Як вижити в офісі в спеку

Літо — час, коли можна поніжитися на теплому узбережжі, зануритися на глибину моря, побачити нові незвідані місця, зайнятися екстремальними видами спорту, тому ми відчайдушно рахуємо дні до свого літнього відпустки. Однак у більшості з нас він не так вже довгий — на все про все два тижні. Решта часу — все той же підйом по будильнику рано вранці, дорога на роботу, комп’ютер, робоче місце до семи і незмінні атрибути літа — спека і задуха. Робота в літній сезон — то ще випробування, і кожен з нас знає про це. Через високу температуру знижується працездатність, контрастні температури нерідко є причиною застуди, а перегрів на сонці і задуха викликають слабкість. 

Хорошего качества и по низкой цене — узнать где можно заказать памятник-обелиск вы можете на http://izgotovleniepamyatnikov.ru/.

Літо — час, коли можна поніжитися на теплому узбережжі, зануритися на глибину моря, побачити нові незвідані місця, зайнятися екстремальними видами спорту, тому ми відчайдушно рахуємо дні до свого літнього відпустки. Однак у більшості з нас він не так вже довгий — на все про все два тижні. Решта часу — все той же підйом по будильнику рано вранці, дорога на роботу, комп’ютер, робоче місце до семи і незмінні атрибути літа — спека і задуха. Робота в літній сезон — то ще випробування, і кожен з нас знає про це. Через високу температуру знижується працездатність, контрастні температури нерідко є причиною застуди, а перегрів на сонці і задуха викликають слабкість.

Як вижити в офісі в спеку і не втратити працездатність і зарплату?

За статистикою «АльфаСтрахование», в літній період зі середньорічних 2% до 10% зростають випадки падіння в непритомність на робочому місці, викликані тепловими ударами, нестачею кисню, підвищеним тиском. А число простудних захворювань в перші спекотні дні і протягом наступних двох тижнів досягає піку сезонного осіннє-весняного показника і зростає зі середньорічних 15% до 37%.

Спека і задуха

Одна з головних проблем московських офісів — їх перенаселеність. Одне робоче місце, обладнане комп’ютером, має займати не менше 4,5 кв.м. офісної площі. Ця норма часто знижується. У результаті температура в приміщенні підвищується не тільки за рахунок сонячних променів, а й через тепла, що виділяється посилено працюють охолоджуючими системами офісної техніки.

Перевищення споживаної електроенергії також заважає нормальному кондиціюванню. За даними аналітиків, в багатьох офісах фактичне енергоспоживання перевищує проектне в п’ять разів, при такій перевантаженні знижується подача енергії в системи повітрообміну приміщень. Це особливо актуально для офісів із загальною системою кондиціонування і тягне за собою не тільки спеку, а й духоту. Для стабілізації енергоспоживання не забувайте вимикати перед відходом додому комп’ютери та монітори.

Якщо говорити про системи кондиціонування в цілому, більш зручною є загальна система кондиціонування. Вона має центральне управління, і за відсутності проблем з енергоспоживанням за допомогою такої системи легко дотримати як температурний режим, так і інтенсивність повітрообміну. Гірше йде справа з локальними кондиціонерами, налаштовувати які повинні самі співробітники. Температура, що виставляється на пульті кондиціонера, повинна бути максимум на 4-5 градусів холодніше вуличної. А значить, при 30 градусній спеці за вікном, температура кондиціонера повинна становити 25 градусів, а не мінімально можливі 18 Велика різниця температур призводить до переохолодження організму, наслідки різких перепадів температури та переохолодження організму можуть бути самими різними:. Гострий риніт, гострий фарингіт, бронхіт або навіть пневмонія.

Важливо не забувати прочищати кондиціонер — разом з прохолодою він може поширювати хвороботворні бактерії. Також кондиціонер не повинен дути безпосередньо на співробітників. Постійний вплив холодного повітря на певні ділянки тіла може викликати неврит, міозит, реактивний артрит, все це супроводжується м’язовими болями, обмеженістю рухливості суглобів, швидкою стомлюваністю від фізичної та розумової роботи.

