матраца ! Чим їх більше — тим краще. Повинна бути мелкоточечная навантаження для того , щоб можна було говорити про анатомічну ефекті. У блоках з незалежних пружин має бути більше 600 пружин на м3. Якщо пружин більше 600 на кв.м. , то такий двоспальний матрац коштуватиме близько 2000 доларів.

       Внутрішній простір будь-якого пружинного матраца є місцем скупчення пилу , мікроорганізмів і побутових комах та зовсім недоступно для чистки. Розкривши через рік використання будь пружинний матрац ви здивуєтеся , яка кількість пилу і бруду в ньому , а пружини матимуть наліт іржі. Крім того , на пружинному матраці , як і на сталевих панцирних сітках , у міру його зносу хребет провисає , м’язи перекошуються і знаходяться всю ніч в напрузі. Вранці буває важко нагнутися , боляче повернути шию . Будь пружинний матрац накопичує електромагнітні хвилі , що викликає непотрібні для організму мікровібрації .

       Що стосується безпружинних матраців , то протягом багатьох років встановлено, що вони мають більше переваг в порівнянні з пружинними матрацами . Які ж вони бувають ?

       Водяні матраци: Людське тіло складається на 80 % з води, тому водяній матрац забезпечує йому оптимальну поверхню для сну без зайвого тиску й дискомфорту . Він прекрасно розподіляє вагу тіла по поверхні , так як вода всередині перетікає з точок більшого прикладання сили в менші , таким чином , велика площа матраца стикається з тілом . Але , на жаль , розподіл ваги у різних людей сильно розрізняється, тому , коли на водяному матраці спить людина з важким тазом і стегнами , вода зміщується під цієї області , перетікаючи в область плечей , що викликає їх здавлювання , а у тих , хто звик спати на боку , викривлення хребта . Деякі водяні матраци роблять з декількома камерами , але точного балансу води для обох людей , сплячих на різних сторонах двоспальним ліжка досягти практично не вдається. Іноді цю проблему вирішують за допомогою зміни кількості води в камерах. Важливий момент , водяні матраци дуже важкі ( до тонни вагою! ) , До того ж у них необхідно регулярно міняти воду (раз на два — три роки). Виникають складності при наявності домашніх тварин в квартирі. Вони прокушують або рвуть матрац , після чого Ваші сусіди знизу найімовірніше будуть не раді такому « сюрпризу ». Після пошкодження водяній матрац відновленню не підлягає. Вода має енергетичну пам’ять. На такому матраці можна спати тільки при наявності електрики. А за відсутності електрики вода в матраці остигає до 24 градусів (кімнатної температури).

       Повітряні матраци: Повітря робить матраци зручнішими ніж пружинні , більш стійкими ніж водяні , а також вони забезпечують кращу опору . Кожна молекула повітря підтримує свою частину ваги людського тіла , рівномірно розподіляючи його по всій спальної поверхні. Повітряні матраци робляться з двох відділень , щоб кожен міг накачати свій бік відповідно до своїх вимог . До повітряній камері йдуть трубки системи управління твердістю матраца. На підлозі біля ліжка в головах ставиться маленький компресор , з його допомогою повітряний матрац наповнюється повітрям , він же регулює кількість повітря і, відповідно , твердість матраца від «м’якої , як пухова подушка » до » наджорсткою » . На жаль, у повітряних матраців голосно гуде компресор , на ринку вони не представлені , а ціна якісного такого матраца буде близько 5000евро .

       Латексні матраци: Латекс — натуральний матеріал, що представляє собою спінене молоко каучукового дерева. Для виробництва латексного матраца , латексне молоко наливається у форму і нагрівається. При цьому молоко спінюється , як пиріг у духовці . Завдяки спеціальній обробці набуває мікроскопічну конфігурацію , подібну будовою бджолиних сот з повітряними осередками. Однак , побічним ефектом є кірка , яка утворюється при виготовленні матраца з використанням натурального латексу (більше 20 %) , яка не дихає. Такі матраци дуже добре вбирають вологу , але погано її віддають. Тому іноді матрац може здаватися сирим. Термін служби такого матраца близько 5 років , потім він розсипається.

