Поради при оренді авто за кордоном

Чому існує така галузь як оренда автомобілів?
1 .
Безумовно , тому що прокат авто — це унікальна можливість доторкнутися до історії країни та її природі , побачити : архітектурні пам’ятники , прекрасну природу гір і морських узбереж , справжнє життя країн ; заглянути в усі куточки сучасних і старовинних міст і не залежати ні від кого , ви самі складаєте собі графік пересування в комфортному автомобілі . Часто приємним сюрпризом при оренді авто буває економія коштів у порівнянні з подорожжю іншим транспортом. 

Хотите себе новый автомобиль но сразу нет нужной сумы денег — решить эту проблему вам поможет авто в кредит, подробнее об этом читайте на http://avtomagdv.ru/pokupka-avto-v-kredit.

Чому існує така галузь як оренда автомобілів?
1 .
Безумовно , тому що прокат авто — це унікальна можливість доторкнутися до історії країни та її природі , побачити : архітектурні пам’ятники , прекрасну природу гір і морських узбереж , справжнє життя країн ; заглянути в усі куточки сучасних і старовинних міст і не залежати ні від кого , ви самі складаєте собі графік пересування в комфортному автомобілі . Часто приємним сюрпризом при оренді авто буває економія коштів у порівнянні з подорожжю іншим транспортом.
2 .
У сфері оренди автомобілів по всьому світу працюють сотні тисяч робітників, десятки тисяч локацій прокатних компаній розташовані в аеропортах і містах всіх країн світу , мільйони автомобілів складають прокатні парки , що використовують туристи для отримання незабутніх вражень. Українці , як і жителі інших країн території колишнього СРСР , на жаль , тільки починають знайомитися з перевагами оренди автомобілів під час туристичних подорожей і наша компанія вирішила підготувати корисний перелік питань і рекомендацій при оренді авто , щоб Ваша подорож дарувало Вам тільки позитивні емоції і незабутні враження .
3 .
Якщо ви володієте водійським посвідченням та навичками водіння автомобіля в Україні , то сміливо можете брати автомобіль в оренду за кордоном. Дорожнє покриття , розмітка і кількість інформаційних покажчиків дозволять вам насолодитися керуванням автомобіля . Єдина складність , яка може бути теоретичною перепоною для Вас — звикнути до всіх написів латинськими літерами. Є одна важлива річ , яку потрібно запам’ятати — велика кількість перехресть має форму кола і правило «правої руки» там не працює — за кордоном автомобіль, що рухається по колу , на перехресті має переваги , що і вказано на дорожніх знаках.
4 .
Для бронювання автомобіля зручно використовувати сайти прокатних компаній. Бронювати необхідно заздалегідь , оскільки парки прокатних компаній обмежені і часто за 1-2 тижні до поїздки популярними туристичними напрямками ви вже не зможете знайти вільний автомобіль потрібного вам класу. Ціни на авто низьких класів і вище середнього значно відрізняються через низьку затребуваності дорогих авто. Тому краще орендувати найбільш популярні класи . Якщо ви все ж розраховуєте на авто високого класу , потрібно замовляти заздалегідь , мати від 3х років водійського стажу , бути віком від 25 років , і пред’явити 2 кредитні картки при підборі авто . Варто відзначити , що відсоток автомобілів з автоматичною коробкою передач значно менше , ніж з механічною , так що краще розраховувати на «механіку» , особливо у «високий сезон» , або ж замовляти заздалегідь.
6 .
При бронюванні ви обираєте клас авто , локації ( звертайте увагу на час їх роботи ) , залишаєте дані кредитної карти. Якщо ви не з’явитесь за автомобілем заброньованим за вас , прокатна компанія спише з вашої картки так звану ‘ no show fee ‘ — плату за неявку , зазвичай це екв.40 євро. Тому якщо ви передумали летіти на відпочинок не забудьте заздалегідь ( як правило за добу) відмінити бронювання — в цьому випадку ви збережете ваші кошти. Ніяких блокувань або списань сум з банківських карт при бронюванні не відбувається. Якщо ви не впевнені в датах або часу підбору і поверненні авто , завжди можна скористатися послугою «зміна резервації » , це безкоштовно .
7 .
Користуйтеся сайтами міжнародних прокатних компаній. Їхні ціни можуть бути трохи вище ціни місцевих компаній , але в підсумку це буде 20-40 євро за тиждень оренди , а ризики співпраці з локальними компаніями значно вище. Найбільший — списання непідтверджених сум за пошкодження авто , якого не було. Наприклад , в цьому випадку в українському офісі нашої компанії ви можете написати заяву , і неправомірно списані кошти вам повернуть. Якщо ж це була локальні прокатна компанія з півдня Італії , то повернути ці кошти практично неможливо. На ринку активно працюють сайти- посередники , користуючись їх послугами часто ви навіть не знаєте яка прокатна компанія надаватиме Вам автомобіль . Наша порада — орендуйте авто безпосередньо у відомих прокатних компаній , що мають офіси в Україні .