ЛІТНІ ПРАВИЛА

Ті ж температурні тонкощі характерні і для офісного кулера. Більшість офісних кольорів дозволяють налити або дуже гарячу воду, або дуже холодну. У спеку не можна пити крижану воду. Якщо хочеться освіжитися, налийте холодної води, але не забудьте додати в кінці гарячої — вода повинна бути прохолодною, але ніяк не крижаною, інакше неминуче заболить горло.

Через брак персоналу або, навпаки, власної високої кваліфікації співробітники дійсно можуть бути незамінними. В результаті хворі співробітники змушені переносити простуду на ногах, не маючи можливості вирватися на прийом до лікаря. Це загрожує тим, що персонал буде вболівати по черзі, заражаючи один одного. Не можна забувати про регулярне провітрюванні кімнат при вимкненому кондиціонері.

Спека небезпечна не тільки простудними захворюваннями. Особливо сильно від спеки і духоти страждають люди старшого покоління, а також співробітники з гіпертонією (підвищений тиск). У даному випадку важливо не забувати приймати ліки, частіше виходити на повітря, перебувати при цьому в тіні.

У спеку слід більш відповідально підходити до харчування. Збільште в раціоні присутність свіжих фруктів і овочів, знизьте споживання смаженого. Пийте більше води. Пам’ятайте, що в спеку продукти харчування швидко псуються. Зберігайте принесені з дому продукти в офісному холодильнику.

Багато компаній вимагають від співробітників суворого дотримання дрес-коду. Носіть натуральні легкі тканини, уникайте синтетики, облягаючих речей. У сильну спеку варто відмовитися від високих підборів.

ТУРБОТА ПРО ЗДОРОВ’Я

Для більшості співробітників лікарняний асоціюється з витраченим часом, зірваними термінами проектів і відрахуваннями із зарплати. Роботодавець також негативно ставиться до часто хворіють співробітникам. Щоб вирішити цю проблему великі компанії організовують «терапевтичний кабінет» або забезпечують свій персонал полісами добровільного медичного страхування. Ця практика особливо поширена на Заході, де майже кожен має поліс ДМС — хворий співробітник варто компанії більше, ніж поліс. У Росії ситуація інша: третина російських компаній нічого не інвестує в підтримку здоров’я своїх співробітників. Решта проявляють турботу про персонал, однак, як показало дослідження Аналітичного центру «АльфаСтрахование», проведене в рамках реалізації спільної з «Асоціацією менеджерів» (АМР) програми «Рік Здоров’я Персоналу» (ГодЗдоровья.рф), найчастіше вибирають інструменти, які самі ж вважають мало ефективними.

У число найбільш популярних і найчастіше реалізуються корпоративних програм входить організація гарячого харчування, інструмент використовує 31% компаній, що підтримують здоров’я співробітників, вакцинація (23%) та участь у спортивних змаганнях (22%). Далі в рейтингу по спадної: щорічна диспансеризація (17%), покупка полісів добровільного медичного страхування (15%), організація власного медпункту (10%).

Рейтинг реалізованих заходів збігається з «ефективними заходами» лише по одному пункту — на першому місці також знаходиться здорове харчування (39%). На другому місці ДМС (37%), яке в реалізованих заходи займає передостаннє місце з показником більш ніж в два рази нижче. На третьому місці знаходиться щорічна диспансеризація (25%). Далі в рейтингу по спадної: наявність власного медпункту (19%), вакцинація (14%), участь у спортивних змаганнях (7%). У дослідженні взяли участь 120 російських компаній з оборотом від 100 млн рублів на рік.