       Кращими є матраци (матраци ) з так званого « штучного латексу » , або з невисоким вмістом латексу ( не більше 20 %). Внутрішній матеріал схожий за структурою на губку і виникає ефект мільйона мікропружини , а не 600-1200 як у кращих пружинних . Це дуже важливо для гарантії повітропроникності і влагообмена . Процес спінювання проходить без підвищення температури , що гарантує відсутність « дихав кірки» . Різні порожнини і канали гарантують найбільш правильне положення тіла і оптимальний клімат сну. На користь цих матраців говорить як легкий догляд за ними , так і довгий цикл їх використання. Жорсткість і пружність матраца залежать від щільності піни , кількості отворів і їх діаметра . Тому матраци знамениті своїми анатомічними властивостями : вага тіла на них розподіляється рівномірно по поверхні , знімаючи напругу не тільки в м’язах , але і в суглобах. Особливо рекомендуються такі матраци тим , у кого проблеми з хребтом , суглобами , безсоння . Ще одна перевага матраца зі штучного латексу в тому , що він буде ідеально підходити для двох осіб різної ваги , сплячих на двоспальним ліжка .

       Італійська фабрика Magniflex — це один з найбільших виробників матраців з « штучного латексу » , або з невисоким вмістом латексу ( не більше 20 %) в світі , з мережею магазинів в 45 країнах . Компанія була заснована більше 50 років тому , і досягла високого рівня завдяки інноваційним технологіям , якості та відмінним обслуговуванням своїх клієнтів. На відміну від багатьох виробників безпружинних матраців , які закуповують наповнювач де доведеться , Magniflex має власний завод з найпотужнішою лабораторією з виробництва внутрішніх блоків для матраців . Завдяки сучасному обладнанню фабрика виробляє 10 000 матраців в день. Вони виготовлені з матеріалів , сертифікованих усіма відомими європейськими та світовими лабораторіями , які підтверджують їх високу якість . У компанії Magniflex , технічний персонал щодня працює над удосконаленням матеріалів , щоб забезпечити міцність і якість виробів. Фабрика гарантує відсутність алергічних речовин в матрацах і подушках , а також речовин , які можуть бути шкідливими для людського здоров’я та довкілля. У 1986 році , після того як компанія отримала свій перший патент на технологію вакуумної упаковки , продукція Magniflex почала широко розповсюджуватись у світі. Зменшивши розміри упаковки матраца на 70 % , Magniflex вийшла на такі ринки , де працювали тільки місцеві виробники. Отримавши матрац у вигляді скрученого рулону , покупець буде впевнений в тому , що купив чисте і гігієнічно упакований виріб .

       Таким чином , безпружинні матраци з « штучного латексу » або з не високим вмістом латексу ( не більше 20 % ) сприяють розслабленню м’язів і суглобів під час сну. Це благотворно діє на тих , у кого спостерігаються болі в спині , артрити , ревматичні й інші болю. На додаток до всього , матрац повітропроникний і, завдяки своїй мікропористої структурою, він еластичний і дозволяє поглинути і видалити вологу з тіла . Матрац забезпечує правильне положення хребта при будь-яких обставин , незалежно від ваги людини. Це також сприяє розслабленню м’язів і правильному кровообігу . Матрац правильно розподіляє тиск у трьох різних місцях на тілі людини (голова, тулуб , ноги) , що сприяє відновленню сил , кров’яного тиску.

       Матраци володіють прекрасними характеристиками по еластичності , вентиляції , вантажопідйомності , гігієнічності та стійкості . Не містять пружин. Висока здатність адсорбувати і розсіювати вологість дозволяє добре регулювати тепло людського тіла ; здатність пропускати повітря перешкоджає появі паразитів і бактерій , що гарантує максимальну гігієну. Всі види матраців підходять людям з різною вагою. Відсутня «ефект хвилі», « скочування ».

      Модель Merinos — бар’єр від болю в суглобах і ревматичних болів. Особливістю матраца Merinos є те , що чохол зроблений з мериносової вовни , натурального , безбарвного матеріалу , відомого своєю гігроскопічністю. Під час сну людина може втратити до півлітра рідини з потовиділенням , меріносова шерсть не тільки може увібрати велику кількість вологи , а й також залишатися сухою , розподіливши вологу по своїм волокнам , що сприяє швидкому її випаровуванню . Зберігаючи ваше тіло сухим , і підтримуючи його постійну температуру , матрац може допомогти запобігти біль у суглобах і ревматичні хвороби , і в той же час , поліпшити циркуляцію крові. Оскільки це натуральне волокно , запобігає виникненню електростатичного енергії , що допомагає відновленню сил. Для літнього боку матраца використовується бавовняне покриття . Бавовна — найдавніше і широко використовується натуральне волокно , завдяки властивим йому особливостям влагопоглощенія і регулювання температури . Бавовняний наповнювач завжди свіжий , « дихаючий » і при цьому пристосовується до температури тіла.

