Австралія — країна можливостей, несподіванок і виклику, сексуальный массаж

В Австралії ходять вниз головою, а вода витікає в інший бік. Взимку — літо, влітку — зима. Скрипучий білий пісок, цвіркуни і шум прибою … Все це хочеться забрати з собою на пам’ять з Парку Юрського періоду. 

Хотите хорошо расслабится и чтобы вам сделали сексуальный массаж — заказать частный эротический массаж вы можете по ссылке httр://eroticmassaj.ru/uslugi-massazha/erotic-massage.

В Австралії ходять вниз головою, а вода витікає в інший бік. Взимку — літо, влітку — зима. Скрипучий білий пісок, цвіркуни і шум прибою … Все це хочеться забрати з собою на пам’ять з Парку Юрського періоду.
Парк Юрського Періоду
Австралія — країна можливостей, несподіванок і виклику. Люди легкі, прості, відкриті. Природа дика, отруйна, стихійна. Мабуть, тільки аборигени можуть похвалитися знанням своєї землі, її законів і прихованих смислів. Але аборигенів нині, якщо й зустрінеш, що не розпізнаєш. Їх культуру і мову витіснила британська корона, залишивши тільки одиницям у спадок легку ходу, левову стати, міцну кістку, кучері і вогненний погляд. Резервацій, як в Америці, не існує, навпаки, аборигени, володарі природного, що передавалася з покоління в покоління мудрості, мають ряд переваг по праву старшинства. Так, в саме серце країни, до священної гори Улуру ненароком не підійти, без дозволу аборигенів, незмінно хто поважає і оберігають свою реліквію.
Кожен куточок Австралії має своє «обличчя». У центрі материка — пустеля, а навколо — океан, що таїть небезпеку у вигляді акул і хвиль. За культурою треба їхати в Мельбурн, за політикою — до Канберри. За вином — в долину Хантер. Для любителів мегаполісів підійде і Перт. Сідней поєднує все і потроху. Останнє в Австралії — незаймані, неходжені джунглі, де ростуть віковічні папаротніковие пальми і евкаліптові гіганти. Саме флора і фауна створюють унікальний вигляд Австралії, заради якого варто хоча б раз у житті здійснити кругосвітній політ.
Але, чи не будемо впроваджуватися в серці країни, щоб не тривожити дух Улуру, а відправимося в штат Новий Південний Уельс, знаменитий своїми виноробними, «Бушами» і містом Сіднеєм, улюбленим пунктом туристичного паломництва. Ці землі були відкриті Джеймсом Куком в 1770 році, під час його кругосвітнього плавання.
блакитні гори
Любителі хайкінга приїжджають в Новий Південний Уельс заради Блакитних гір. Цей популярний національний парк являє собою порізане крутими ущелинами плато. У двох годинах їзди від Сіднея, розташований аборигенские селище Катумба, знаменитий своїми евкаліптовими джунглями і скельним масивом «Три сестри». Назва селища, що означає «Блискучий водоспад», вказує на одну з місцевих красот.
Згідно з давньою легендою, в долині Джемісон жили три сестри з племені Катумба. Звали їх Ганнеда, УІМЛ і Міхно. Одного разу полюбили дівчата трьох братів з племені Непін. Але, за законом, вони не мали права вийти за них заміж. Тоді брати вирішили викрасти коханих, спровокувавши криваву битву між племенами. Щоб врятувати сестер від важкої долі, благородний шаман Катумба звернув їх у три скелясті вершини. Під час битви шаман був смертельно поранений і забрав із собою в могилу таємницю закляття, залишивши дівчат навіки замкнутими в камінь. На згадку про дівчат скелі так і називаються: Ганнеда, УІМЛ і Міхно.
Долина виноробів
Долина річки Хантер або «Мисливська долина» простягається через весь штат Новий Південний Уельс. Більша половина населення живе в прибережних містах Ньюкасл і Лейк Маккуері. Вугільна промисловість і виноробство — головні джерела доходів у долині. Тут виробляють знамениті на весь світ вина — Каберне, Піно-Нуар, Шираз, Рислінг, Мерло, популярні змішані сорти — Каб-Мерло, Каб-Сав і австралійські сорту — Семіллон, Тарранго і Сієнну. У долині ви можете насолодитися краєвидами та продегустувати від молодих вин до напоїв багаторічної витримки. І, навіть зіграти весілля.
