Як швидко справитися з носовою кровотечею, игра leela

Погодьтеся, кров з носа не найприємніша для нас ситуація. Найчастіше це трапляється взимку, коли холод і суха погода провокує додатковий стрес.

«Нашому носі набагато гірше доводиться в холодну пору року» — стверджують лікарі. Не тільки тому, що висушені сухим повітрям тканини більш схильні мікротравм і, як наслідок кровотеч, але й процес сякання, а так само різко зростаюча кількіст 

Что такое игра leela вы можете почитать по ссылке http://www.yoga-store.ru/category/igra-leela/.

Погодьтеся, кров з носа не найприємніша для нас ситуація. Найчастіше це трапляється взимку, коли холод і суха погода провокує додатковий стрес.

«Нашому носі набагато гірше доводиться в холодну пору року» — стверджують лікарі. Не тільки тому, що висушені сухим повітрям тканини більш схильні мікротравм і, як наслідок кровотеч, але й процес сякання, а так само різко зростаюча кількість вірусів, застуда і грип далеко не сприятливо впливають на настільки чутливий орган.

Які заходи необхідні для профілактики кровотечі з носа?

Намагайтеся уникати сухості носа. Також уникайте мазей, у складі яких є нафтопродукти, такі як вазелін, наприклад. Замість цього вибирайте препарати, засновані на воді або мінералізовані спреї.

Для любителів постояти під гарячим душем — так, щоб пара йшла щосили — у нас хороша новина: вашому носі це сподобається. Також наявність в квартирі зволожувача буде не зайвим. Однак доктора попереджають, що відрегулювати комфортну вологість досить непросто. До того ж переконайтеся, що в зволожувачі не завелася цвіль.

При нежиті ставитеся до свого носа, як до надзвичайно ніжному органу.

Як найкраще зупинити кровотечу, якщо це все-таки сталося?

Найпоширеніший рада, який можна почути — це закинути голову назад. З точки зору докторів, це дуже погана ідея. Закидаючи голову, ви міняєте тим самим напрямок поточної крові, що неминуче призведе до того, що ви будете змушені її ковтати. Це ж, у свою чергу, призведе до позивам нудоти, навіть якщо ви проковтнули зовсім трохи. Або ви можете вдихнути кров прямо в легені — це трапляється набагато рідше, але трапляється. Запам’ятайте, якщо кров припинила текти, і ви її не бачите (так як вона тече по трахеї) ще не означає, що проблема вирішена.

Якщо ж кровотеча таки сталося, то краще всього нахилити голову трохи вперед і затиснути пальцями трохи нижче перенісся: там, де закінчується кістку і починається хрящ. Приблизно через 5 хвилин кров повинна почати згортатися і загусати. Далі залишиться тільки прочистити ніс, видаливши загусла залишки крові.

Так чи інакше, ваше становище не так важливо, як тиск і час, на який ви затиснете ніс.

Чи можна при кровотечі вставляти ватні тампони в ніс?

Намагайтеся взагалі не сунути в ніс нічого і ніколи, можливо ватні тампони або серветка допоможуть, але вони так само можуть застрягти і пошкодити чутливі тканини носа, що може призвести до ще більшого і тривалого кровотечі.

У яких випадках слід звертатися безпосередньо до лікаря?

У більшості випадків носова кровотеча не привід бігти до лікаря, але якщо кров не зупиняється від 2 до 5 хвилин і нічого не допомагає, звичайно, варто звернутися до лікаря. Також необхідно проконсультуватися з фахівцем, якщо ця неприємна ситуація турбує вас більше, ніж 2 рази на місяць.

Слід зазначити, що особливо проблематичними є кровотечі, що починаються глибоко в носі. Більше того, іноді носова кровотеча може бути симптомом таких серйозних захворювань, як високий кров’яний тиск або ж наявність в організмі пухлини або якого-небудь генетичного захворювання.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.