Забезпечувати співробітників сприятливими умовами праці — це обов’язок кожного роботодавця. Здоровий і мотивований працівник, у свою чергу, плідніше працює, а значить, приносить компанії більше грошей і призводить нових клієнтів незалежно від того, спека за вікном або холод.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Как выбрать мебель в сад Садовая мебель реально имеет сейчас немаловажное значение на пригородном участке, потому выбор как бы правильной, пригодной мебели не так прост. Попытаемся объяснить главные […]
 • Камин в доме В случае если, вы умелый строитель, вас, абсолютно, же интересует нюанс аспектов установки камина в жилище, его типы, варианты отделки порталов и те трудности, с которыми вам, вполне […]
 • Правильное питание для снижения веса Под понятием "правильное питание" подразумевают некоторые и бесконечные часы приема пищи, которая в свою очередь распределяется на протяжении одного дня как по набору химических элементов […]
 • Як знайти аніматора на дитячий день народження День народження — це особливе свято для кожного малюка, і, природно, в цей день він чекає чогось незвичайного. Нужны хорошие аниматоры на детский день рождения москва - заказать их вы […]
 • Что нужно, чтобы стать охотником этап 1. Если вы твердо решили стать охотником, то ваш путь прямо лежит в отделение внутренних дел, где находится разрешительная служба. Тут вас с нетерпением ожидает беседа с сотрудником […]
 • Як вибрати кульки гелієві Зараз надзвичайно непросто припустити святкування дня народження, корпоративної вечірки або ж одруження без гелієвих кульок. З їх підтримкою не лише декорують бенкетний зал або ж […]
 • Что вам нужно точно сделать, чтобы вам получить аттестат Аттестат - это есть документ, который через выставленных там оценок подтверждает, что получивший его ученик имеет некоторые знания по каким-то предметам. Когда выдаются аттестаты  […]
 • Як вибрати дошку оголошень? По мірі становлення онлайну, населення землі купує всі свіжі методи для розповсюдження реклами. Нині класичні способи рекламування йдуть на 2 проект. Наприклад, не досить хто продовжує […]
 • Интимные ролевые игры в постели Ваш любимый человек считает вас реально скромной девочкой, признающей в сексе только пару "истертых" поз и никакого самоуправства? , а также может быть сексуальная жизнь с однообразной […]
 • Как выбрать микроавтобус, аренда микроавтобуса Новомосковск Для тех, кому принципиальна численность пассажирских мест в микроавтобусе, имеет возможность понравиться Vito, вычисленный на 9 человек, подключая шофера, при данном остается вольным […]
 • Учимся экономить на коммунальных услугах Установите счетчики на воду, если вы расходуете ее менее, чем положено по нормативу, или же в доме проживает меньше человек, чем прописано. Данный вариант кроме этого потребуется тем, у […]
 • Как выбрать духовой шкаф, купить духовой шкаф Как выбрать духовой шкаф, купить духовой шкаф С как бы неувязкой выбора духовки в какой-то момент как бы сталкивается как бы любая хозяйка. Что предпочесть – плиту, где варочная […]
 • Многие современные путешественники выбирают недорогие хостелы Слово простое "хостел" знакомо некоторым туристам, однако далеко не все имеют возможность описать отличительные черты таких заведений и объяснить, в чем заключается причина их необычной […]
 • Як давати поради Вашим завданням стане цілком сфокусуватися на завданні співрозмовника з тим, щоб посприяти йому її вирішити. На жаль, це не так елементарно. Ми дбайливо прослуховуємо людини, чіпляємося за […]
 • Почему туристам удобно жить в хостеле Хостелы — это дешевое жилье для туристов, где есть спальные места, душевые комнаты общего пользования, санузлы и кухня. В странах Европы наиболее дешевые места в хостелах стоят если […]
 • Що робити зі старим або неробочим ноутбуком Незважаючи на те, що ноутбуки по зіставленню зі стаціонарними ПК є досить крихкими пристроями, які при переміщенні вимагають особливої пильності, кількість як би зламаних пристроїв […]
 • Почему стоить остановиться в хостеле Многие туристы не привыкли реально тратить на жилье очень большие суммы денег, так как что им требуется? Провести ночь пару ночей, и все. Для этого не необходимо тормозить в шикарном отеле […]
 • Де пудру придумали Вже не роками, а століттями обчислюється ситуація що самої звичайної пудри для обличчя, без якої зараз зрідка обходиться кожна дама. Пудра всякий раз була атрибутом краси, без якої не […]
 • Почему туристам в хостеле жить выгодно? Хостел – наверное открытие не лишь для людей, отыскивающих дешевое место, в каком месте можно остановиться на маленький срок, только и для лиц, коим нужно отыскать жилище и на долгий […]
 • Секрет вкусной пицы По всей вероятности, не найти человека, не любящий вкусно и сытно покушать, а пицца – среди такого типа яств, делающее это возможным без изучения непростых рецептов и приобретения […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.