Як допомогти самому собі кинути палити

Відмовитися від будь-якої звички — завдання не з простих. І якщо одним достатньо прийняти рішення і втілювати його в життя , то іншим ( і їх більшість ) потрібні , по-перше , сильна мотивація , по-друге , допомога ззовні.

Існує безліч способів кинути палити. Щоб остаточно прийти до цього рішення , можна сісти і на папері по пунктах написати причини, через які варто відмовитися від сигарет. Швидше за все , цих причин буде не мало. 

Самые эффективные способы избавиться от привычки курить вы можете почитать уже сейчас по ссылке http://4brain.ru/blog/как-бросить-курить/.

Відмовитися від будь-якої звички — завдання не з простих. І якщо одним достатньо прийняти рішення і втілювати його в життя , то іншим ( і їх більшість ) потрібні , по-перше , сильна мотивація , по-друге , допомога ззовні.

Існує безліч способів кинути палити. Щоб остаточно прийти до цього рішення , можна сісти і на папері по пунктах написати причини, через які варто відмовитися від сигарет. Швидше за все , цих причин буде не мало.

Допомогти собі можна не тільки психологічно , а й фізично. Наприклад , можна збирати всі недопалки в банку з водою . Тримати цю смердючу , темну , маслянисту рідину треба весь час на виду , прямо перед очима. Ця банка реалістично показує , що відбувається в легенях курця.

Але одними психологічними методами тут не обійтися , адже звикання до паління відбувається через що міститься в тютюні нікотину , який діє заспокійливо і розслаблююче. В результаті люди вдаються до куріння, щоб відпочити після напруженої роботи , заспокоїти нерви , отримати більше задоволення від їжі. Організм звикає до певної щоденної порції наркотику , і якщо різко позбавити його звичної « дози» , то це викличе сильний стрес . Ті , хто вирішує кинути палити в одночас часто все одно зриваються. Тому що абстинентний СІНР ( «ломка» ) людини , що кинув курити , це справжнісінька наркотична «ломка ». Щоб не гвалтувати свій організм , його можна обдурити — давати дозу речовини , що заміняє дію нікотину , при цьому не курити.
Цитизин вам на допомогу!

Є така речовина — цитизин — воно за своїми основними властивостями і хімічною будовою близько до нікотину , але набагато менш токсично. Цитизин був відкритий майже півтора століття тому. Серйозні фармакологічні дослідження цієї речовини почалися ще в середині минулого сторіччя. До речі , лікуватися від залежності від куріння за допомогою цитизину придумали два болгарських фармаколога , які самі були завзятими курцями.

Виробляється цитизин виключно з рослинної сировини і міститься в препараті « Табекс ». Фактично « Табекс » замінює нікотин , що допомагає уникнути як фізичної , так і психологічної наркотичної ломки. У середньому абстинентний синдром завзятого курця особливо важкий в перші 3-7 днів , коли рука то й справа за звичкою шукає запальничку і нестерпно хочеться курити. « Табекс » послаблює і полегшує прояви абстинентного синдрому при припиненні куріння , при цьому даний препарат є відносно безпечним і має мінімальний ризик побічних ефектів.

Курс лікування розрахований на 25 днів. Штучна заміна нікотину цитизином дає вам час на те , щоб «руки відвикли від сигарет » , щоб друзі та колеги запам’ятали , що ви більше не курите, щоб ви могли відвикнути купувати сигарети , палити після обіду або чашечки кави. « Табекс » — це препарат , створений спеціально для полегшення процесу відвикання від куріння. При його застосуванні курець не відчуває фізичної тяги до тютюну. Крім цього « Табекс » викликає зміна смаку при палінні , роблячи його неприємним , що також зменшує прагнення до куріння.
 

«Мій стаж курця на той момент складав 9 років. Рішення кинути прийняла в одночас , натхнена прикладом свого некурящого чоловіки. Для мене « Табекс » став легким способом кинути палити. Але просто взяти і викинути пачку сигарет — це ж дуже складно. Довелося шукати , як допомогти собі і своєму організму поступово відмовитися від куріння. В результаті , приймаючи « Табекс » , я вже через місяць не курила і навіть не мала бажання закурити » , — розповіла Катерина , колишній завсідник курилок .

У вересні у Великобританії завершилося унікальне дослідження табекс під назвою TASK . Його результати говорять , ні багато ні мало , про « друге народження » табекс . Шанси кинули курити після закінчення року після закінчення прийому табекс перевищують у декілька разів дані по більшості досліджень інших засобів для боротьби з нікотиновою залежністю. Тому головний висновок цього дослідження полягає в тому , що лікування табекс є оптимальним на сьогодні за співвідношенням ціна / ефективність , що говорить про його значному потенціалі для вкладу в глобальну боротьбу з курінням.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.