Кращі острова для медового місяця. Я куплю рулонный газон

У нашому матеріалі ми розповімо вам про найкращих островах, де можна провести незабутній і романтичний медовий місяць.
 

Ваш друг говорит — куплю рулонный газон для загородного дома, посоветуйте ему заказать его на сайте http://www.turfgrass.ru.

У нашому матеріалі ми розповімо вам про найкращих островах, де можна провести незабутній і романтичний медовий місяць.

Огляд кращих островів для медового місяця
У Центральній Америці є чудовий острів Тобакко (Беліз), про якого майже невідомо туристам з нашої країни. На крихітному острові проживає два десятки людей, а обійти його пішки можна всього за п’ять хвилин. Головною визначною пам’яткою цього усамітненого острова є бар’єрний кораловий риф, тому сюди приїжджають шанувальники дайвінгу та снорклинга.

Острів Тобакко відмінно підходить для любителів усамітненого і спокійного відпочинку, не дарма його називають «райським» містечком Белізу.

У Карибському морі знаходиться архіпелаг Куна-Яла, який ще називають Сан-Блас. На напівавтономною території проживають аборигени Куна, тому туристи мають можливість не тільки насолодитися пляжним відпочинком, але ознайомитися з традиціями сільських жителів. До складу архіпелагу входять невеликі острови, велика частина яких — незаселена. Саме на таких острівцях найчастіше воліють відпочивати молоді пари і любителі усамітненого відпочинку. Перед тим, як сфотографувати сільських жінок в складних національних одягах, неодмінно запитаєте дозвіл.

Для медового місяця відмінно підійде відпочинок на острові Ілля-Гранде, який знаходиться в Бразилії. На цей острів, покритий тропічної рослинністю і дощовими лісами, приїжджають шанувальники спокійного відпочинку. Пересування на автотранспорті на Ілля-гранді заборонено. Вдень ви зможете насолоджуватися пляжним відпочинком, а ввечері в одному з ресторанів вам приготують вишукані страви з свіжозловленої риби для романтичної вечері при свічках. Любителі первозданної природи можуть відправитися на мальовничий пляж Лопес-Мендес.

Відпочинок в Таїланді асоціюється з тайським масажем, красивейшим морем, білосніжними піщаними пляжами і буйною зеленою рослинністю. Для медового місяця якнайкраще підійде острів Тарутао, який знаходиться в Адаманском море. На цьому містичному острові немає розкішних готелів і суєти. Бунгало для гостей знаходяться в трьох зонах, спеціально призначених для туристів. Кожна зона має чудові піщані пляжі і ресторан з простою національною кухнею.

Любителям історичних пам’яток і гастрономічних вишукувань більше підійде відпочинок на тайському острові Ко-Січанг. Тут можна побачити руїни палацу короля Рами V і помилуватися тайськими храмами. Серед мальовничих скель острова знаходяться два чудових пляжу, а в місцевих ресторанчиках готують делікатеси з найсвіжіших морепродуктів.

Цікаве по темі посту, варто подивитись

Вы можете оставить комментарий, или ссылку на Ваш сайт.

Оставить комментарий

Вы должны быть авторизованы, чтобы разместить комментарий.