Як організувати свято в компанії

Відійшли в минуле ті часи, коли корпоративні свята організовувалися за принципом: всі зібралися, купили шампанське, торт, потанцювали під магнітофон. Тепер корпоративні свята, будь то святкування Нового року, 8 березня або дня народження компанії — це ціла подія, причому, не просто розважального характеру, а й пізнавального.

Відійшли в минуле ті часи, коли корпоративні свята організовувалися за принципом: всі зібралися, купили шампанське, торт, потанцювали під магнітофон. Тепер корпоративні свята, будь то святкування Нового року, 8 березня або дня народження компанії — це ціла подія, причому, не просто розважального характеру, а й пізнавального.

У вас скоро намечается корпоратив и у вас нет времени его организовать — организовать кейтеринг на праздник вам помогут в Upbeat Catering.

Відійшли в минуле ті часи, коли корпоративні свята організовувалися за принципом: всі зібралися, купили шампанське, торт, потанцювали під магнітофон. Тепер корпоративні свята, будь то святкування Нового року, 8 березня або дня народження компанії — це ціла подія, причому, не просто розважального характеру, а й пізнавального.

Відійшли в минуле ті часи, коли корпоративні свята організовувалися за принципом: всі зібралися, купили шампанське, торт, потанцювали під магнітофон. Тепер корпоративні свята, будь то святкування Нового року, 8 березня або дня народження компанії — це ціла подія, причому, не просто розважального характеру, а й пізнавального.

Корпоративні свята — відмінний привід придивитися до співробітників

Разом з тенденцією різноманітних тренінгів з Заходу прийшло поняття event-індустрії. Так називається професійна організація свят, коли все продумано і прораховано, причому, як для невеликих компаній в кілька людей, так і для великих фірм з великою кількістю персоналу.

Event-маркетинг характеризується ще й тим, що кожне свято — це подія, яка не тільки приносить радість, але і допомагає згуртованості в компанії, створенню корпоративного духу, навчанню співробітників.

Три види event-заходів

1. Corporate-events — це різні корпоративні заходи, які влаштовуються в основному для співробітників компанії, хоча на них можуть запрошуватися клієнти або партнери. Мета: згуртувати команду і навчити її чого-небудь, і крім того, відзначити яке-небудь подія.

2. Trade-events — ділові заходи з розважальною ноткою для клієнтів компанії, а також для дистриб’юторів, дилерів, партнерів. Це можуть бути: презентації, семінари, прийоми, дегустації, конференції, форуми і т.п. Мета: презентація товарів або послуг, пошук нових партнерів, підтримання ділових зв’язків, обмін досвідом.

3. Special-events — PR-заходи, організовані в основному для залучення та підвищення інтересу до своєї компанії: шоу, концерти, рекламні заходи тощо Мета: залучення інтересу до бренду компанії, презентація нового товару, підвищення іміджу компанії на ринку.

Задачі corporate-events

Розглянемо докладніше найбільш поширені події — корпоративні заходи, які бувають в будь-якій компанії. Основні завдання компанії при організації такого свята можуть бути наступні:

     згуртування компанії

     

     створення, підтримка і зміцнення командного духу

     

     допомога новим співробітникам при знайомстві з іншими співробітниками

     

     формування корпоративної культури

     

     навчання персоналу співробітництву в різних командах.

     

На роботі люди проводять більшість свого часу, але, одночасно, психологи говорять про те, що все більше люди спілкуються з комп’ютером, а не один з одним. Корпоративні свята — відмінний привід краще пізнати один одного, причому, не тільки персоналу між собою, а й керівництву — придивитися до своїх співробітників, особливо, якщо підбирається кандидатура на підвищення або готуються кадрові перестановки. Крім того, такі свята, завдяки проведенню на них різноманітних ігор в команді, вчать взаємодіяти між собою різних людей, знаходити спільні цілі, долати розбіжності. На корпоративних святах буває багато командних ігор, танцювальних та інших конкурсів, в яких співробітники компанії можуть проявити свої найкращі якості, а також навчитися перемагати разом, всією командою.

