Що привезти з Венеції? Лучший диджей на свадьбу

Всі міста Італії мають свою унікальну багато вічну історію, неповторні традиції і свої особливості. За цим, в кожному місті ви зможе придбати сувеніри, які зможете придбати тільки тут. Вам нужен хороший и веселый диджей на свадьбу — найти его вы можете по ссылке http://partyinfo.ru/ru/artisty=didzhei. Всі міста Італії мають свою унікальну багато вічну історію, неповторні традиції і свої особливості. За цим, в кожному місті ви зможе придбати сувеніри, які зможете придбати тільки тут.

Але все ж, на які сувеніри варто звертати увагу і що привезти з Венеції?

Перше — це муранське скло, яке виготовляють на острові Мурано. Ви можете побачити безліч чудових виробів з Муранівській скла. А саме: вази, шкатулки. брошки, кубки, кулони, годинники. Ці сувеніри Ви можете купити безпосередньо на самому острові чи на ринках Венеції. Також не забувайте, що підробки завжди існують. Від підробки муранське скло можна відрізнити в різниці у вазі. Муранське скло більш міцною і важче. Також сувеніри з цього скла дорогі, наприклад невелика шкатулочка може коштувати від — 20 €.

Друге — карнавальні маски. Існує два види масок — класичні (взяті з персонажів італійської комедії дель-арте — Доктор (Доктор Граціано, Доктор Баландзоне) — доктор права, Панталоне (Кассандра, Уберто, Маньіфіко) — скупий старий, венеціанський купець, Бригелла (Буффетто, Скапіні) — розумний слуга, перший дзанни, Арлекін (Табарін, Труффальдіно, Меццетіно) — дурний слуга, друга Дзанні. і другий вид це — сучасні фантастичні. Такі маски можна купити де завгодно, і в галереях і у вуличних торгашів, і в майстерні. Ціна за маску залежить, не тільки від їх виду, але і від якості і матеріалу виробів. Найдешевші — це маски з гіпсу або глини — від 3,5 € до 25 €, дорожчі — з пап’є-маше, ціни варіюються від 15 € до пари сотень євро), найякісніші і так сказати справжні — це карнавальні маски зі шкіри. Вам вони обійдуться приблизно в 200 € і більше. Маски з шкіри можна придбати виключно тільки в галереях або антикварних магазинах.

Третє — венеціанські лампи. Чому вони варті уваги?! Створення таких люстр і ламп — дуже трудомісткий і складний процес. Їх виливають з дзеркального скла і позолоченої бронзи. Варто відзначити, що цим займаються дуже небагато майстрів у наш час. Вартість венеціанських люстр — від 200 €.

Четверте — мережива з острова Бурано, які відомі ще з часів Колумба. Ці мережива досі роблять вручну, безсумнівно Вам варто поїхати на острів Бурано. Там у старій школі плетіння мережива побачите мереживниць за роботою. На місці перед вами стане вибір різних чудових виробів з мережива: білизна, серветки, скатертини, блузи з вишитими мереживними комірцями і парасольки від сонця.

Любителям винних виробів рекомендуємо спробувати вино трохи нагадують шампанське — Просекко (prosecco) — виготовлене з винограду сорту Глера. Дуже легке і приємне на смак вино. Пляшка вина Просекко обійдеться Вам у від 4,5 €.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.