8 .
В аеропортах локації прокатних компаній знаходяться окремо від інших служб , після виходу з митної зони питайте CAR RENTAL DESKS ( LOCATIONS ) . Якщо аеропорт складається з декількох терміналів , локації можуть бути тільки в одному з них. У локації Вам необхідні будуть : роздрукований текст резервації ( ви його отримуєте на електронну пошту) , паспорт , водійські права і кредитну картку . Як правило , мінімальний вік водія повинен становити від 21 року. Будь ласка , зверніть увагу , що для оренди автомобілів класу преміум , Вам буде потрібно 2 кредитних картки . З картки знімається сума за прокат авто (попередньо узгоджена в Вашої резервації ) , а також блокується депозит за автомобіль на період прокату. Сума депозиту становить від 300 до 1050 EUR залежно від країни і групи авто . Після повернення авто , у разі відсутності на ньому нових пошкоджень , сума депозиту розблокується на Вашому рахунку. Якщо протягом 3х банківських днів депозит на вашій картці не розблоковувався , передайте , будь ласка , наступну заяву в банк — емітент Вашої картки (посилання на заяву).
9 .
Під час прийому авто , уважно огляньте його , відзначте наявні пошкодження в акті прийому -передачі авто . Якщо при поверненні на орендованому Вами авто будуть присутні нові пошкодження , то вартість ремонту буде вирахувана із суми депозиту , але не більше ніж сам депозит. Автомобіль в оренду передається чистий і з повним баком пального, причому повернути авто потрібно з такою ж кількістю палива , з яким Ви орендували ( не хвилюйтеся , за кілька кілометрів від аеропортів завжди є заправні станції , ви їх обов’язково помітите. Плануючи відпустку , зауважте , що у Вас є шанс повернути авто в іншому місті чи навіть в іншій країні. Однак такі послуги зазвичай платні ( платіж « one way fee » ) і обговорюються заздалегідь . Самий зручний і дешевий варіант для Вас — це підбір і повернення авто в однакових локаціях.
10 .
Що потрібно знати про страхування авто ? При бронюванні авто компанії Budget в країнах Європи , Середнього Сходу та Африки , тариф завжди включає обов’язкове страхування таке як : страхування від пошкодження і ДТП ( CDW — Collision Damage Waiver ) , страхування від викрадення (TP — Theft Protection ) , страхування перед третіми особами ( TPL — Third Part Liability ) , страхування Вашої цивільної відповідальності ( PAI — Personal Accident Insurance ) . Зазвичай стандартне страхування CDW передбачає наявність ліміту відповідальності клієнта ( франшизи) , розмір якої залежить від класу авто . За вашим бажанням можна придбати додаткове страхування : SCDW ( Super Collision Damage Waiver ) — зниження відповідальності при пошкодженні автомобіля . Вартість страхування становить від 5 EUR до 25 EUR в день залежно від класу автомобіля. STP ( Theft Protection ) . Зниження відповідальності при викраденні авто . Вартість страхування становить від 5 EUR до 25 EUR в день залежно від класу автомобіля. Якщо ви хвилюєтеся , вперше орендуючи авто за кордоном , рекомендуємо вам придбати страхування SCDW .
11 .
В результаті , Ви отримуєте ключі та документи на автомобіль. Після виїзду з паркінгу прокатної компанії , Ви потрапляєте на звичайну дорогу ; у Вас повний бак палива ( переважна більшість авто дизельні , не забувайте ! Тип палива спеціально буде зазначено на кришці бака) , зупиніться на найближчій заправній станції , придбайте карту і приємної подорожі і незабутніх вражень!
12 .