      Модель Waterlattex — Матрац був розроблений для тих , хто мріє про здоровий відпочинок і про захист від алергії. Особливістю матраца є внутрішній прошарок з матеріалу Waterlattex , виготовленого з натурального латексу ( не більше 20 % ) у поєднанні з вулканізованої полімерами. Еластичність , притаманна такій структурі , забезпечує правильне положення хребта в тілі з будь-якою вагою і сприяє розслабленню м’язів і хорошій циркуляції крові. Крім того , спеціально запатентована розробка » Airyform » забезпечує високу повітропроникність , в поєднанні з протівоклещевим покриттям , запобігає поширенню бактерій , грибка , вологи і пилових кліщів , які можуть викликати алергічні реакції. Матрац Waterlattex — ідеальний для спокійного і гігієнічного сну , особливо рекомендується тим , хто страждає від шкірних алергій і проблем з дихальними шляхами.

      Модель Naturcomfort поєднує в собі переваги гіпоалергенного волокна з комфортом Memoform ; революційного матеріалу , яке чуйно реагує як на тепло так і на тиск , і таким чином може набувати обрисів людського тіла. Коли людина лежить на матраці , він тут же знаходить найбільш комфортне положення для сну , відчуваючи мінімальний тиск . Саме тому Naturcomfort оптимізує кровообіг , а також забезпечує природне положення хребта і суглобів. Тканина Lenpur виготовлена з бавовни з елементами добірної деревини найвищої якості . Висока проникність деревини є основою якості тканини Lenpur ; гідрослоі з яких вона складається , полегшують поглинання і випаровування води , регулюючи таким чином температуру тіла і забезпечуючи суху поверхню матраца. Поверхня тканини Lenpur оксамитова на дотик, також ця тканина зменшує поширення будь-яких запахів тіла при його контакті з матрацом , робить його гіпоалергенним .

       Модель Duoform це розкішне рішення для сну від Magni ? Ex . Використання комбінацій Memoform і Elioform . Матрац Duoform сприяє комфортному сну . Оскільки матеріал Memoform підлаштовується під людське тіло , ви тут же знайдете оптимальне положення для сну , не завдаючи своєму тілу зайвого тиску і покращуючи циркуляцію крові , це допоможе запобігти затікання м’язів і нервів. Завдяки прошарку Elioform , матрац Duoform також володіє ортопедичним ефектом , стаючи опорою і одночасно чутливим матрацом. Крім того , спеціальна розробка » Airyform » забезпечує сухість вашої шкіри і запобігає поширенню бактерій і пилового кліща. Якщо ви прагнете до розкішного , комфортному і терапевтичному сну — матрац Duoform Memoform — для вас.

      Модель Dualcomfort — один матрац , два рішення . З Dualcomfort вам не потрібний компроміс! Дві людини , один матрац , подвійне задоволення . Зараз дві людини можуть спати на одному матраці , який відповідає їх індивідуальним вимогам , але як? Просто і розумно одночасно , матрац Dualcomfort складається з двох однакових матраців , з’єднаних між собою чохлом для подвійного матраца. Кожен матрац складається з 8см прошарку Elioform , яка знаходиться між 4см шаром Memoform з одного боку і 8см шаром Memoform з іншого. В результаті отримуємо , що одна поверхню більш м’якше і Анатомічність , а інша сторона більш ортопедична , і, нарешті , обидві поверхні , мають унікальні характеристики матраца Memoform .