Не забудьте подивитися Ньюкасл, розташований в гирлі річки Хантер. За кілька останніх років місто перетворилося з вугільного порту в туристичну мекку Австралії. Винні бутіки, арт-галереї, букіністичні і антикварні лавки, бари і кращі пляжі, де, крім відкритого океану, є можливість поплавати у вирубаних в скелях, так званих, природних «Океан» басейнах з морською водою. Сюди приїжджають на канікули. А ще Ньюкасл знаменитий своєю Консерваторією та Університетом, що увійшов до списку найкращих ВНЗ світу.
Британська корона
Незважаючи на етнічну і культурну різноманітність, що нависла над країною британська корона, відчувається в дрібницях. По-перше, це лівосторонній рух. По-друге, відсутність національної кухні і пивна культура. Крім того, корона наклала сильний відбиток на архітектурний профіль країни. Назви запозичені з британського атласу. Так, в Сіднеї є свої Кинге Кросс, Гайд Парк, Ватерлоо, Паддінгтон, свій музей Мадам Тюссо і Чайнатаун.
У старій забудові вікторіанський стиль сусідить з типовими англійськими таун-хаусами і, так званої, терасної архітектурою — це невеликі приватні будинки, від двох до трьох поверхів, з широкими виносними балконами і напівкруглими дерев’яними козирками. З британського урбаністичного спадщини — цегляні бараки, розроблені в Туманному Альбіоні як бюджетного житла для робітничого класу. Крім того, австралійці придумали свою версію стилю модерн. У першу чергу, це ресторани та мотелі, а, іноді, навіть адміністративні та культурні установи.
І, все ж, австралійці обскакали британців. Вони ніколи не зустрічають по одягу, а з щоденного сімейного ритуалу вже давно випало священне п’ятигодинне чаювання. За їх привітністю не приховується підводних каменів. Особливості вимови, лексикону і гардероба не грають значення ні в партнерських, ні в особистих відносинах. Відсутність кастової системи і расової переваги зробило суспільство демократичним і відкритим.
Австралійці народ стихійний. Вони нагадують росіян і американців — широтою натури і товариськістю. Це кращі риси. Побічна сторона стихії — пристрасть до алкоголю і розслабленість. Територія настільки обширна і порожня, що відпадає потреба в конкуренції, а кожен зустрічний сприймається як друг, немов вас викинуло на безлюдний острів, де потрібно триматися разом, щоб вижити.
австралійські Бетмени
Відпочивають австралійці майже завжди на океані, родинами або великими дружними компаніями. Найпоширеніший вид спорту — серфінг. Альтернатива — похід в ліс, в гори з наметом, для усамітнення з природою. Благо, є всі умови для того, щоб відчути себе первісною людиною. Немов, цей світ тільки що покинули птеродактилі і динозаври. Тому навіть на відпочинку доводиться зберігати пильність. В океані водяться акули, в лісах — комарі і змії, в будинку заглядають павуки, мурашки і таргани. З розряду вищих істот — кенгуру і коали, але зустріти їх не так просто. На рандеву з ними можна розраховувати тільки в зоопарках, або на ранчо. Кенгуру — ангелоподібні, витончені створення, підійдуть до вас на відстані витягнутої руки, якщо ви простягніть їм шматок хліба. А погладити зможете тільки коалу, і то в спеціально відведені години. Ці, вічно жують евкаліптові листя, плюшеві ведмедики випромінюють стільки радості, що за один сеанс обіймів ви поповните запас серотоніну на цілий рік.
З птахів найчастіше зустрічаються какаду — білі папуги з жовтими чубчиками або чорні — з червоними чубчиками. А з настанням темряви над головою проносяться гігантські летючі лисиці, різновид кажанів. Вони як Бетмени вилітають на нічне полювання. На вигляд кровожерливі, з волохатими головами, гострими іклами і розмахом крил до двох метрів, насправді вони нешкідливі і, як кажуть, розумні, а харчуються тільки плодами і квітами.
