Як туристці поводитися в громадських місцях Туреччині?

Вам, напевно, доводилося чути або бачити різні кримінальні повідомлення від правоохоронних служб з приводу переслідувань сексуального характеру турецькими чоловіками за жінками з європейських країн. Якщо ви збираєтеся на сайті 711 купити квиток на літак Київ — Карлові-Вари або в будь-якому іншому напрямку, поради нижче теж можуть стати в нагоді вам!
 

Бесплодие у мужчин без установленной причины , где можно пройти идиопатическое бесплодие ві можете узнать здесь, на сайте http://prosto-prostata.com.ua .

Вам, напевно, доводилося чути або бачити різні кримінальні повідомлення від правоохоронних служб з приводу переслідувань сексуального характеру турецькими чоловіками за жінками з європейських країн. Якщо ви збираєтеся на сайті 711 купити квиток на літак Київ — Карлові-Вари або в будь-якому іншому напрямку, поради нижче теж можуть стати в нагоді вам!

Отже, щоб уникнути таких неприємностей при відпочинку в Туреччині, прекрасній половині нашого суспільства слід ознайомитися з деякими правилами про характерних особливостях культури і звичаї поведінки між статями в даній країні. Якщо знати всі нюанси традицій і звичаїв Туреччини і слідувати їм, то можна з упевненістю сказати, що ви проведете незабутній відпочинок і привезете додому тільки позитивні емоції та враження.

Буває так, що жінка не знаючи як себе вести в тій чи іншій ситуації, сама, на жаль, стає центром тяжіння турецьких чоловіків, які неправильно трактуючи її поведінки, знайомляться з нею і все може закінчитися сумним конфліктом на сексуальному грунті. Так, наприклад, необхідно знати, що якщо дівчина, яка перебуває в нетверезому стані і одягнена в яскраву і відвертий одяг подорожує по нічному місту Туреччини, з боку чоловіків може бути сприйнята як та, яка шукає собі пригод і не тільки … Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій, відпочиваючи в Туреччині, дівчата повинні знати і дотримуватися кілька основних правил:

1. Якщо, наприклад, вам захотілося ввечері погуляти або потрібно вирішити які-небудь питання, то запам’ятайте, що не можна ходити в Туреччині вночі одній. Постарайтеся вирішити всі свої питання днем. Якщо ж справа термінова і повинно бути вирішено вчасно, то в такому випадку вам потрібно взяти з собою якомога більше людей, при цьому в компанії повинні бути присутніми як дівчата, так і хлопці.

2. Якщо ви зустріли турецького чоловіка, то не намагайтеся вдивитися в глибину його чарівних очей. Таким вчинком, ви провокуєте його на подальші вчинки на вашу адресу, що може дуже сумно завершитися для вас.

3. Якщо ж сталося так, що турецький залицяльник дуже наполегливий, намагається з вами поговорити, переслідує вас, то спробуйте залучити якомога більше уваги з боку оточуючих і дайте, таким чином, йому зрозуміти, що ви не хочете з ним спілкуватися і починати відносини любовного характеру. Також цінним для дівчат буде наступний рада щодо вищенаведеної ситуації. Вам потрібно не боятися, а голосно намагатися кричати такі слова як «Айип» (Ганьба), «Дефол» (Відійди від мене) або «Бирак бені» (Залиште мене у спокої!). Так, при проголошенні таких турецьких фраз, ви не залишитеся непоміченою, і перехожі зможуть прийти вам на допомогу і захистити вас від настирливого переслідувача.

Ще один важливий нюанс гойдається вашої любительської камери або відео. Якщо ви приїжджали на відпочинок до Туреччини, то розслабляйтеся і не думайте ні про що погане. Не варто знімати військових, військові об’єкти. Не забудьте слідувати правилам зйомки таких історичних пам’яток як храми і мечеті. Ні в якому разі не знімайте турецьких жінок, а при фотографуванні чоловіків, запитаєте у нього дозвіл.

Ці правила в чому походять на ті, які існують в деяких європейських країнах. Тому будьте уважні, велите себе пристойно і гідно.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.