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Для пеших прогулок вам нужна комфортная обувь Вряд ли кто-то уже поспорит, что самой хорошей и удобной обувью для долгих пеших прогулок остаются кроссовки, но только хорошие кроссовки. Эти можно приобрести в официальном интернет […]
 • Как вам беречь своё сердце Сердце считается главным органом, гарантирующим нормальную жизнедеятельность человеческого организма. Общее здоровье и длительность жизни во многом зависит в основном от состояния сердца и […]
 • Чому дрімати корисно? Якщо справи перестають приносити тобі користь - вбирай інформацію. Якщо інформація перестає приносити тобі користь - спи. Это вам будет полезно знать - Украинские паспорта в Крыму […]
 • Что делать когда болит шея Если вы "засиделись ", и от длительного кресла в одном положении и заболела шея, вы дайте ей "отдохнуть ", и смените позу, разомнитесь. Может быть таким образом, что стульчик, где вы […]
 • Як зміцнити імунітет народними засобами? Зміцнення імунітету народними засобами відомо з давнини і користується популярністю донині. І це зрозуміло, тому що багато рослин здатні принести величезну користь організму людини своїми […]
 • Как вылечить свою простуду на отдыхе за сутки Почувствовав уже первые признаки явного недомогания, не медлите и сразу приступайте к лечению. Уже через дни простуда отступит. Средства при простуде  - простуда начинается понемногу, […]
 • Як шкодять здоров\’ю погані сусіди? Американські вчені з Університету Мічигану стверджують, що завдяки хорошим сусідам можна захистити серцево-судинну систему. Вас интересует недорогой продажа барельефов - где можно […]
 • Почки ивы — это реально лучше аспирина! В скором времени наступит самая настоящая весна и вся земля укроется разными цветами и первой красивой весенней зеленью. В случае если ты на личном опыте знаешь, и насколько результативнее […]
 • Якщо зводить ноги Напевно кожен з вас стикався з цією проблемою. Ногу зводить так, що неможливо Не тільки їй поворушити, але і взагалі що-небудь зробити. Це завжди неприємно. На запитання «Що […]
 • Чи можна займатися спортом на морозі Заняття спортом при низькій температурі повітря можуть зробити нас більш голодними. До такого висновку прийшли європейські дослідники.Вчені з Європи виявили, що у людей, які займаються на […]
 • Електрощітки шкодять здоров\’ю зубів Як показало останнє дослідження, на щітках з порожнистими головками-насадками бактерії ростуть в 3000 разів активнішеНе секрет, що зубні щітки здатніпоширювати небезпечні бактерії, що […]
 • Флюс — причины и следствие возникновения Самый стандартный зуб таит в себе массу неприятностей. Болеть может не только он. Во многом хуже, когда щеку раздувает флюс. Этим непродолжительным термином зовут воспаление окружающих […]
 • Йога для жінок — здоров\’я і філософія. Надежные стеклянные противопожарные двери Здоров'я - це найбільше надбання і багатство будь-якого народу. Здоров'я дітей, тобто наступних поколінь, багато в чому залежить від того, наскільки були здорові їх матері. У цьому сенсі […]
 • Как вам решить типичную проблемы с зубами Достаточно очень важным органом у человека считаются Зубы. В их отсутствие практически невозможно жить. Вообразите, сколько требуется откусить и разжевать еды, в случае если человек живет […]
 • Стало відомо, чому ноги потрібно тримати в теплі. Стало відомо, чому ноги потрібно тримати в теплі. Напевно, у кожного з нас збереглися спогади про величезну кількість теплих вовняних шкарпеток, пов'язаних добрими руками наших бабусь. […]
 • Голод – ваш лучший советчик, лучшая недорогая служба дооставки по россии Новое анализ голландских исследователей показало, что самые хорошие восприятие ситуации гарантирует пустой желудочек, как можно привести к принятию более идеального решения.  Голод […]
 • Часник з молоком від глистів Як неприємно було про це говорити, але таке трапляється, що у людини в організмі з'являються глисти. Це такі паразити, які потрапляють в організм людини і вражають деякі органи. Основними […]
 • Правильная защита волос жарким солнечным днём Вот оно  уже жаркое лето, вот оно пора моря, и  пляжа и солнца! Но все же окончательно расслабляться отнюдь не стоит, так как солнышко отнюдь не лишь украшает наши тела как бы […]
 • Заборони при головному болі. Як зняти напад? Головний біль напруги - досить невинне явище. Однак головний біль може виникати і з більш серйозної причини.Наша довідкаВикликати головний біль можуть десятки різних захворювань і станів. […]
 • Як поголитися без роздратування шкіри. Профессиональная психологическая помощь в москве Як поголитися без роздратування шкіри. У красивої доглянутої жінки шкіра повинна бути ідеально гладкою, тому індустрія краси незмінно пропонує нам різні типи бритв, змінні картриджі яких […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.