Поради в дорогу
Воду в Австралії краще пити з фільтра. У зв’язку з браком прісних джерел, у водопровідній воді багато хлору. На голові неодмінно в будь-яку погоду слід носити капелюх. Озонова діра, що нависла над Австралією, змушує пристосовуватися. Тому, запасайтеся легким одягом з довгими рукавами, щоб не обгоріти. На пляжі рекомендується вибиратися або рано вранці з 6-ти до 9-ти ранку, або після 4-х годин дня, коли сонце не таке активне. Океан вранці зазвичай більш спокійний, так що в пучину не затягнеться. Саме тому серфінгісти в гонитві за хвилею воліють вечірній час.
Одна з найбільш захоплюючих затій для туристів — подорож залізницею. Поїзд йде вночі, а вдень чекає, поки ви подивіться пам’ятки і вдосталь нагулявшись. Турне на поїзді «Ган» через весь материк з півночі на південь, з Дарвіна в Аделаїду, займає три дні. На зупинках ви можете замовити екскурсію на верблюжу ферму, політати на вертольоті, побувати в гостях у аборигенів або скористатися послугами екскурсійного автобуса. Але, якщо ви не хочете витрачати час на потяги, то свою частку екзотики зможете отримати в одноденних екскурсіях до дельфінів і китам або в сплавах на каное.
Гастрономічно Австралія не особливо примітна. Така доля британської колонії — по перевазі задовольнятися фастфудом: картоплею фрі, гамбургерами, хот догами і рибою в клярі. Тоді як доля гурманів — ресторани з різноманітними національними кухнями. Оливкова олія, манго і морські продукти — це найкраще, чим може похвалитися Австралія. А ще десертом «Павлова», названим так на честь тієї самої російської балерини Анни Павлової.
Уггі
Ще до Австралії їдуть за взуттям. Особливо, туристи з північних країн. Закуповують цілими партіями продукцію торгової марки UCC — черевики, чоботи, туфлі і тапочки з овчини. В останні роки уггі стали світовим трендов. Загадка успіху криється в поєднанні комфорту і мінімалізму в дизайні. Таке взуття можна носити в будь-яку погоду, навіть без шкарпеток. Вовняний ворс всередині черевиків забезпечує комфортну температуру, захищаючи ноги від переохолодження. В Австралії ви можете придбати уггі значно дешевше, ніж у Європі чи Росії. Ціна на класичні моделі варіюється від 130 до 250 австралійських доларів, а ексклюзивні моделі обійдуться в 500 доларів.
Сідней
Сучасна Австралія починалася з Сіднея, першого колоніального поселення, заснованого в 1788 році Артуром Філіпом, який очолював тоді Британський флот. Поринути в колоніальну епоху можна в музеї Карантину, організованому на місці пристані, куди прибували кораблі.
Сідней простягнувся вздовж океану. Пляжі особливо хороші в районах Менлі і Бонді. Центр міста розташовується в глибині материка в затишних бухтах затоки, де зосереджені основні визначні пам’ятки та культурні установи — музеї, Ботанічний сад, Зоопарк і Сіднейська опера, що визначила культурний імідж країни.
У минулому році опера відзначила свій 40-річний ювілей. Ця будівля докорінно змінило хід розвитку театральної індустрії в 20 столітті. Будучи мультифункційним організмом, комплекс об’деніняет оперний театр, концертний зал, драматичний театр-студію і ресторан. З балконів і фойє відкривається панорама Сіднейської гавані і вид на міст «Харбор бридж». Данець Утзон спроектував будівлю за аналогією зі шхуною з розправленими вітрилами, пришвартованої до мису Беннелонг Пойнт. Саме Утзон створив неповторне обличчя Австралії, Сіднейський театр-міраж.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Найцікавіші місця Львова Один з найкрасивіших і вишуканих міст України - це Львів. Крім зовнішньої елегантності, в місті завжди панує тепла, затишна і неповторна атмосфера, яка так приємна і місцевим жителям, і […]
 • Сезоны больших скидок и распродаж — Шоппинг в Испании Если вы приняли решение посетить Испанию, и для совмещения приятного с полезным, спланируйте и переход на маркетов. В Испании 2 раза за год организуются сезонные распродажи с достаточно […]
 • 10 речей, які необхідно зробити в Празі Кожен, хто приїхав до Праги, знайде собі заняття по душі. Але є речі, які повинен зробити в Празі кожен істинний турист.     Звичайно ж, не можна приїхати в Прагу і […]
