Чим небезпечний герпес при вагітності?

  Вірус герпесу, як стверджують вчені, є у 9 з 10 людей. І саме під час вагітності у жінки може він проявиться ранками на губах. Чому це відбувається? Тому що у майбутньої мами знижується імунітет (якщо б імунітет не знижувався на час вагітності, то організм б відкинув плід). Але в чому ж небезпека герпесу для вагітної? Ви вагітні і у вас уже 10 тиждень вагітності — почитати який зараз ембріон ви можете на http://www.nestlebaby.com.ua/ua/vagitnist/tvoya-vagitnist/10-tizhden-vagitnosti. Вірус герпесу, як стверджують вчені, є у 9 з 10 людей. І саме під час вагітності у жінки може він проявиться ранками на губах. Чому це відбувається? Тому що у майбутньої мами знижується імунітет (якщо б імунітет не знижувався на час вагітності, то організм б відкинув плід). Але в чому ж небезпека герпесу для вагітної?

Лікарі стверджують, що якщо у тебе і раніше, до вагітності, були випадки появи герпесу на губах, то небезпеки в цьому немає ніякої. У тебе в організмі вже вироблені антитіла, які і є захисниками розвивається в тобі крихти.

Небезпека під час вагітності представляє герпес лише в тому випадку, коли вона проявилася вперше саме в період першого триместру вагітності. Потрапляючи в організм, вірус герпесу легко проникає через плаценту і тому може статися викидень. А ще герпес може стати причиною розвитку різних вад розвитку дитини.

Існує да види герпесу: один викликає ранки в області губ і особи (на носогубних складках, століттях), а інший — в області геніталій. Якщо генітальний герпес загострився під незадовго до пологів, то лікарі зазвичай приймають рішення в якості допомоги породіллі вибрати кесарів розтин, щоб малюк не заразився.

Якщо під час вагітності у тебе з’явився герпес, незалежно від того, повторно чи, або вперше, в будь-якому випадку потрібно повідомити про це лікаря, який веде вагітність!

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.