Газобетонні блоки — короткий опис

Сьогодні існує величезна кількість різноманітних будівельних матеріалів. Всі вони має свої переваги і недоліки. Однак деякі з них вельми вдало поєднують в собі низька питома вага , високу міцність , малу вартість і простоту обробки . До таких матеріалів відносяться газобетонні блоки.

Газобетонні блоки представляють собою тип конструктивних будівельних елементів , виконаних з газобетону. Їх основними особливостями є : вкрай низька щільність , високі звуко-та теплоізолюючі властивості . Тому такі блоки сьогодні дуже широко застосовуються в будівництві. Сьогодні існує величезна кількість різноманітних будівельних матеріалів. Всі вони має свої переваги і недоліки. Однак деякі з них вельми вдало поєднують в собі низька питома вага , високу міцність , малу вартість і простоту обробки . До таких матеріалів відносяться газобетонні блоки — газоблоки аерок львів ви можете замовити на http://blocky.com.ua/.

Газобетонні блоки представляють собою тип конструктивних будівельних елементів , виконаних з газобетону. Їх основними особливостями є : вкрай низька щільність , високі звуко-та теплоізолюючі властивості . Тому такі блоки сьогодні дуже широко застосовуються в будівництві.

Газобетон відноситься до одного з різновидів пористого бетону. Його виробляють з кварцового піску , води , що пов’язує речовини і газообразующих добавок. Як сполучна речовина зазвичай виступає портландцемент , вапно , гіпс. Газотвірними добавками є алюмінієва пудра або паста.

Виробництво газобетонних блоків починається зі змішування вихідних компонентів і приміщення їх у великі форми. У той час , коли цемент починає тверднути , в ході реакції води і алюмінію в лужному середовищі утворюється водень. Це забезпечує рівномірне вспенивание всього обсягу суміші. Після первинного застигання великі фрагменти газобетону витягуються з форм і нарізаються на блоки. Далі блоки гартуються або парою в автоклавах , або шляхом підігріву в електричних печах. Відповідно, розрізняють автоклавний і неавтоклавний газобетон .

Існує велика різноманітність номенклатур газобетону і , відповідно, типів газобетонних блоків. Щільність газобетону може варіюватися від 200 до 1200 кг / м ^(2). Блоки з низькою щільністю володіють малою міцністю , але високими теплоізоляційними властивостями. Їх часто використовують для заповнення стін у висотному будівництві. Блоки середньої щільності ( 600 кг / м ?) Відносять до конструкційно- теплоізоляційним . З них допустимо зводити споруди низької поверховості. Щільний газобетон є повноцінним конструктивним матеріалом. Він витримує тиску до 200 кгс / см ? .

Газобетонні блоки — екологічно чистий будівельний матеріал. Вони не виділяють токсичних і шкідливих для здоров’я речовин. Показники природної радіоактивності газобетонних блоків набагато нижче , ніж у цегли і залізобетону. Тому сьогодні їх популярність як будівельного матеріалу тільки зростає.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.