 • Що подивитися в Санкт-Петербурзі Кожен, хто вперше їде в північну столицю Росії, обов'язково перейматиметься питанням, що подивитися в Санкт-Петербурзі. Проте варто відзначити, що багато хто неодноразово чули про пам'ятки […]
 • Перлина Києва — парк Феофанія Парк Феофанія не рахується відомим , але зате він є найкрасивішим не тільки в Києві , а й усієї України . На початку 20 століття на території парку був побудований Пантелеймонівський […]
 • Каппадокія — Юргюп. Что делать когда ущемленная паховая грыжа Невелике містечко Юргюп розташувався на дорозі, що сполучає Кайсері з Невхешіром і Аксарая. Поселення заснували біля підніжжя гори, яка називається «Вершина бажань». Юргюп є […]
 • Заповідник-скелі Довбуша Скелі в заповіднику Довбуша утворилися приблизно 70 мільйонів років тому. Крім скель прекрасний вид заповіднику зраджує ліс. Туристи будуть ходити в заповіднику по м'якому моху , який […]
 • Відпочинок у Закарпатті . Где можно заказать инстаграм лайки Відпочинок у Закарпатті в першу чергу пов'язаний з природою і неважливо , в який час роки ви хочете відвідати цю місцевість. Але в основному туристи воліють приїжджати в Закарпатті влітку […]
 • Екскурсія по річці Рось Подорож по річці Рось вельми вразливе . Пропливаючи по річці можна побачити красу кількох українських сіл , а також пам'ятки. На протилежному березі від села Чабани розташований Київський […]
 • Відпочинок в Болгарії всією сім\’єю Якщо вам хочеться провести незабутній сімейний відпочинок, то вам точно варто відвідати Болгарію. Якби ви поїхали без дітей, могли б заощадити на зручностях, але зараз потрібно керуватися […]
 • Невідома Лиса Гора Лиса Гора привертає увагу практично кожного туриста. У різних джерелах говориться про різні місця розташування цієї гори і загальна їх кількість досягає 13 місць. Навіть зараз не можуть […]
 • Що подивитися в Мінську Мінськ є чистим і досить гарним містом, більша частина будівель якого була побудована ще в радянський час. Однак інфраструктура цього міста робить з нього повноцінну європейську столицю. У […]
 • Серце Амстердама. Где заказать диплом Що таке Амстердам? Чи правильніше буде запитати «хто такий»? адже це - живий організм. Відня - канали, кров - мешканці, серце - мільйони туристів, які з'їжджаються, злітаються, […]
 • Що подивитися у Львові, куди сходити у Львові Львів - місто, в яке повертаються.На заході України, в 70 кілометрах від Польщі, на мальовничих пагорбах, варто чудо- місто Львів. Чому чудо? Відповідь на це питання криється в самому […]
 • Пляжи Албании Отдых в Албании в большинстве случаев подразумевает посещение пляжей, поэтому следует подобрать лучшие места для спокойного и размеренного отдыха в этой европейской стране. Разнообразие – […]
 • Найцікавіші місця України Белая церковь – старинный город в Киевской области на реке Рось, основанный древнеславянскими поселениями и разрушенный в 13 веке во время нашествия на Киевскую Русь. Несмотря на то, […]
 • Вихідні в Парижі. Природно, якщо ви не маєте візи, то спонтанним подорож не вийде. Але так як візу оформляють в районі 10-14 днів, то деякий час у вас в запасі є. Ви можете забронювати готель в самому […]
 • У Москві з\’являться парковки для вагітних. Купить декоративные деревья Спеціалізовані паркування для вагітних жінок незабаром можуть з'явитися у столичних поліклінік, лікарень, продуктових і меблевих гіпермаркетів. Це питання вже активно обговорюється […]
 • Парк «ЗИЕМЕЛЬБЛАЗМА» — Рига. И фильтры для удаление железа из воды Среди самых свежих и зеленого цвета уголков Риги, снова открытый в мае текущего 2012 года. Парк впервые появился более века назад, в 1903 г., когда меценат Август Домбровский подарил землю […]
 • У Скандинавії на травневі свята Туристична компанія « Вікінг - Тревел» пропонує захоплюючі програми турів до Скандинавії . Цей край немов родом з дитячих казок про відважних вікінгів , вогнедишних драконів і […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.