куди звертатися

Організацією різних event-свят займаються спеціалізовані event-агентства. Безумовно, до них краще звертатися завчасно, часом за три місяці, особливо перед такими поширеними святами, як Новий рік, День Захисника Вітчизни та 8 березня. Тоді буде і більше можливостей, і ширше вибір програм. Як правило, такі event-агентства пропонують спеціалізовані, вже заздалегідь підготовлені програми, крім того, можна замовити розробку програми свята спеціально для вашої компанії. Перш ніж звертатися в спеціалізоване агентство, необхідно у своїй компанії:

     продумати завдання event-заходи — від них буде залежати вся програма свята,

     узгодити бюджет свята — це також дуже важливий фактор, від якого багато що залежить,

     визначитися із спрямованістю заходи — це може бути свято в «піратському» або «гавайському» стилі, вечірка в стилі 30-х років, вечірка «На Дикому Заході», театралізований капусник-КВН, танцювальна вечірка і т.д.

Вибираючи event-агентство, необхідно подивитися портфоліо виконаних робіт агентства. У будь-яких професіоналів є свої напрацювання, які вони можуть показати своїм клієнтам: фотографії, відеоролики проведених свят, відгуки клієнтів. Крім того, якщо свято сподобалося, то, як правило, компанія стає постійним клієнтом event-агентства. Обов’язково потрібно укласти договір, в якому детально прописати всі умови організації свята — що конкретно і за яку суму агентство зобов’язується виконати.

Далі, необхідно заповнити бриф — завдання для event-агентства, в якому описується основна ідея свята, побажання керівництва або співробітників компанії з організації свята, спрямованість компанії, кількість персоналу, які відділи в компанії і т.д. Чим грунтовніше заповнений бриф, тим агентству буде легше написати сценарій свята і цікаво організувати його.

Ще поради з організації свят

     Корпоративний захід можна організувати і своїми силами, особливо, якщо в компанії є рекламний відділ, PR-відділ або просто енергійні, веселі люди, які вміють, на добровільних засадах, організувати таке свято. У такому випадку, можна вивчити досвід інших компаній, послухати побажання співробітників і придумати щось своє. За технікою організації — важче, бо в event-агентствах все вже налагоджено і вони — професіонали, але з фінансової сторони — цей варіант дешевше.

     Якщо компанія для організації свята звертається в спеціалізоване агентство, то найкраще призначити одного або декілька чоловік, відповідальних за організацію свята, які будуть підтримувати відносини з агентством, продумувати все дрібниці, вирішувати ті питання, які неминуче виникають при організації таких заходів.

     Свято можна провести в будь-якому місці: у приміщенні самої компанії, в ресторані або клубі, влітку — на природі, в спеціально підібраному агентством залі. Варіантів багато і вибір залежить від ідеї свята, чисельності компанії та виділяється бюджету. Оформлення приміщення, феєрверки, виїзне ресторанне обслуговування (кейтерінг), музичне оформлення, костюми, фото-і відео-зйомка, запрошені артисти — все це event-агентство бере на себе.

     Бюджет корпоративних свят залежить від наступного: виду свята, підібраного сценарію, кількості осіб в компанії, виділеного на свято бюджету, вибраної площадки для проведення свята, від запрошених артистів, які будуть спецефекти і т.д.

Найголовніше, при організації будь-якого корпоративного свята, організовуваного своїми силами або силами запрошеного спеціалізованого агентства, це — цікава ідея, покладена в основу свята, хороший сценарій і творчий підхід.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