Бронюючи автомобіль в компанії Budget , Ви завжди отримуєте гарантії за тарифом , наявності заброньованого авто , зазначеної групи авто , збереження конфіденційності наданої Вами інформації та гарантії від несанкціонованого використання даних кредитної картки , тому намагайтеся , будь ласка , уникати бронювань автомобілів через посередників , які не несуть відповідальності за автомобіль , а також резервування авто в локальних компаніях.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • 6 цікавих фактів про чханні 1 . При чханні вміст носа може розвивати швидкість близько 50 км / год , а розлітатися на відстань від півтора до трьох метрів. Так що, будь ласка , вболівайте застудою будинку - інакше у […]
 • Если авария уже неизбежна. Что вам делать? 1. Никогда не покидайте машина до остановки! Кузов автомобиля, в основном, дает возможность остаться в живых. 2. Точно в своих действиях. Контролируйте ход автомобиля, на сегодня есть эта […]
 • Чем реально вреден стиральный порошок В этой статье мы поговорим о том, чем неблагоприятен порошок для стирки и о методиках замены это "химического врага" на защищенные, с самой развитой системой защиты товары для стирки. […]
 • Что нужно, чтобы стать охотником этап 1. Если вы твердо решили стать охотником, то ваш путь прямо лежит в отделение внутренних дел, где находится разрешительная служба. Тут вас с нетерпением ожидает беседа с сотрудником […]
 • КАКИЕ СЕМЕНА ВЗОЙДУТ? Посевные все качества семян характеризуются этими характеристиками, как всхожесть, и влажность, и содержание семян главный культуры, и зараженность болезнями и вредителями.  Посевные […]
 • ЭФФЕКТИВНАЯ РЕКЛАМА — КАК СДЕЛАТЬ Реклама вся не бесстрастна, она может принести как замечательный успех, так и завершится провалом.  Некоторые принципы быстрого и простого изготовления эффективной рекламы идет […]
 • Как определить некачественный бензин Плохое бензин возможно распознать невооруженным глазом. Автомобильные специалисты дали водителям 5 советов, как определить качество топлива. 1. Несложный метод Взять стандартный белый лист […]
 • Как вам можно жить долго и счастливо Что это настоящее чувство? И когда мы исключительно влюбляемся, данный вопрос у нас не появляется. Но его задал себе знаменитый и популярный американский психолог Роберт Стернберг. Он […]
 • Новый Volkswagen Tiguan станет гибридным В серии вариаций фольксваген Tiguan 2 поколения появится новейшая "заряженная" вариация с гибридным мотором. В серии вариаций фольксваген Tiguan 2 поколения появится новейшая "заряженная" […]
 • 15 способів поліпшити настрій свого чоловіка 1. Годуєте свого коханого з рук, як бога, виноградом, полуницею або шоколадом.2. Перетворіть прості обійми в чуттєвий масаж шиї і спини, і ви доставите йому незабутнє задоволення. 1. […]
 • Документи, необхідні для отримання візи в Хорватію. Где купить Штроборезы Громадянам України для відвідування Хорватії з метою туризму в 2015 році потрібно Хорватська національна віза.Для отримання візи необхідно доставити наступні документи:1. Анкета: […]
 • Цікаві факти про Давній Єгипт 1. Фараони ніколи не дозволяли оточуючим бачити своє волосся. Вони постійно носили корону корону або головний хустку "немезія" (це смугаста накидка на всесвітньо відомій масці фараона […]
 • Топ-10 кращих місць Європи для туристів Експерти авторитетного видання про подорожі Lonely Planet склали рейтинг найбільш цікавих туристичних напрямків у Європі на 2014 рік. Експерти авторитетного видання про подорожі […]
 • 10 порад гармонії від Махатми Ганді Махатма Ганді не потребує докладному поданні. В Індії його ім'я оточене таким же шануванням, з яким вимовляються імена святих. Весь світ знає людину, яка в 1947 році привів свою країну до […]
 • Як вибрати дошку оголошень? По мірі становлення онлайну, населення землі купує всі свіжі методи для розповсюдження реклами. Нині класичні способи рекламування йдуть на 2 проект. Наприклад, не досить хто продовжує […]
 • Как выбрать духовой шкаф, купить духовой шкаф Как выбрать духовой шкаф, купить духовой шкаф С как бы неувязкой выбора духовки в какой-то момент как бы сталкивается как бы любая хозяйка. Что предпочесть – плиту, где варочная […]
 • Процесс приготовления желейного торта с фруктами Сперва выкладываем в очень большую миску фрукты (в случае если они большого размера, то до этого их требуется порезать на небольшие кусочки). Учтите, что практически в самом конце мы миску […]
 • Кому стоит и на кого учиться? До сих пор не уверены в нужды 2 образования? Тогда попробуйте в подробностях проанализировать собственные служебные обязанности. Управлять организацией "с умом" практически невозможно без […]
 • Какой есть размер чаевых в разных странах Прибыв отдыхать в стороннюю государство, не помешает заблаговременно знать какую сумму чаевых необходимо оставлять, веди это основную прибыль персонала. В Болгарии: чаевые горничным не […]
 • Медитация реально не дает человеческому мозгу стареть Медитация дает возможность сберечь объем серого вещества мозга, где есть нейроны. К этому мнению пришли ученые из медицинской школы университета Калифорнии в Лос-Анджелесе, анализировавшие […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.