 • Как перевозить школьников. Аренда микроавтобуса для перевозки школьников Правила перевозки деток и школьников в автобусах подразумевают установку на корпусе машинки либо на заднем и лобовом стёклах опознавательного символа «Осторожно! Детки». Ежели ранее […]
 • Аланія — Башта Кизил Куле У 1226 Алладін Кейкубат, сельджукський султан, завоював турецьке місто Аланію, що знаходиться в облозі протягом п'яти років. Після захоплення Аланії султан побудував в гавані вежу […]
 • 8 видів користі медитації Медитация это единственный процесс, через который вы можете найти выход из конфликта и невезения, вместо того, чтобы проигрывать это в реальной жизни. © Йоги Бхаджан1) […]
 • Какой есть размер чаевых в разных странах Прибыв отдыхать в стороннюю государство, не помешает заблаговременно знать какую сумму чаевых необходимо оставлять, веди это основную прибыль персонала. В Болгарии: чаевые горничным не […]
 • Новый Volkswagen Tiguan станет гибридным В серии вариаций фольксваген Tiguan 2 поколения появится новейшая "заряженная" вариация с гибридным мотором. В серии вариаций фольксваген Tiguan 2 поколения появится новейшая "заряженная" […]
 • Нужны ли прививки для туристов Строя планы прогулка в дальние государства, постарайтесь не забыть подумать о собственной безопасности и здоровье. Прочтя данный материал, вам станет известно, по какой причине требуется […]
 • Відвідання якої країни найсильніше впливає на світогляд туристів У соціальних мережах було проведено опитування, метою якого було з'ясування, відвідування якої країни найсильніше змінило свідомість туристів. В процесі опитування з'ясувалося, що […]
 • 15 способів поліпшити настрій свого чоловіка 1. Годуєте свого коханого з рук, як бога, виноградом, полуницею або шоколадом.2. Перетворіть прості обійми в чуттєвий масаж шиї і спини, і ви доставите йому незабутнє задоволення. 1. […]
 • Все денежные переводы в Молдову уже реально сократились на треть Объем всех денежных переводов в гос. Молдову из-за рубежа в пользу частных лиц через банки зимой 2014 г. Уменьшился на 30, 8%, по сравнению с тем же сроком проведения предыдущего года, […]
 • Что часто воруют туристы 10 место: по исследованиям, напечатанным журналом Caterer Hotelkeeper, практически всегда из гостиниц похищают полотенца - на хищения банных аксессуаров пожаловались 32% из где-то тыс. […]
 • Топ-10 кращих місць Європи для туристів Експерти авторитетного видання про подорожі Lonely Planet склали рейтинг найбільш цікавих туристичних напрямків у Європі на 2014 рік. Експерти авторитетного видання про подорожі […]
 • Культура Аргентини У культурі Аргентини простежується ряд іноземних впливів. Верхівка аргентинського суспільства завжди вважала своєю другою батьківщиною Париж (а не Мадрид). Протягом 19 в. французька […]
 • Пляжі Анапи, смешные приколы картинки Анапа давно вже відома своїми піщаними пляжами. Більшість людей і взагалі вважають кращими на кавказькому узбережжі Чорного моря. У місті ще з радянських часів існує безліч здравниць, […]
 • Як харчується дитина в утробі матері до пологів Те, що відбувається при злитті сперматозоїда з яйцеклітиною, і називається зачаттям. Це знають навіть школярі, що проходять курс людської анатомії. Однак що відбувається потім?Після […]
 • Візантійський стиль в архітектурі Москви. Лучшие салоны эротического массажа в москве До середини XIX в. російське суспільство ставало все більш відкрито світу. Пансіонер Академії мистецтв вивчали і замальовували пам'ятники архітектури Середземномор'я. Повернувшись до […]
 • Кращі острова для медового місяця. Я куплю рулонный газон У нашому матеріалі ми розповімо вам про найкращих островах, де можна провести незабутній і романтичний медовий місяць. Ваш друг говорит - куплю рулонный газон для загородного дома, […]
 • Нові правила в\’їзду іноземців в Грузію з 1 вересня. Заказать системы видеонаблюдения для дачи 1 вересня в Грузії набуде чинності закон «Про правове становище іноземців ...». З цієї причини МЗС Грузії видав ряд роз'яснень, а також перелік країн, чиї громадяни з […]
 • Метеоры Существуют на земле места со святой красотой творения природы, которые сочетаются с человеческим творчеством. Метеоры считаются монашеской горой и обладают целебной святой силой, их […]
 • Взимку політ в тепле «літо» вам обійдеться недешево Політична та економічна ситуація в країні істотно знизила купівельну спроможність українців. Існуючі панічні настрої змушують людей в першу чергу дбати про хліб насущний, відсунувши […]
 • Чем полезны томаты Чудесный плод помидор обладает   потрясающим вкусом, приятным и аппетитным внешним обликом,  также лечебными качествами. И так действенная полезность томатов обоснована […]
Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.